×

تور بلژیک تورهای بلژیک نوروز 1403

تور فرانسه بلژیک هلند
نوروز 1403
7 شب و 8 روز
تاریخ سفر :3 فروردین

تورهای اروپا موجود در امردادتور 
تورفرانسه    تورسوئیس    توراسپانیا

شروع قیمت از : 2690 دلار +پرواز
جاذبه های سفر :

تور بلژیک سفری است برای بازدید از جاذبه های این کشور مثل محل بزرگ (Grot Markt)، کلیسای جامع سنت میشل، مرکز کمیک استریپ بلژیک، کاخ سلطنتی، موزه سلطنتی هنرهای زیبای  بلژیک، آتومیم، مونت دس آرت، کلیسای نوتردام دوسابلون، پارک سینکونتنر، قصر سلطنتی، کلیسای ملی قلب مقدس، ابی دلا کامبر که سفری به یادماندنی را برای شما فراهم خوهد کرد.

تور بلژیک تورهای بلژیک نوروز 1403

لوازم مورد نیاز

  • وسایل شخصی
  • داروهای ضروری
  • لباس مناسب فصل
  • پاسپورت
  • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

    ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

    ۲) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور بلژیک:

کشور بلژيک کشوري در غرب قاره اروپا است که بيش از دو هزار سال پيش، ناحيه‌اي که اينک بلژیک خوانده مي‌شود، داراي جمعيت زيادي بوده و تنش‌هاي فرهنگي و سياسي فراواني را شاهد بوده‌است. بعد از جنگ جهاني دوم کشور بلژيک به نيروهاي ناتو پيوست و همراه با هلند و لوگزامبورگ گروه ملل بنلوکس را تشکيل داد. بلژيک همچنين يکي از شش عضو پايه‌گذار اتحاديه اروپايي فولاد و ذغالسنگ تأسيس شده در سال1951، اتحاديه اقتصادي اروپايي تشکيل شده در سال 1957 و اتحاديه انرژي اتمي اروپايي مي‌باشد.

بلژيک کشوری پادشاهيست. پادشاهي اي داراي وجهه ملي و دموکراسي مجلسي که پس از جنگ جهاني دوم از يک ايالات متحده به يک اتحاديه تبديل شد. سيستم دو پارلماني از سنا و مجلس شورا تشکيل شده‌است.

کشور بلژیک با 30528 کيلو متر مربع (11787 مايل مربع) سه منطقه جغرافيايي مهم دارد: دشت ساحلي در شمال غربي، فلات مرکزي و کوه‌هاي آردن در جنوب شرقي. دشت ساحلي عمدتآ شامل تپه‌هاي شني و پُلدرها (زمين‌هاي خشک‌شده از دريا) مي‌شوند. اراضي پست کنار دريا نواحي اي از زمين، نزديک و يا زير سطح دريا هستند که از دريا به جا مانده و يا اراضي داخلي بيشتري که از کانال‌ها زهکشي شده و توسط خاکريزها محافظت شده‌اند. منطقه جغرافيايي دوم، زمين‌هايي‌است که در نواحي دورتر قرار دارد. اين يک منطقه روان، و پيش رونده‌است که دره‌هاي حاصلخيز را در برمي‌گيرد و توسط زهکشي‌هاي متعددي آبياري مي‌شود. در آينجا همچنين مي‌توان زمين‌هاي سخت تري را يافت که شامل غارها و تنگه‌هاي کوچک مي‌شود. سومين منطقه جغرافيايي، که آردن ناميده مي‌شود، ناهموارتر از دو مورد اولي‌است. انبوه جلگه‌هاي جنگلي، که بسيار صخره‌اي‌است و براي کشاورزي چندان مناسب نمي‌باشد، و تا فرانسه شمالي وسعت يافته‌اند.

بلژيک، با جمعيت متراکم، در قلب يکي از مهمترين مناطق صنعتي جهان قرار گرفته‌است. به طور جاري، اقتصاد بلژیک، عمدتآ بر پايه خدمت است و طبيعتي با بخش‌هاي دوگانه فلاندري جلوه پويايي از خود بروز داده و بروکسل به عنوان مرکز چند نژادي و چند زبانه آن، و يکي از بلندمرتبه‌ترين اعضاي اتحاديه اروپا ست و اقتصادي والوني که از لحاظ توليد ناخالص ملي يک چهارم عقب مانده‌است.

بعضی از مناطق گردشگری کشور بلژیک عبارتند از: گراند پالاس، قصر سلطنتي لاکن و قصر سلطنتي بروکسل، پارک بروکسل، پارک لئوپارد، هال گيت، مانکن پيس، کليساي سنت ميکائيل و سنت گودولا، موزه سلطنتي هنرهاي زيباي بلژيک، اتميوم، موزه ارتش بلژیک و موزه تاريخ نظامي، موزه لوازم موسيقي، موزه هورتا.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر