×

تور کنیا | بهترین پکیج تور کنیا خرداد 1400

تور کنیا (اقتصادی)
خرداد 1400
5 شب و 6 روز با پرواز ترکیش در تور کنیا


شهرهای مورد بازدید در تور کنیا:

1 شب نایواشا + 2 شب ماسایی مارا + 2 شب نایروبی

تور کنیا، نکات مهم:


هتل های تور کنیا: اقامت در هتل های 3* یا 4* و 5* و در اتاق های 2 یا 3 نفره میباشد. برای دریافت اتاق سینگل میبایست هزینه مازاد پرداخت شود.

تور کنیا: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی مانند تور کنیا، امکان بروز تغییراتی در برنامه تور کنیا به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

تور کنیا: وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام میتواند قابل انتخاب باشد.

تور کنیا: وعده غذایی طبق جدول میباشد و مابقی وعده ها به عهده مسافران گرامی است.

تور کنیا: واکسن تب زرد در تور کنیا الزامی بوده و لازم است قبل از سفر حتما تزریق شود.

تور کنیا: حمل و نقل تور کنیا در ماشین های سافاری استاندارد با سقف پاپ-آپ بوده تا بتوانیم بهترین نما را برای عکاسی و تماشا داشته باشیم.

تور کنیا: در تور کنیا همه مسافران عزیز دارای صندلی کنار پنجره خواهد بود.

تور کنیا: در تور کنیا رانندگان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اطلاعات کاملی از حیات وحش، گیاهان و فرهنگ مردم کنیا دارند.

تور کنیا: در تمام ماشین های سافاری لوازمی مانند کتاب های حیات وحش، دوربین دو چشمی، جعبه کمک های اولیه، کیسه یخ و کپسول اطفاء حریق دارند.

تور کنیا: آب معدنی نامحدود در هنگام سافاری در طی تور کنیا موجود است.

تور کنیا: تور گشت در قبیله ماسایی ها شامل این سفر می شود.

تور کنیا: 72 ساعت قبل از پرواز تست کرونا با هماهنگی آژانس و معرفی مکان مربوطه از تک تک مسافران گرفته میشود (هزینه تست کرونا به عهده مسافران عزیز میباشد)

نرخ کودک زیر 12 سال 1.050 دلار + بلیط پرواز میباشد.


هزینه هایی که شامل تور نمی شوند:

1) ) هزینه تست PCR در نایروبی به عهده مسافر میباشد.
2) هزینه های شارژ و خرید سیم کارت و اینترنت با مسافران عزیز می باشد.
3) رانندگان ماشین سافاری به ازای هر نفر روزی 3 دلار انعام دریافت می کنند.
4) نوشیدنی های غیر از آب شامل پکیج نمی باشد.

* 300 دلار + هزینه پرواز در هنگام ثبت نام و مابقی هزینه تا 1 هفته قبل از سفر می بایست پرداخت گردد.

* هتل ها گارانتی میباشد و در صورت کنسلی هزینه ای عودت داده نمیشود.


شروع قیمت از : از 16.000.000 تومان + 990 دلار
جاذبه های سفر :

تور کنیا سفری است برای تجربه سافاری و هیجان در پارک ملی نایروبی کنیا، قدیمی ترین پارک حیات وحش کنیا، تماشای بزرگترین فیل های دنیا در تور کنیا، تور سافاری و بازدید از بزرگترین گونه های حیات وحش کنیا مانند شیر، پلنگ، بوفالو، تماشای دره ریفت ولی، تماشای منظره پانارومیکی تور کنیا، بازدید از قبایل بدوی کنیا، بازدید از پارک دروازه جهنم کنیا، دریاچه نایواشا و قایق سواری در کنار اسب های آبی، گشت آزاد در نایروبی و خرید از بازار ماسای مارکت، مرکز فرهنگی بوماس، بازدید از پارک ملی ماسای مارا، تماشای مهاجرت حیوانات مانند وایلدبیست ها و بوفالو ها، سافاری و ...، تجربه تماشای زرافه های غول پیکر از نزدیک و غذا دادن به آنها که لذت یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

تور کنیا | بهترین پکیج تور کنیا خرداد 1400

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  .ساعت 15:30 از فرودگاه امام خمینی سفر خود را آغاز می کنیم


 • 2

  روز دوم

  ساعت 2:30 صبح به فرودگاه جومو کنیا خواهیم رسید، با ماشین سافاری به سمت آبشار تامسون می رویم و پس از صرف صبحانه و دیدار ازین آبشار زیبا در مسیر بازگشت به نایواشا از نیم کره جنوبی پای به نیم کره شمالی در کشور کنیا گذاشته و از نماد خط استوا بازدد و عکاسی خواهیم نمود.سپس در نایواشا ناهار میل میکنیم و بعد از صرف نهار و تعویض پول و تهیه سیمکارت راهی پارک ملی دروازه جهنم می شویم. در این پارک میتوانیم به صورت پیاده یا با دوچرخه ( هزینه دوچرخه با مسافر می باشد) باشیم و از نزدیک با حیوانات عکس بگیریم. سپس به هتل باز میگردیم

 • 3

  روز سوم

  صبحانه را در هتل میل میکنیم و بر روی قایق در دریاچه نایواشا به دیدن اسب های آبی و گونه های مختلف پرنده میرویم  سپس به سمت ماسایی مارا راهی میشویم و عصر به قبیله ماسایی میرویم و با فرهنگ و رقص و روش زندگیشان اشنا میشویم و شب را در ماسایی مارا خواهیم ماند.

