تور آفریقای جنوبی تور آفریقای جنوبی تابستان 98

تور آفریقای جنوبی، 14 شهریور 98

شهرهای تور آفریقای جنوبی: 4 شب کیپ تاون + 2 شب پارک جنگلی (همراه با گشت تمام روز در سان سیتی) 2 شب ژوهانسبورگ

نکته تور آفریقای جنوبی: قیمت های درج شده در جدول تور آفریقای جنوبی زیر مربوط به تور آفریقای جنوبی 10 روزه بوده و به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
هتل 5 ستاره
5
اقامت همراه با صبحانه
2600  3150  2100  1700 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به فرودگاه بین المللی کیپ تاون آفریقای جنوبی و ترانسفر به سمت هتل برای اقامت و استراحت (ساعت تحویل اتاق ها، ساعت 14 به وقت محلی است).

 • 2

  روز دوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تاون (استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بوک آپ، Table Mountain)، سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront، سپس مسافرین راسا به هتل باز می گردند.

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی، سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری).

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد.

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترك کیپ تان به مقصد ژوهانسبورگ، ترانسفر زمینی به سمت پارك جنگلی (در حدود دو ساعت و نیم)، در مسیر بازدید از پارك شیرهای سفید آفریقایی و گشت سافاری در اتومبیل هاي مخصوص سافاری سپس در قسمت دیگری از پارك لمس چیتا و بچه شیرها. ورود به هتل پارك جنگلی و تحویل اتاق، روز آزاد صرف شام در هتل به صورت منوی انتخابی.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت ریزورت سان سیتی جهت استفاده از امکانات این مجموعه تفریحی در ساعت 16:00 اجراي گشت سافاري پارك جنگلی به مدت 3 ساعت و سپس بازگشت به هتل و صرف شام در هتل.

 • 7

  روز هفتم

  تحویل اتاق ها در ساعت 9 صبح و حرکت به سمت ژوهانسبورگ، در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی. ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت، (مسافرین می توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا می شود اقدام نمایند).

 • 8

  روز هشتم

  صرف صبحانه در هتل، بازدید از شهر پرتوریا شامل Union Building و Church Sq. بعد از ظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای (هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد)، سپس حرکت به سمت مرکز صنایع دستی Cambanos، بازگشت به هتل در ساعت 17 و استراحت.

 • 9

  روز نهم

  صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ و ترک آفریقای جنوبی به مقصد ایران.

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  ۱) ۲ قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر، امضاء شده توسط صاحب گذرنامه

  ۳) معرفی شغل مسافر در سر برگ محل کار / شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی (گواهی اشتغال به کار).

  4) نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

  ۴) پرینت حساب بانکی 3 ماهه اخیر مسافر به لاتین و مهر و امضای بانک.

  5) ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال (یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تایید دادگشتری و وزارت امورخارجه رسیده باشد)

  * نکته: حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد.

  * نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

اطلاعات سفر

تور آفریقای جنوبی:

کشور جمهوری آفريقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفريقا می باشد و در سواحل دو اقيانوس اطلس و هند قرار دارد. کشور آفریقای جنوبی در تور آفریقای جنوبی سه پايتخت متفاوت دارد. قوه مجريه آفریقا در تور آفریقا در پرتوريا، پارلمان در کيپ تاون و قوه قضائيه در بلوم فونتين مستقر است. پرجمعيت‌ ترين شهر آفریقای جنوبی نيز ژوهانسبورگ است. آفريقاي جنوبي با کشورهاي ناميبيا، بوتسوانا، زيمباوه، موزامبيک، سوازيلند و لسوتو (کشوري که در سرزمين آفريقاي جنوبي در تور آفریقای جنوبی محصور شده‌است) هم‌ مرز است. شهرهاي آفريقاي جنوبي بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرويت، پروتوريا،  پورت اليزابت پولوکوين،  کرونستاد، کيمبرلي، کيب تاون، ژوهانسبورگ ميباشند. کشور زیبای آفريقاي جنوبي با محيط هاي طبيعي خيره کننده تماشايي، حيات وحش عجيب و غريب و بی نظیر، برنده جايزه تاکستان، شهرهاي تاريخي، شهرستانهاي منحصر به فرد پيچيده، آشپزي مشهور جهان، و فرهنگ سرزنده سفري از کشف ناشناخته هايي که در هيچ کجاي ديگر نيست را ارائه ميدهد. آفريقاي جنوبي مجموعه اي از شگفتي هاي افسانه اي شامل کوه ها، جنگلها، سواحل و بيابان هاست. تور آفريقاي جنوبي پايتخت ماجراجويي جهان است. بيش از 130 سايت ديدني و جذاب در آفریقای جنوبی وجود دارد. آفريقاي جنوبي 11 زبان رسمي دارد که مهمترين آن زبان آفريکانس (انگليسي آفريقاي جنوبي) است. در فهرست زبان‌هاي ملي، هند از لحاظ تعداد زبان‌ها در رتبه اول است و پس از آن آفريقاي جنوبي است. زبان انگليسي در سراسر جهان و از جمله آفريقاي جنوبي گويشوران و متکلمان زيادي دارد. اما پرمتکلمترين زبان آفريقاي جنوبي يه شمار نمي‌آيد. 11 نام رسمي براي آفريقاي جنوبي وجود دارد که به ازاي هر زبان يک نام مستقل در نظر گرفته شده‌است. طول پرواز از تهران حدود12 ساعت مي باشد.(صرف نظر از زمان توقف ترانزيت در دوحه ويا ...) ساعت  حدود 2 ساعت عقب تر از تهران مي باشد. واحد پول اين کشور رند مي باشد. 

تعدادی از جاذبه های دیدنی تور آفریقای جنوبی عبارتند از: شهر کيپ تان، بوک آپ، باغ طبيعي کريستين بوش، جزيره روبن يا روبن آيلند، ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی، آکواريوم دو اقيانوسي، منطقه واتر فرانت آفریقای جنوبی، تيبل مانتين آفریقای جنوبی، سيگنال هيل، واتر فرانت ادونچر، مراکز خريد کيب تاون، فرودگاه کيب تاون، پرتوريا، مراکز خريد پرتوريا، فرودگاه پرتوريا.

آب و هوای آفریقای جنوبی:

فرهنگ آفریقای جنوبی:

طبیعت آفریقای جنوبی:

نظرات

ثبت نظر