×

تور کنیا | بهترین پکیج تور کنیا بهمن 99

تور کنیا (اقتصادی)
بهمن 99
7 شب و 8 روز با پرواز فلای دبی در تور کنیا


شهرهای مورد بازدید در تور کنیا:
2 شب ناکورو + 1 شب نایواشا + 2 شب ماسایی مارا + 2 شب نایروبی

تور کنیا، نکات مهم:
1) هتل های تور کنیا: اقامت در هتل های 3 ستاره و اکوکمپ و در اتاق ها و چادرهای 2 یا 3 نفره می باشد. برای دریافت اقامت سینگل می بایست هزینه مازاد پرداخت شود.
2) تور کنیا: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی مانند تور کنیا، امکان بروز تغییراتی در برنامه تور کنیا به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.
3) تور کنیا: واکسن تب زرد در تور کنیا الزامی بوده و لازم است قبل از سفر حتما تزریق شود.
4) حمل و نقل تور کنیا در ماشین های سافاری استاندارد با سقف پاپ-آپ بوده تا بتوانیم بهترین نما را برای عکاسی و تماشا داشته باشیم.
5) در تور کنیا رانندگان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اطلاعات کاملی از حیات وحش، گیاهان و فرهنگ مردم کنیا دارند.
6) در تمام ماشین های سافاری لوازمی مانند کتاب های حیات وحش، دوربین دو چشمی، جعبه کمک های اولیه، کیسه یخ و کپسول اطفاء حریق دارند.
7) آب معدنی نامحدود در هنگام سافاری در طی تور کنیا موجود است.
8) تور گشت در قبیله ماسایی ها شامل این سفر می شود.
9) تور شامل 16 وعده غذا ( 7 وعده صبحانه، 4 وعده ناهار، 5 وعده شام) میباشد که وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام می تواند به صورت محلی یا اروپایی سرو شود و قابل انتخاب نیز می باشد.

* هزینه هایی که شامل تور نمی شوند:
1) ) هزینه تست PCR در نایروبی به عهده مسافر میباشد (حدود 75 دلار) و همچنین  ویزا 50 دلار می باشد که به عهده مسافر میباشد.
2) هزینه های شارژ و خرید سیم کارت و اینترنت با مسافران عزیز می باشد.
3) رانندگان ماشین سافاری به ازای هر نفر روزی 5 دلار انعام دریافت می کنند.
4) نوشیدنی های غیر از آب شامل پکیج نمی باشد.
5) هزینه قایق سواری اختیاری بر روی دریاچه نایواشا به ازای هر نفر 30 دلار آمریکا می باشد.

شروع قیمت از : 1150 دلار + هزینه پرواز (حدود قیمت پرواز 15.000.000 تومان)
جاذبه های سفر :

تور کنیا سفری است برای تجربه سافاری و هیجان در پارک ملی نایروبی کنیا، قدیمی ترین پارک حیات وحش کنیا، تماشای بزرگترین فیل های دنیا در تور کنیا، تور سافاری و بازدید از بزرگترین گونه های حیات وحش کنیا مانند شیر، پلنگ، بوفالو، تماشای دره ریفت ولی، تماشای منظره پانارومیکی تور کنیا، بازدید از قبایل بدوی کنیا، بازدید از پارک دروازه جهنم کنیا، دریاچه نایواشا و قایق سواری در کنار اسب های آبی، گشت آزاد در نایروبی و خرید از بازار ماسای مارکت، مرکز فرهنگی بوماس، بازدید از پارک ملی ماسای مارا، تماشای مهاجرت حیوانات مانند وایلدبیست ها و بوفالو ها، سافاری و ...، تجربه تماشای زرافه های غول پیکر از نزدیک و غذا دادن به آنها که لذت یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

تور کنیا | بهترین پکیج تور کنیا بهمن 99

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  .ساعت 15:30 از فرودگاه امام خمینی سفر خود را آغاز می کنیم


 • 2

  روز دوم

  ساعت 06:00 صبح به نایروبی خواهیم رسید، پس از صرف صبحانه، با ماشین سافاری به سمت ناکورو می رویم. در مسیر برای دیدن دره ریفت ولی (محل ظهور انسان های اولیه) توقف خواهیم داشت و به عکاسی از نمای پانارومیکی این دره زیبا خواهیم پرداخت، پس از صرف ناهار به ناکورو می رویم و شب را در هتل اقامت داریم.

 • 3

  روز سوم

  صبحانه را در هتل میل میکنیم و برای دیدن حیات وحش و گونه های مختلف جانوری و بازدید از دریاچه ناکورو به پارک ملی ناکورو میرویم، در ادامه مسیر راهی دریاچه بارینگو خواهیم شد که در این قسمت از مسیر از نیم کره جنوبی پای به نیم کره شمالی در کشور کنیا گذاشته و از نماد خط استوا بازدید و عکاسی خواهیم نمود و به هتل باز میگردیم و شب را در ناکورو به صبح می رسانیم.

 • 4

  روز چهارم

  پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه نایواشا حرکت میکنیم و بر روی قایق به دیدن اسب های آبی و گونه های مختلف پرنده میرویم و پس از صرف ناهار به سمت پارک ملی دروازه جهنم (hell's gate) میرویم. در این پارک به صورت پیاده یا دوچرخه (هزینه دوچرخه با مسافر) از نزدیک میتوان با حیوانات عکس گرفت. سپس به هتل محل اقامت برمیگردیم.

 • 5

  روز پنجم

  بعد از صرف صبحانه به سمت ماسای مارا راهی میشویم و ناهار را در اکوکمپ میل میکنیم و به قبیله ماسایی می رویم و با فرهنگ و رقص و روش زندگیشان آشنا می شویم، گشت کوتاهی به صورت سافاری در پارک ملی ماسایی مارا برای دیدن غروب آفتاب خواهیم داشت و برای صرف شام و استراحت به اکوکمپ برمیگردیم.

 • 6

  روز ششم

  پس از صرف صبحانه برای دیدن پارک ملی ماسایی مارا فرصت داریم از پنج حیوان بزرگ آفریقا (فیل، بوفالو، کرگدن، شیر، پلنگ آفریقایی) و همچنین یوزپلنگ، زرافه ها، اسب آبی، وایلدبیست و گورخر و بسیاری از حیوانات دیگر در این پارک ملی زیبا و دوست داشتنی و بعد از تجربه خاطره انگیز این بخش از سفر برای صرف شام و استراحت به اکوکمپ برمیگردیم.

 • 7

  روز هفتم

  صبح زود به سمت نایروبی حرکت میکنیم و در مسیر برای خرید میوه و صرف ناهار توقف داریم، عصر هنگام به نایروبی خواهیم رسید، شب را در نایروبی اقامت میکنیم.

 • 8

  روز هشتم

  بعد از صرف صبحانه برای انجام تست pcr به مرکز مربوطه مراجعه میکنیم در ادامه راهی بازار سنتی ماسای مارکت خواهیم شد و برای خرید سوغات وقت آزاد خواهیم داشت پس از صرف ناهار، به مرکز فرهنگی بوماس رفته و به مدت سه ساعت رقص ها و نمایش قبایل مختلف کنیا رو میبینیم و در محوطه حیاط آن، نمونه ای از خانه های قبایل را به صورت مجزا میبینیم و شب به محل اقامت بازمیگردیم.

 • 9

  روز نهم

  بعد از صرف صبحانه به سمت مرکز نگهداری زرافه ها راهی میشویم. در این مکان میتوانید این حیوانات زیبا رو لمس و حتی بهشون غذا بدهید. بعد از صرف ناهار وقت آزاد برای گشت اختیاری پیاده در شهر نایروبی داریم و عصر هنگام به سمت فرودگاه می رویم تا برای پرواز آماده شویم.

 • 10

  روز دهم

  رسیدن به تهران حدود ساعت 14:30.

