آرند گشت اَمُرداد نام آژانس مسافرتی و جهانگردی است که بر مبنای دو گروه طبیعت گردی آرند تور پارسه و سفرنامه اَمُرداد بنا گردید. گروه هایی که از سال 1388 در حوزه طبیعتگردی و بوم گردی در جغرافیای ایران فعالیت داشته و آشنایی مردم ایران با زیباییهای وصف ناپذیر کشورشان را هدف اصلی خود میدانسته. ما عاشق سرزمین ایران بودیم و ایمان داشتیم روزی مهمان های تازه از راه خواهند رسید. مردمانی که از سراسر جهان برای دیدن شگفتی های ایران رنج سفر خواهند برد. در دو سال گذشته و با توجه به باز شدن فضای گردشگری ایران مدیریت مجموعه در پی جذب مسافران خارجی به میهن عزیز بر آن شد تمامی تجارب خود را کنار هم گذاشته و در یک مجموعه بزرگ تمامی خدمات گردشگری را به مسافران خود ارایه دهد.
آرند گشت اَمُرداد - درباره ما

قوانین و مقررات:

تبصره اول :
در جهت اجرای قرارداد فی مابین شرکت خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی آرند گشت امرداد وخریدارکه به نمایندگی تام الاختیار از جانب افراد معرفی شده در قراردادمذکور که اقدام به انعقاداین قرارداد نموده است شروط و مفاد ذیل به قرارداد مذکورالحاق و قراردادبه شرح ذیل تکمیل گردید .
موضوع قرارداد :
موضوع این قرارداد تعیین حدودو وظایف و مسئولیتهای طرفین و همچنین نرخ گشت برای انجام مسافرت با گشتهای خارجی دسته جمعی یا انفرادی به شرح ذیل میباشد.
شرایط قرارداد :
1- چنانچه تور به حد نصاب موردنظر (حداقل15نفر) نرسد آرند گشت امرداد مجاز به ابطال آن ،اعلام به مسافر یک هفته قبل از تاریخ اجرای تور و استرداد وجوه دریافتی از مسافر می باشد.
2- ساعت تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت 14 بعدازظهر و تخلیه ساعت 11 صبح بوده که مسافر موظف به رعایت آن می باشد.
3- در اتاق های دوتخته ، تخت سوم از نوع سفری بوده و موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
4- مسافر انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک تخته می باشد.
الف) در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به شرکت خدمات مسافرتی خریدار جهت پیگیری ، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به آرند گشت امرداد نبوده و حق هرگونه اعتراض و اقامه دعوی را ازخودسلب می کند.
ب) درخصوص تور یا پروازهای چارتر هزینه غیرقابل استردادمی باشد

چشم انداز:

چشم انداز آرند گشت اَمُرداد رضایت بیشینه همسفران و همراهانش است همه شمایی که تور ، بلیط و هتل و هر نوع خدماتی چه در داخل و چه در خارج از کشور از ما میگیرید. 
ما ایران را دوست داریم و هدف ما رسیدن به زمانیست که ایران میزبان مسافران بسیاری شود ، زیبایی ها و هرآنچه در ایران است معرفی شود. آرند گشت اَمُرداد به جایی میرود که بتواند برای تورهای ورودی به ایران بهترین کیفیت را ارایه کند.
احسان کرمی
منصور جلیلی
معصوم جلیلی
هستی رسولی
یاسمن حامدی
غزاله بهبودی
Arash Hosseinzadeh
مانا میبدی
محمد روستایی
مرسده سیفی
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS