×

تور کنیا اقتصادی | 6 شب و 7 روز

تور کنیا اقتصادی
6 شب و 7 روز
2 شب نایروبی + 2 شب ماسایی مارا + 2 شب نایواشا

تور کنیا اقتصادی، کنیا اقتصادی

شروع قیمت از : 1030 دلار + 60 دلار ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

تور کنیا فرصتی است برای بازدید از دریاچه نایواشا، قایق سواری برای دیدن اسب های آبی و پرندگان مختلف مثل عقاب شکارچی آفریقایی، بازدید از پارک دروازه جهنم و امکان دوچرخه سواری اختیاری (هزینه دوچرخه بر عهده مسافر)، آبشار تامسون، بازدید از خط استوا و تجربه عبور از نیمکره شمالی به جنوبی، بازدید از پارک ملی ماسای مارا، تماشای پنج حیوان بزرگ آفریقایی (فیل، بوفالو، کرگدن، شیر، پلنگ آفریقایی) وحیوانات گوناگون مانند وایلدبیست، یوزپلنگ، زرافه ها، اسب آبی و گورخر، تماشای دره لیفت ولی، تماشای منظره پانارومیکی، بازدید از قبایل بدوی ماسائی و آشنایی با نحوه زندگی و رسوم آن ها، پارک ملی نایروبی، خرید از بازار ماسای مارکت، مرکز فرهنگی بوماس و آشنایی با فرهنگ و موسیقی مردم کنیا.

تور کنیا اقتصادی | 6 شب و 7 روز

برنامه روزانه سفر

 • 1

  حرکت به سمت نایروبی

  ساعت 23:35 پروازمان را از تهران به سمت دوحه آغاز میکنیم و بعد از توقف یک ساعت و نیمه در فرودگاه، با پرواز بعدی به سمت نایروبی خواهیم رفت.

 • 2

  بازدید از دریاچه نایواشا

  ساعت 7:10 صبح به نایروبی (پایتخت کنیا) می رسیم و بعد از تعویض پول و تهیه سیم کارت با ماشین سافاری به سمت نایواشا میرویم و ناهار را در هتل میل میکنیم و پس از کمی استراحت برای قایق سواری و دیدن اسب های آبی و گونه های مختلف پرنده، خصوصا نمایش زیبای عقاب ماهیگیر آفریقایی راهی دریاچه نایواشا می شویم و به هتل باز میگردیم و شب را به صبح می رسانیم.

 • 3

  عبور از خط استوا

  بعد از اینکه صبحانه را در هتل نوش جان کردیم، برای دیدن آبشار زیبای تامسون راهی خواهیم شد و پس از حدود 2 ساعت به آبشار می رسیم و حدود 45 دقیقه رفت و برگشت برای دیدن این آبشار بسیار زیبا پیاده روی خواهیم کرد. سپس به سمت نایواشا باز می گردیم و در مسیر از بنای مربوط به خط استوا بازدید کرده و از نیم کره جنوبی پای به نیم کره شمالی در کشور کنیا می گذاریم. پس از رسیدن به نایواشا و صرف ناهار در هتل و کمی استراحت، راهی پارک ملی دروازه جهنم (hell's gate) می شویم. در این پارک میتوانیم به صورت پیاده یا با دوچرخه (هزینه دوچرخه با مسافر) از نزدیک با حیوانات عکس بگیریم و از این پارک بازدید کنیم. سپس به نایواشا باز میگردیم و شب را در نایواشا خواهیم بود.

 • 4

  بازدید از قبایل ماسایی

  صبحانه را در هتل میل میکنیم و راهی ماسای مارا می شویم و ناهار را در مسیر میل می کنیم. عصر هنگام به دیدن قبیله ماسایی می رویم و با فرهنگ و رقص و روش زندگیشان آشنا می شویم و شب را در ماسای مارا اقامت خواهیم داشت.

 • 5

  بازدید از حیوانات آفریقایی

  بعد از صرف صبحانه، برای دیدن پارک ملی ماسایی مارا فرصت داریم از پنج حیوان بزرگ آفریقا (فیل، بوفالو، کرگدن، شیر، پلنگ آفریقایی) و همچنین یوزپلنگ، زرافه ها، اسب آبی، وایلدبیست و گورخر و بسیاری از حیوانات دیگر در این پارک ملی زیبا و دوست داشتنی، دیدن کنیم و بعد از تجربه خاطره انگیز این بخش از سفر برای صرف شام و استراحت به هتل برمیگردیم.