لوازم مورد نیاز

 • لباس مناسب فصل
 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • کفش مناسب پیاده روی
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • عینک آفتابی

مدارک مورد نیاز

  ۱) دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید، 2 قطعه عکس 6*4

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار

  ۳) مشخصات کامل مسافر (فرم ویزا)

  4) نامه اشتغال به کار به زبان انگلیسی با ذکر حقوق

اطلاعات سفر

هتل ها:
1) نایروبی:  3* 
2) ماسایی مارا: 3* 
3) ناکورو: 3*
4) نایواشا: اکوکمپ


ساعت های پروازی تور کنیا با پرواز فلای دبی:
پرواز رفت:
یکشنبه 19 بهمن ساعت 15:30

پرواز برگشت:
ساعت 23:15

کنیا جزء معدود های کشورهای دنیاست که مناظر شگفت‌انگیز و خیره‌ کننده جذاب طبیعی را دارا می باشد و با چشم اندازها و مناطق بکر و خیره‌ کننده خود، کنیا را به محلی اسرارآمیز تبدل کرده است. تفاوت‌های بسیار زیاد در میزان دما، اکوسیستم و فضای جغرافیایی شگفت انگیز در کنیا گرد هم آمده‌اند تا این کشور، با مناطقی از علفزارها و دشت های سرسبز، جنگل‌های بارانی و سرزمین‌های پوشیده از درخت ساواهانا و همچنین مناطقی تحت عنوان ساوان، زیستگاه بسیاری از گونه‌های حیات‌ وحش و حتی گیاهان در کنیا باشد. ولی فقط حیات‌ وحش فوق العاده این کشور نیست که کنیا را به مقصدی به‌ یادماندنی و خاطره انگیز برای گردشگران و توریست ها مبدل کرده است، بلکه فرهنگ و آداب و رسوم غنی و متنوع کنیا، مردمی فروتن و خونگرم و مهربان و غذاهای لذیذ و خوش طمع و گاه عجیب کنیا هر کدام دلیلی بر جذابیت و منحصر به فرد بودن این مقصد گردشگری کمتر شناخته‌ شده برای توریست ها هستند. در تور کنیا، سفری هیجان انگیز، لذتبخش،‌ عجیب و پر از خاطره به کنیا را تجربه خواهید کرد.
کنیا کشور زیبایی ست که در شرق قاره پهناور آفريقا. پايتخت کنیا، نايروبی است و مومباسا، کيسومو و ناکورو شهرهای مهم آن محسوب می گردند. همسايگان آن شامل کشورهای تانزانيا در جنوب، اوگاندا در غرب، سودان در شمال غربی، اتيوپی در شمال، سومالی در شمال شرقی می باشند و اقيانوس هند نيز در شرق آن واقع گرديده‌ است. با عبور خط استوا از کمربند ميانی کشور کنيا، مناطق مرکزی، شمال و شمال شرقی بسيار خشک و گرم است. اما مناطق ساحلی که در کنار اقيانوس هند قرار دارد آب و هوايی گرم و مرطوب دارد. کنيا، کشوری با فرهنگهای متفاوت است. امروزه فرهنگ ماسای در کنیا به خاطر صنعت توريسم بخوبی شناخته شده‌ است هر چند که فقط قبيله هايی کوچک هستند.

برای شناخت بیشتر کشور کنیا روی لینک " کنیا، سفر به قلب حیات وحش آفریقا " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور


نظرات
 • علی|2019/04/11

  تور کنیا فوق العاده است. یکی از بهترین کشورهایی که میشه برای دیدن حیات وحش آفریقا سفر کرد. امیدوارم بتونم تو این سفر همراهتون باشم.

 • آیا این تور گروهی اجرا میشود ؟

  • سلام دوست عزیز. بله این تور به صورت گروهی اجرا میشه

  • |2019/30/24

   درود بله تور کنیا بصورت گروهی همیشه اجرا میشود با لیدر فارسی زبان از تهران. تور کنیا به دو صورت اقتصادی و لوکس قیمت گذاری شده.


ثبت نظر