×

تور آبشار درازکش یک روزه تابستان 1402

تور آبشار درازکش
سفری یک روزه به یکی از زیباترین آبشارهای ایران
تابستان 1402

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور آبشار درازکش سفری است یک روزه برای پیاده روی در جنگلهای زیبای روستای درازکش، بازدید از آبشار درازکش، امکان شنا و آب بازی در کنار آبشار، لذت صرف جوجه کباب در کمپ جنگلی.

لوازم مورد نیاز

  • کارت شناسایی
  • کرم ضد افتاب
  • کفش پیاده روی
  • فلاسک چای
  • کوله یکروزه
  • زیر انداز
  • کفش مناسب کوهپیمایی
  • لباس مناسب فصل

مدارک مورد نیاز

    1) کارت شناسایی

اطلاعات سفر

آبشار درازکش:

آبشار درازکش یکی از زیباترین آبشارهای استان مازندران بوده که در دل جنگل‌ های سرسبز این استان واقع شده است. آبشار درازکش از زیبایی‌ ها و جاذبه های دیدنی روستای درازکش در شهرستان بابل محسوب شده که هر ساله مسافران زیادی برای بازدید از آبشار درازکش و با تور آبشار درازکش به این شهرستان سفر می کنند. آبشار درازکش با ارتفاعی در حدود هفت متر، در ارتفاع ۳۶۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است. آب آبشار زیبای درازکش ابتدا به حوضچه‌ای بزرگ وارد می شود و بعد به‌ صورت رودخانه‌ ای زیبا در جهت شمال حرکت می کند. اگر برای سفر به آبشار درازکش مصمم هستید دانستن این نکته خالی از لطف نیست که آبشار درازکش در فصل پاییز آب بیشتری دارد و در فصل بهار حجم آب آبشار درازکش به به بالاترین و بیشترین میزان خود می‌رسد.

سفر به آبشار درازکش سفری از نوع تور طبیعتگردی محسوب می شود. پس به همراه داشتن لوازم ضروری طبیعتگردی مثل کفش مناسب کوهنوردی (پیاده روی)، کلاه و عینک آفتابی، داروهای ضروری، لباس مناسب فصل، آب آشامیدنی، قاشق و چنگال مسافرتی، کوله سبک و کم حجم، و مواد غذایی مقوی را فراموش نکنید و حتما همراه خود داشته باشید تا خاطره سفر به آبشار درازکش تا سال ها در خاطرتان باقی بماند.

قوانین و مقررات تور

* همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و ماسک در طول سفر الزامیست.

* برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی می باشد. 

* خواهشمندیم با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر امردادتور اطلاعات لازم را دریافت کنید.

* چیدمان صندلی همسفران در وسیله نقلیه، بر اساس زمان ثبت‌نام و تعداد افراد هر گروه انجام می شود.نظرات

ثبت نظر