×

تور تانزانیا تور تانزانیا نوروز 1401

* تور تانزانیا ویژه نوروز 1401*
7 شب و 8 روز
 دارالاسلام  زنگبار موکومی


کودک زیر5 سال بدون تختکودک 13-2 سال با تختهر نفر بزرگسال در اتاق یک تختههر نفر بزرگسال در اتاق دو تختههتل

820 دلار

+پرواز

1000دلار

+پرواز

1500 دلار 

+پرواز 

1300 دلار 

+پرواز 

SEASHELLS MILLENIUM 

TANZANIA BEACH RESORT 

MEKOMBEZI SAFARI 


روز اول: عزیمت به سمت تانزانیا و ورود به فرودگاه نایره دارالسلام. اخذ ویزا در فرودگاه (دریافت مبلغ 50 دلار بابت دریافت ویزا). اقامت در هتل و استراحت.
گشت ویژه عصر گاهی در دو منطقه تفریحی و گردشگری اسلیپ وی و سی کلیف در محله ماساکی دارالسلام. صرف شام خوشامد گویی در رستوران ایرانی چاتانوگا (با هزینه تور). سپس اقامت در هتل و استراحت.
روز دوم: شروع تور ساعت 9 صبح. گشت شهری. بازدید از موزه تاریخی و دیدنی شهر دارالسلام، آشنایی با تاریخ این کشور آفریقایی از دوره مهاجرت ایرانیان شیرازی تا هجوم اعراب و کشورهای اروپایی و آغاز دوره برده داری، همراه با تماشای فسیل های باقی مانده از پهن پیکر ترین و بزرگترین نسل های اولیه فیل ها و شیرها و ... .
بازدید از کلیسای جامع سنت ژوزف تاریخی ترین کلیسای گوتیک در تانزانیا. بازدید از مجسمه اسکاری در محله زاناکی و تاریخچه آن. بازدید از نماد شهر دارالسلام بنای اوهورو. صرف ناهار (به هزینه تور) پذیرایی با چای و شیرینی ایرانی در رستوران چاتانوگا.
شروع بازدید عصرگاهی و بازدید از موزه بسیار جذاب و دیدنی مکومبوشی. آشنایی با خانه های روستایی آفریقایی. آشنایی با چگونگی زندگی در خانه های آفریقایی تا پیش از دوران مدرن. دیدن رقص سنتی آفریقایی و همراه شدن با آنها. بازگشت به هتل و استراحت.
روز سوم: حرکت به سمت شهر مکومی ساعت 6 صبح با ون های مجهز و کولر دار. ورود به لوج 5 ستاره مکومبزی، استقرار در اتاق ها، استراحت و صرف ناهار با هزینه تور. بازدید از مرکز نگهداری خزندگان (انواع مارهای سمی و خطرناک  آفریقایی و کروکودیل ها). حرکت به سمت روستای پاله پاله و دیدار از محل زندگی ماسایی ها قدیمی ترین قوم آفریقایی،  آشنایی با طرز زندگی آنها، دوشیدن شیر، روشن کردن آتش به روش ابتدایی، و شرکت در برنامه فوق العاده دیدنی رقص ماسایی. بازگشت به هتل و استراحت. صرف شام (با هزینه تور). تماشای آسمان در محوطه زیبای هتل و روشن کردن آتش.
روز چهارم: حرکت به سمت پارک حیات وحش ساعت 7 و نیم صبح. ورود به پارک با اتومبیل های مخصوص روباز. تماشای حیوانات وحشی مانند شیرها، فیل ها، اسب های آبی، گور خرها و ... همراه با توضیحات کامل درباره نحوه زندگی آنها  تجربه ای پر از هیجان و فراموش نشدنی هنگام تماشای آنها. پایان بازدید از پارک و بازگشت به هتل. صرف ناهار با هزینه تور. استراحت و بازگشت به سمت دارالسلام. اقامت در هتل.
روز پنجم: شروع تور از ساعت 9 صبح. حرکت به سمت شهر باگامویا در 70 کیلومتری دارالسلام. بازدید از آثار باقی مانده نخستین شهری که شیرازی ها در تانزانیا بنا کردند. دیدار از قبور و چاه آب مقدس و مقبره بی بی شریفه. بازگشت به  باگامویا و دیدار از محوطه تاریخی و دیدنی مجموعه کلیسای میسیونرهای مسیحی، چگونگی ایمان آوردن آفریقایی ها به دین مسیحیت. بازدید از موزه باگامویا. بازدید از بازار ماهی فروش ها، فروش و پخت انواع ماهی های اقیانوس هند، هشت پا، خرچنگ و صرف ناهار (با هزینه تور). پایان بازدید از شهر باگامویا و بازگشت به دارالسلام. دیدار از بازارچه صنایع دستی  موانگه و آشنایی و در صورت تمایل خرید آثار بسیار زیبای هنرمندان آفریقایی که بر روی چوب و پارچه و برگ های درخت موز و ... خلق کرده اند. پایان گشت های روزانه. بازگشت به هتل.
روز ششم: ترک هتل دارالسلام و حرکت به سمت جزیره زنگبار. حرکت به جزیره زیبای زنگبار با بلیط های VIP کشتی در کابین ها و صندلی های first class. رسیدن به زنگبار و استقرار در هتل. سپس دیدار از جزیره پریزن آیلند. بازدید از زندان جزیره و محل زندگی لاک پشت های کهن سال، بازگشت به زنگبار و قایق سواری در آب های اقیانوس هند. دیدار از باغ ادویه و آشنایی با گیاهان بومی زرد چوبه،  وانیل ، دارچین، زنجفیل و ... . صرف ناهار (با هزینه تور) و ادامه گشت ها. بازدید از موزه برده داری و بنای یادبود از دوره برده داری، سپس بازگشت به هتل و استراحت و برنامه اختیاری.
روز هفتم: حرکت به سمت جزیره تاریخی و معروف مافیا و آشنایی با تاریخ جزیره. شنا و تفریحات دریایی (هزینه استفاده از برنامه تفریحات دریایی به عهده مسافر می باشد). سپس صرف ناهار (با هزینه تور). بازگشت به زنگبار و بازدید از محله استون تاون. دیدار از خانه فری مرکوری، محوطه  کاخ سلطان ، توپ های ساحل که از ایران به سلطان عمانی هدیه شده ، آمفی تاتر روباز و تماشای ساحل زیبای فروزانی. خرید و لذت بردن از زیبایی های محله استون تاون. سپس بازگشت به هتل و استراحت.
روز هشتم: وقت آزاد. حرکت به سمت فرودگاه زنگبار و بازگشت به سمت ایران.