 • 6

  دیدن محل ظهور انسان های اولیه

  بعد از میل کردن صبحانه به سمت نایروبی حرکت می کنیم. در مسیر برای دیدن دره ریفت ولی (محل ظهور انسان های اولیه) توقف خواهیم داشت و فرصت عکاسی از نمای پانارومیکی این دره زیبا خواهیم پرداخت. بعد از آن به بازار سنتی ماسایی مارکت می رویم و وقت آزاد برای خرید خواهیم داشت و شب را در نایروبی اقامت داریم.

 • 7

  بازدید از پارک ملی نایروبی

  صبحانه را در هتل میل میکنیم و برای بازدید از پارک ملی نایروبی راهی میشویم و در این پارک گونه های مختلف حیوانات را می بینیم و بعد از صرف ناهار برای انجام تست pcr به مرکز مربوطه مراجعه می کنیم و وقت آزاد در نایروبی خواهیم داشت و شب را در نایروبی میگذرانیم.

 • 8

  رقص و نمایش قبایل مختلف کنیا

  بعد از صرف صبحانه به سمت مرکز نگهداری زرافه ها راهی میشویم. در این مکان میتوانید این حیوانات زیبا را لمس و حتی به آن ها غذا بدهید و سپس به مرکز نگهداری بچه فیل ها رفته و به مدت دو ساعت رقص ها و نمایش قبایل مختلف کنیا را میبینیم و در محوطه حیاط آن، نمونه ای از خانه های قبایل را به صورت مجزا میبینیم و بعد از صرف ناهار زمان آزاد برای خرید سوغات (چای - قهوه و...) در فروشگاه بزرگ گلوریا خواهیم داشت و به سمت فرودگاه جومو راهی می شویم و ساعت 18:15 به سمت تهران پرواز را آغاز می کنیم.

 • 9

  بازگشت به تهران

  حدود ساعت 04:35 با خاطراتی خوش از کنیای زیبا به تهران می رسیم.

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • کرم ضد آفتاب

مدارک مورد نیاز

  1) دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید، 2 قطعه عکس 6*4

  2) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار

  3) مشخصات کامل مسافر (فرم ویزا)

  4) گواهی واکسن تب زرد

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

اقامت در هتل های 3* یا 4* و 5* و در اتاق های 2 یا 3 نفره میباشد. برای دریافت اتاق سینگل میبایست هزینه مازاد پرداخت شود.

با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی مانند تور کنیا، امکان بروز تغییراتی در برنامه تور کنیا به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام میتواند قابل انتخاب باشد.

وعده غذایی طبق جدول میباشد و مابقی وعده ها به عهده مسافران گرامی است.

واکسن تب زرد در تور کنیا الزامی بوده و لازم است قبل از سفر حتما تزریق شود.

حمل و نقل تور کنیا در ماشین های سافاری استاندارد با سقف پاپ-آپ بوده تا بتوانیم بهترین نما را برای عکاسی و تماشا داشته باشیم.

در تور کنیا همه مسافران عزیز دارای صندلی کنار پنجره خواهد بود.

در تور کنیا رانندگان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اطلاعات کاملی از حیات وحش، گیاهان و فرهنگ مردم کنیا دارند.

در تمام ماشین های سافاری لوازمی مانند کتاب های حیات وحش، دوربین دو چشمی، جعبه کمک های اولیه، کیسه یخ و کپسول اطفاء حریق دارند.

آب معدنی نامحدود در هنگام سافاری در طی تور کنیا موجود است.

تور گشت در قبیله ماسایی ها شامل این سفر می شود.

• 72 ساعت قبل از پرواز تست کرونا با هماهنگی آژانس و معرفی مکان مربوطه از تک تک مسافران گرفته میشود (هزینه تست کرونا به عهده مسافران عزیز میباشد)

نرخ کودک زیر 12 سال 1.050 دلار + بلیط پرواز میباشد.


هزینه هایی که شامل تور نمی شوند:

هزینه تست PCR در نایروبی به عهده مسافر میباشد.
هزینه های شارژ و خرید سیم کارت و اینترنت با مسافران عزیز می باشد.
رانندگان ماشین سافاری به ازای هر نفر روزی 3 دلار انعام دریافت می کنند.
نوشیدنی های غیر از آب شامل پکیج نمی باشد.

* 300 دلار + هزینه پرواز در هنگام ثبت نام و مابقی هزینه تا 1 هفته قبل از سفر می بایست پرداخت گردد.

* هتل ها گارانتی میباشد و در صورت کنسلی هزینه ای عودت داده نمیشود.


نظرات

ثبت نظر