×

تور یک روزه شهرستانک آبان 1400

تور یک روزه شهرستانک
سفر به طبیعت زیبای روستای شهرستانک
آبان 1400

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور شهرستانک، سفری است به یادمادنی و یک روزه برای پیاده روی در روستای زیبا و تاریخی شهرستانک، بازدید از کاخ ناصری و طبیعت چشم نواز و زیبای شهرستانک و مناظر زیبای جاده چالوس.

لوازم مورد نیاز

 • داروهای شخصی
 • کارت شناسایی
 • کرم ضد آفتاب
 • کفش پیاده روی
 • فلاسک چای
 • کوله یکروزه
 • زیر انداز
 • یک وعده غذای سبک قابل حمل در کوله
 • کلاه و عینک آفتابی
 • قاشق، چنگال و بشقاب
 • لیوان و بطری آب

مدارک مورد نیاز

  1) کارت شناسایی

اطلاعات سفر

شهرستانک:

شهرستانک، روستایی زیبا و تاریخی با طبیعتی شگفت انگیز و دلربا، در شمال غربی شهر کرج و در مسیر جاده چالوس واقع شده که یکی از بهترین مقصدها برای تور یک روزه و تورهای طبیعتگردی است. روستای شهرستانک در 54 کیلومتری شمال غربی شهر کرج، یکی از زیباترین روستاهای استان البرز است که جاذبه های طبیعی و فاصله کم آن تا تهران، باعث شده تا هر ساله بخصوص در فصل های بهار تا پاییز، سفرهای بسیاری در قالب تور یک روزه برای گردشگران و علاقه مندان به طبیعت برگزار شود. شهرستانک روستایی ییلاقی است، اما به جرات می توان گفت فصل پاییز، فصلی فوق العاده برای سفر به شهرستانک است. در نزدیکی روستای شهرستانک، کاخی به نام کاخ ناصری وجود دارد که متعلق به دوره حکمرانی ناصرالدین شاه قاجار بوده است. این کاخ درحدود سال‌های ۱۲۹۵ قمری به دستور ناصرالدین شاه ساخته شد و امروز در فهرست میراث فرهنگی به ثبت رسیده است. البته امروزه کاخ ناصری شهرستانک قابل سکونت نبوده و قسمت اعظمی از این کاخ تخریب شده است و تنها یک ساختمان که در دوره پهلوی دم مرمت و بازسازی شده بود، سرپا مانده است. شهرستانک طبیعت بی نظیری دارد. تنوع بی نظیری از درختان مانند چنار، سرو، توسکا، راش و ... در کنار رودخانه ای که از میان روستا عبور می کند و صدای پرندگان، طراوت خاصی به روستای شهرستانک بخشیده است. کوهنوردی در روستای شهرستانک نیز یکی از جذاب ترین و به یادماندنی ترین قسمت های سفر به شهرستانک است. روستای شهرستانک درخت سروی به نام «هورست» دارد که چند صد سال از عمر آن می گذرد و با ارتفاعی در حدود ۱۷ متر و پهنایی در حدود ۱۴ متر به یکی از نمادهای شهرستانک تبدیل شده است. برای سفر به شهرستانک، غیر از فصل زمستان که ممکن است با سرما و وزش باد سرد روبه رو شوید، فصل بهار و پاییز بهترین زمان سفر به شهرستانک است؛ در فصل بهار با اوج سرسبزی و شکوفایی طبیعت شهرستانک روبه رو خواهید شد و در فصل پاییز تنوع شگفت انگیز رنگ برگ های درختان شما را مجذوب خود خواهد کرد. سفر به شهرستانک و با تور شهرستانک، سفری از نوع طبیعتگردی است؛ بنابراین به همراه داشتن لوازم ضروری طبیعتگردی مثل کفش مناسب کوهنوردی، لباس مناسب فصل، داروهای ضروری، لیوان و قاشق و چنگال سفری، کلاه و مواد غذایی مقوی اما کم حجم مانند دانه های چرب را فراموش نکنید

قوانین و مقررات تور

* همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و ماسک در طول سفر الزامیست.

* برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی می باشد. 

* خواهشمندیم با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر امردادتور اطلاعات لازم را دریافت کنید.

* چیدمان صندلی همسفران در وسیله نقلیه، بر اساس زمان ثبت‌نام و تعداد افراد هر گروه انجام می شود.

رزرو آنلاین تور

تور یک روزه شهرستانک آبان 1400

مشخصات شخصی

اطلاعات خود را وارد نمایید


اطلاعات تماس


پرداخت آنلاین


درگاه پرداخت بانک پارسیان

نظرات

ثبت نظر