شروع قیمت از : 1300 دلار + نرخ بلیط
جاذبه های سفر :

تور تانزانیا، تانزانیا، تور تانزانیا  پاییز 97، تور تانزانیا 97
تور تانزانیا سفری است برای بازدید از یکی از زباترین کشورهای قاره آفریقا و بازدید از جاذبه هایی همچون منطقه گردشگری و تفریحی اسلیپ وی، بازدید از موزه ها و بافت تاریخی شهر دارالسلام، تماشای فسیل های فیل ها و جانوران بازمانده از گذشته، کلیسای تاریخی سنت ژوزف، بازدید از نماد شهر دارالسلام، آشنایی با خانه های روستایی آفریقایی و ... که سفری لذتبخش را برای شما و همراهانتان رقم خواهد زد.

تور تانزانیا تور تانزانیا نوروز 1401

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • کلاه و عینک آفتابی
 • کفش مناسب پیاده روی

مدارک مورد نیاز

  ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) مشخصات کامل مسافر

  3) دو قطعه عکس

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

۱. پرواز چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

۲. پرداخت ۶۰٪ علی الحساب در هنگام رزرو ضروریست.در غیر اینصورت درخواست تائید نخواهد شد.

۳. مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور بعهده آژانس همکار می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نخواهد داشت.

شما می توانید هزینه های خود را به یکی از حسابهای زیر واریز نمایید:

نام بانکشماره کارتشماره حسابصاحب حساب

پارسیان

622106108002768583000002495001آرند گشت امرداد
ملت61043379249474825228684736احسان کرمی

همسفران گرامی قبل از ثبت نام حتما با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

برای تنظیم قرارداد سفر خود و همراهانتان به آدرس دفتر مراجعه کرده و یا از طریق فضای مجازی نسخه قرارداد خود را امضا کرده و دریافت نمایید.

بخش منشور آرند گشت اَمُرداد را حتما مطالعه فرمایید.

نظرات

ثبت نظر