 • 4

  روز چهارم

  پس از صرف صبحانه برای دیدن پارک ملی ماسایی مارا فرصت داریم از ۵ حیوان بزرگ آفریقا ( فیل - بوفالو- کرگدن - شیر - پلنگ آفریقایی ) و همچنین یوزپلنگ و زرافه ها و اسب آبی و گورخر و وایلدبیست و ... در این پارک زیبا دیدن کنیم و بعد از تجربه خاطره انگیز این سفر برای صرف شام و استراحت به هتل برمیگردیم.

 • 5

  روز پنجم

  پس از صرف صبحانه به سمت نایروبی حرکت می کنیم و در مسیر برای دیدن دره دریفت ولی (محل ظهور انسان های اولیه) توقف خواهیم داشت و به عکاسی از نمای پانارومیکی این دره زیبا خواهیم پرداخت و به بازار سنتی ماسایی میرویم و وقت آزاد برای خرید خواهیم داشت و شب را در نایروبی اقامت داریم.

 • 6

  روز ششم

  صبحانه را در هتل میل میکنیم و برای دیدن پارک نایروبی خارج شده و در این پارک گونه های مختلف حیوانات را میبینیم و بعد از صرف نهار برای انجام تست pcr به مرکز مربوطه مراجعه میکنیم و وقت آزاد در نایروبی خواهیم داشت و شب را در نایروبی میگذرانیم.

 • 7

  روز هفتم

  پس از صرف صبحانه به مرکز فرهنگی بوماس رفته و به مدت ۳ ساعت رقص ها و نمایش قبایل مختلف کنیا رو میبینیم و در محوطه حیاط آن نمونه ای از خانه های قبایل را بصورت مجزا میبینیم و بعد از صرف نهار به سمت مرکز نگهداری زرافه ها راهی میشویم. در این مکان میتوانید این حیوانات زیبا را لمس کرده و حتی غذا بدهید. سپس به سمت فرودگاه جومو راهی میشویم و آماده پرواز به سمت تهران میشویم.

 • 8

  روز هشتم

  ساعت 04:25 با کوله باری خاطره به سمت تهران راهی میشویم.

لوازم مورد نیاز

 • لباس مناسب فصل
 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • کفش مناسب پیاده روی
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • عینک آفتابی

مدارک مورد نیاز

  ۱) دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید، 2 قطعه عکس 6*4

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار

  ۳) مشخصات کامل مسافر (فرم ویزا)

  4) نامه اشتغال به کار به زبان انگلیسی با ذکر حقوق

اطلاعات سفر

کنیا جزء معدود های کشورهای دنیاست که مناظر شگفت‌انگیز و خیره‌ کننده جذاب طبیعی را دارا می باشد و با چشم اندازها و مناطق بکر و خیره‌ کننده خود، کنیا را به محلی اسرارآمیز تبدل کرده است. تفاوت‌های بسیار زیاد در میزان دما، اکوسیستم و فضای جغرافیایی شگفت انگیز در کنیا گرد هم آمده‌اند تا این کشور، با مناطقی از علفزارها و دشت های سرسبز، جنگل‌های بارانی و سرزمین‌های پوشیده از درخت ساواهانا و همچنین مناطقی تحت عنوان ساوان، زیستگاه بسیاری از گونه‌های حیات‌ وحش و حتی گیاهان در کنیا باشد. ولی فقط حیات‌ وحش فوق العاده این کشور نیست که کنیا را به مقصدی به‌ یادماندنی و خاطره انگیز برای گردشگران و توریست ها مبدل کرده است، بلکه فرهنگ و آداب و رسوم غنی و متنوع کنیا، مردمی فروتن و خونگرم و مهربان و غذاهای لذیذ و خوش طمع و گاه عجیب کنیا هر کدام دلیلی بر جذابیت و منحصر به فرد بودن این مقصد گردشگری کمتر شناخته‌ شده برای توریست ها هستند. در تور کنیا، سفری هیجان انگیز، لذتبخش،‌ عجیب و پر از خاطره به کنیا را تجربه خواهید کرد.
کنیا کشور زیبایی ست که در شرق قاره پهناور آفريقا. پايتخت کنیا، نايروبی است و مومباسا، کيسومو و ناکورو شهرهای مهم آن محسوب می گردند. همسايگان آن شامل کشورهای تانزانيا در جنوب، اوگاندا در غرب، سودان در شمال غربی، اتيوپی در شمال، سومالی در شمال شرقی می باشند و اقيانوس هند نيز در شرق آن واقع گرديده‌ است. با عبور خط استوا از کمربند ميانی کشور کنيا، مناطق مرکزی، شمال و شمال شرقی بسيار خشک و گرم است. اما مناطق ساحلی که در کنار اقيانوس هند قرار دارد آب و هوايی گرم و مرطوب دارد. کنيا، کشوری با فرهنگهای متفاوت است. امروزه فرهنگ ماسای در کنیا به خاطر صنعت توريسم بخوبی شناخته شده‌ است هر چند که فقط قبيله هايی کوچک هستند.

برای شناخت بیشتر کشور کنیا روی لینک " کنیا، سفر به قلب حیات وحش آفریقا " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور


نظرات
 • علی|2019/04/11

  تور کنیا فوق العاده است. یکی از بهترین کشورهایی که میشه برای دیدن حیات وحش آفریقا سفر کرد. امیدوارم بتونم تو این سفر همراهتون باشم.

 • آیا این تور گروهی اجرا میشود ؟

  • سلام دوست عزیز. بله این تور به صورت گروهی اجرا میشه

  • |2019/30/24

   درود بله تور کنیا بصورت گروهی همیشه اجرا میشود با لیدر فارسی زبان از تهران. تور کنیا به دو صورت اقتصادی و لوکس قیمت گذاری شده.


ثبت نظر