×

تور آفریقای جنوبی تور آفریقای جنوبی دی 98

" تور بزرگ آفریقای جنوبی "

تور آفریقای جنوبی، 26 دی 98

9 شب و 10 روز در بهترین هتل های آفریقای جنوبی

شهرهای تور آفریقای جنوبی: 4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 ژوهانسبورگ

نکته تور آفریقای جنوبی: قیمت های درج شده در جدول تور آفریقای جنوبی زیر مربوط به تور آفریقای جنوبی 10 روزه بوده و به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Blaauwberg Beach Hotel
Soho Hotel
The Kingdom Resort
Crowne Plaza Johannesburg - The Rosebank
4
4
4
4
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
1,500  1,900  950  450 
Marriott hotel crystal towers
The Cascades Hotel
KWA Maritane
Radisson Blu Sandton hotel
5
5
4
5
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
2,450  3,250  1,950  1,000 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 2

  روز دوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تاون (استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بوک آپ، Table Mountain)، سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront، سپس مسافرین راسا به هتل باز می گردند.

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی، سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری).

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه در هتل، گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تان، سپس بازدید از kirstenbosch gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch (مزارع انگور، تست پنیر ، و ….)، سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترک کیپ تان به مقصد ژوهانسبورگ، ترانسفر زمینی به سمت سان سیتی (در حدود دو ساعت و نیم)، در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی. ورود به هتل سان سیتی. اخذ اتاق و استراحت.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه درهتل، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد. بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه در هتل، روز آزاد، سپس تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی (در حدود نیم ساعت). ورود به هتل پارک جنگلی و تحویل اتاق، در ادامه اجرای گشت سافاری در ساعت 16:30 ( به مدت 3 ساعت)، سپس بازگشت به هتل و صرف شام در هتل به صورت منوی انتخابی.

 • 8

  روز هشتم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها در ساعت 9 صبح و حرکت به سمت ژوهانسبورگ، در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی. حرکت به سمت مرکز صنایع دستی Combanos ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت، مسافرین می توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا می شود اقدام نمایند.

 • 9

  روز نهم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت تمام روز بازدید از شهر ژوهانسبورگ و سپس ترانسفر به سمت شهر بازی گلدریف سیتی، بازگشت به هتل و استراحت.

 • 10

  صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ و ترک آفریقای جنوبی به مقصد ایران.

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  ۱) ۲ قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر، امضاء شده توسط صاحب گذرنامه

  ۳) معرفی شغل مسافر در سر برگ محل کار / شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی (گواهی اشتغال به کار).

  4) نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

  ۴) پرینت حساب بانکی 3 ماهه اخیر مسافر به لاتین و مهر و امضای بانک.

  5) مانده حساب

  6) ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال (یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تایید دادگشتری و وزارت امورخارجه رسیده باشد)

  نکته: حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد. 

  نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

اطلاعات سفر

ساعت پرواز:
پرواز رفت از تهران به کیپ تاون:
QR499 IKA-DOH 16JAN 22:50 -> 00:30+1
QR1369 DOH-CPT 17DEC 02:05 -> 11:20

پرواز برگشت از ژوهانسبورگ به تهران:
QR1378 JNB-DOH 26JAN 20:40 -> 06:35
QR482 DOH-IKA 27JAN 08:00 -> 10:40

کشور جمهوری آفريقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفريقا می باشد و در سواحل دو اقيانوس اطلس و هند قرار دارد. کشور آفریقای جنوبی در تور آفریقای جنوبی سه پايتخت متفاوت دارد. قوه مجريه آفریقا در تور آفریقا در پرتوريا، پارلمان در کيپ تاون و قوه قضائيه در بلوم فونتين مستقر است. پرجمعيت‌ ترين شهر آفریقای جنوبی نيز ژوهانسبورگ است. آفريقاي جنوبی با کشورهای ناميبيا، بوتسوانا، زيمباوه، موزامبيک، سوازيلند و لسوتو (کشوری که در سرزمين آفريقای جنوبي در تور آفریقای جنوبی محصور شده‌ است) هم‌ مرز است. شهرهای آفريقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرويت، پروتوريا، پورت اليزابت پولوکوين، کرونستاد، کيمبرلی، کيب تاون، ژوهانسبورگ می باشند. کشور زیبای آفريقای جنوبی با محيط های طبيعی خيره کننده تماشايی، حيات وحش عجيب و غريب و بی نظیر، برنده جايزه تاکستان، شهرهای تاريخی، شهرستانهای منحصر به فرد پيچيده، آشپزی مشهور جهان، و فرهنگ سرزنده سفری از کشف ناشناخته هايی که در هيچ کجای ديگر نيست را ارائه می دهد. آفريقای جنوبی مجموعه ای از شگفتی های افسانه ای شامل کوه ها، جنگلها، سواحل و بيابان هاست. تور آفريقای جنوبی پايتخت ماجراجويی جهان است. بيش از 130 سايت ديدنی و جذاب در آفریقای جنوبی وجود دارد. آفريقای جنوبی 11 زبان رسمی دارد که مهمترين آن زبان آفريکانس (انگليسی آفريقای جنوبي) است. در فهرست زبان‌های ملي، هند از لحاظ تعداد زبان‌ها در رتبه اول است و پس از آن آفريقای جنوبی است. زبان انگليسی در سراسر جهان و از جمله آفريقای جنوبی گويشوران و متکلمان زيادی دارد. اما پرمتکلمترين زبان آفريقای جنوبی به شمار نمی آيد. 11 نام رسمی برای آفريقای جنوبي وجود دارد که به ازای هر زبان يک نام مستقل در نظر گرفته شده‌ است. طول پرواز از تهران حدود 12 ساعت می باشد.(صرف نظر از زمان توقف ترانزيت در دوحه و يا ...) ساعت  حدود 2 ساعت عقب تر از تهران می باشد. واحد پول آفریقای جنوبی رند می باشد.

برای آشنایی بیشتر با شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی، روی لینک " جاذبه های کیپ تاون آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

برای اطلاع بیشتر از بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی، روی لینک " بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور

مواردی که شامل هزینه های تور نمی شود و برعهده مسافرین گرامی است:

1) پرداخت انعام و هزینه های باربری

2) پرداخت هزینه های شخصی مسافرین از قبیل استفاده از مینی بار هتل ها، و یا استفاده از تلفن همراه و غیره.

3) هزینه غذاهای های خارج از برنامه تور.

4) نرخ نوزاد 300 دلار است.

* نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

نظرات

ثبت نظر