تور تانزانیا تور تانزانیا بهار 98

* تور تانزانیا ویژه پاییز97 *
7 شب و 8 روز
 دارالاسلام  زنگبار موکومی


کودک زیر5 سال بدون تختکودک 13-2 سال با تختهر نفر بزرگسال در اتاق یک تختههر نفر بزرگسال در اتاق دو تختههتل

820 دلار

+پرواز

1000دلار

+پرواز

1500 دلار 

+پرواز 

1300 دلار 

+پرواز 

SEASHELLS MILLENIUM 

TANZANIA BEACH RESORT 

MEKOMBEZI SAFARI 


روز اول: عزیمت به سمت تانزانیا و ورود به فرودگاه نایره دارالسلام. اخذ ویزا در فرودگاه (دریافت مبلغ 50 دلار بابت دریافت ویزا). اقامت در هتل و استراحت.
گشت ویژه عصر گاهی در دو منطقه تفریحی و گردشگری اسلیپ وی و سی کلیف در محله ماساکی دارالسلام. صرف شام خوشامد گویی در رستوران ایرانی چاتانوگا (با هزینه تور). سپس اقامت در هتل و استراحت.
روز دوم: شروع تور ساعت 9 صبح. گشت شهری. بازدید از موزه تاریخی و دیدنی شهر دارالسلام، آشنایی با تاریخ این کشور آفریقایی از دوره مهاجرت ایرانیان شیرازی تا هجوم اعراب و کشورهای اروپایی و آغاز دوره برده داری، همراه با تماشای فسیل های باقی مانده از پهن پیکر ترین و بزرگترین نسل های اولیه فیل ها و شیرها و ... .
بازدید از کلیسای جامع سنت ژوزف تاریخی ترین کلیسای گوتیک در تانزانیا. بازدید از مجسمه اسکاری در محله زاناکی و تاریخچه آن. بازدید از نماد شهر دارالسلام بنای اوهورو. صرف ناهار (به هزینه تور) پذیرایی با چای و شیرینی ایرانی در رستوران چاتانوگا.
شروع بازدید عصرگاهی و بازدید از موزه بسیار جذاب و دیدنی مکومبوشی. آشنایی با خانه های روستایی آفریقایی. آشنایی با چگونگی زندگی در خانه های آفریقایی تا پیش از دوران مدرن. دیدن رقص سنتی آفریقایی و همراه شدن با آنها. بازگشت به هتل و استراحت.
روز سوم: حرکت به سمت شهر مکومی ساعت 6 صبح با ون های مجهز و کولر دار. ورود به لوج 5 ستاره مکومبزی، استقرار در اتاق ها، استراحت و صرف ناهار با هزینه تور. بازدید از مرکز نگهداری خزندگان (انواع مارهای سمی و خطرناک  آفریقایی و کروکودیل ها). حرکت به سمت روستای پاله پاله و دیدار از محل زندگی ماسایی ها قدیمی ترین قوم آفریقایی،  آشنایی با طرز زندگی آنها، دوشیدن شیر، روشن کردن آتش به روش ابتدایی، و شرکت در برنامه فوق العاده دیدنی رقص ماسایی. بازگشت به هتل و استراحت. صرف شام (با هزینه تور). تماشای آسمان در محوطه زیبای هتل و روشن کردن آتش.
روز چهارم: حرکت به سمت پارک حیات وحش ساعت 7 و نیم صبح. ورود به پارک با اتومبیل های مخصوص روباز. تماشای حیوانات وحشی مانند شیرها، فیل ها، اسب های آبی، گور خرها و ... همراه با توضیحات کامل درباره نحوه زندگی آنها  تجربه ای پر از هیجان و فراموش نشدنی هنگام تماشای آنها. پایان بازدید از پارک و بازگشت به هتل. صرف ناهار با هزینه تور. استراحت و بازگشت به سمت دارالسلام. اقامت در هتل.
روز پنجم: شروع تور از ساعت 9 صبح. حرکت به سمت شهر باگامویا در 70 کیلومتری دارالسلام. بازدید از آثار باقی مانده نخستین شهری که شیرازی ها در تانزانیا بنا کردند. دیدار از قبور و چاه آب مقدس و مقبره بی بی شریفه. بازگشت به  باگامویا و دیدار از محوطه تاریخی و دیدنی مجموعه کلیسای میسیونرهای مسیحی، چگونگی ایمان آوردن آفریقایی ها به دین مسیحیت. بازدید از موزه باگامویا. بازدید از بازار ماهی فروش ها، فروش و پخت انواع ماهی های اقیانوس هند، هشت پا، خرچنگ و صرف ناهار (با هزینه تور). پایان بازدید از شهر باگامویا و بازگشت به دارالسلام. دیدار از بازارچه صنایع دستی  موانگه و آشنایی و در صورت تمایل خرید آثار بسیار زیبای هنرمندان آفریقایی که بر روی چوب و پارچه و برگ های درخت موز و ... خلق کرده اند. پایان گشت های روزانه. بازگشت به هتل.
روز ششم: ترک هتل دارالسلام و حرکت به سمت جزیره زنگبار. حرکت به جزیره زیبای زنگبار با بلیط های VIP کشتی در کابین ها و صندلی های first class. رسیدن به زنگبار و استقرار در هتل. سپس دیدار از جزیره پریزن آیلند. بازدید از زندان جزیره و محل زندگی لاک پشت های کهن سال، بازگشت به زنگبار و قایق سواری در آب های اقیانوس هند. دیدار از باغ ادویه و آشنایی با گیاهان بومی زرد چوبه،  وانیل ، دارچین، زنجفیل و ... . صرف ناهار (با هزینه تور) و ادامه گشت ها. بازدید از موزه برده داری و بنای یادبود از دوره برده داری، سپس بازگشت به هتل و استراحت و برنامه اختیاری.
روز هفتم: حرکت به سمت جزیره تاریخی و معروف مافیا و آشنایی با تاریخ جزیره. شنا و تفریحات دریایی (هزینه استفاده از برنامه تفریحات دریایی به عهده مسافر می باشد). سپس صرف ناهار (با هزینه تور). بازگشت به زنگبار و بازدید از محله استون تاون. دیدار از خانه فری مرکوری، محوطه  کاخ سلطان ، توپ های ساحل که از ایران به سلطان عمانی هدیه شده ، آمفی تاتر روباز و تماشای ساحل زیبای فروزانی. خرید و لذت بردن از زیبایی های محله استون تاون. سپس بازگشت به هتل و استراحت.
روز هشتم: وقت آزاد. حرکت به سمت فرودگاه زنگبار و بازگشت به سمت ایران.


لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کفش مناسب پیاده روی

مدارک مورد نیاز

  ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) مشخصات کامل مسافر

  3) دو قطعه عکس

اطلاعات سفر


نظرات

ثبت نظر