آغاز مجدد پروازهای ترکیه و امارات از اواخر خرداد

آغاز مجدد پروازهای ترکیه و امارات از اواخر خرداد
1399/03/29 گردشگری

آغاز مجدد پروازهای ترکیه و امارات از اواخر خرداد

شرکت های هواپیمایی ترکیه و امارات قرار است از اواخر خرداد، برخی از پروازهای بین المللی خود را از سر بگیرند. این پروازها که پیشتر به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بودند، قرار است با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مجدداً انجام بگیرند.

بر اساس گزارش ها قرار است تعدادی از پروازهای بین‌المللی شرکت هواپیمایی ترکیه از روز ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) دوباره انجام بگیرند و مسافران را بین ۱۶ شهر اروپایی و ۱۴ شهر ترکیه جابه‌جا کنند. حالا با از سرگیری پروازهای این شرکت هواپیمایی، پروازهای ترکیش به ۶ کشور آلمان، سوئیس، اتریش، هلند، دانمارک و سوئد انجام خواهد شد.

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ترکیه از در حال بازگشت به روال عادی هستند و چندین نفر نیز به‌عنوان مسئول رعایت نکته‌های بهداشتی، به خدمه پرواز ترکیش ایرلاین اضافه شده‌اند که در تمام طول مدت پرواز، دستورالعمل های بهداشتی را به اجرا می گذارند و بررسی می کنند. این افراد باید در طول پرواز مطمئن شوند که مسافران از ماسک استفاده می‌کنند. زمان صرف غذا نیز که مسافران مجبور به برداشتن ماسک‌های خود هستند، باید در بازه‌های زمانی متفاوتی از یکدیگر انجام شود. آنها همچنین پیش از ورود مسافران به هواپیما شرایط بدنی و بهداشتی آنها را چک کرده و مسئول پخش ماسک و محلول های ضد عفونی کننده هستند.

Turkish

شرکت هواپیمایی امارات نیز که از روز هشتم ژوئن (۱۹ خرداد) پروازها به ۲۹ شهر را از سر گفته است اعلام کرد: " مسافران از این تاریخ امکان ترانزیت (گذر موقت با تغییر پرواز) در فرودگاه دبی را خواهند داشت ". دولت امارات عربی متحده روز چهارشنبه برخی از محدودیت‌هایی را لغو کرد که با آغاز شیوع کرونا برای سفرهای هوایی اعمال کرده بود. با این حال، امارات همچنان به افرادی که شهروند این کشور نیستند، اجازه ورود نخواهد داد.

هواپیمایی امارات از روز ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) پروازهای خود به لندن، فرانکفورت، پاریس، میلان، مادرید، شیکاگو، تورنتو، سیدنی، ملبورن و مانیل را مجددا آغاز کرد و پروازها به منچستر، زوریخ، وین، آمستردام، کپنهاگ، دوبلین، نیویورک، سئول، کوالالامپور و هنگ کنگ را نیز از روز ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) از سر گرفته است.

Emirates


منبع: Euronews

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS