×

تور آفریقای جنوبی بهار 1401

تور بزرگ آفریقای جنوبی
تور آفریقای جنوبی بهار 1401 
تاریخ حرکت : 4 و 11 خرداد
9 شب و 10 روز با پرواز قطری

شهرهای تور آفریقای جنوبی: 4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ

همراه با گشت هلیکوپتر در شهر کیپ تان
نرخ نوزادکودک بدون تخت( دو تا شش سال)کودک با تخت (هفت تا دوازده سال)اتاق یک تخته هر نفراتاق دو تخته هر نفرنوع تور
300 $790 $1250 $2490 $1990 $هتل های 4 و 5 تاپ


هتل های انتخابی تور :

Marriott Crystal tower hotel
The Cascades Hotel
KWA Maritane 4star
Radisson Blu Sandton Hotel
در صورت تمایل برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02148407شروع قیمت از : 1990 دلار + پرواز قطری
جاذبه های سفر :

تور آفریقای جنوبی سفری است به یادماندنی و لذتبخش به یکی از زیباترین کشورهای قاره آفریقا با طبیعتی بی نظیر و دلربا و جاذبه هایی دیدنی مانند تیبل مانتین (Table Mountain)، منطقه کمپانی گاردن، سیگنال هیلز، اجرای گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون، بازدید از مزارع انگور و تست پنیر، مزرعه پرورش شتر مرغ آفریقایی، جزیره فکها، ساحل پنگونها آفریقایی، دماغه امید نیک، بازدید از دهکده فرهنگی لسیدی، پارک شیرها، پل نلسون ماندلا.

تور آفریقای جنوبی بهار 1401

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به کیپ تاون و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 2

  روز دوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تاون (استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بوک آپ، Table Mountain)، سپس حرکت به سمت Signal Hills، در ادامه به سمت مرکز خرید V&A Waterfront، مسافرین راسا به هتل بازمی گردند.

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امیدنیک، مزرعه شتر مرغ های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری).

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه در هتل، گشت هلی کوپتر بر فراز شهر کیپ تاون، سپس بازدید از Kirstenbosch Gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch (مزارع انگور، تست پنیر و ... )، سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه و ترک کیپ تاون به مقصد ژوهانسبورگ، ترانسفر زمینی به سمت سان سیتی (در حدود دو ساعت و نیم)، در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی. ورود به هتل سان سیتی و اخذ اتاق و استراحت.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی، استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان است. بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه در هتل، روز آزاد، سپس تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی (در حدود نیم ساعت). ورود به هتل پارک جنگلی و تحویل اتاق. در ادامه اجرای گشت سافاری در ساعت 16:30 (به مدت 3 ساعت)، سپس بازگشت به هتل و صرف شام در هتل به صورت منوی انتخابی.

 • 8

  روز هشتم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها در ساعت 9 و حرکت به سمت ژوهانسبورگ، در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی. ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 9

  روز نهم

  صرف صبحانه در هتل، بازدید از از شهر پرتوریا شامل Union Building، Churh Sq، بعد از ظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) و سپس حرکت به سمت مرکز صنایع دستی Cambanos، بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت.

 • 10

  روز دهم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه ژوهانسبورگ ئ ترک آفریقای جنوبی به مقصد ایران.

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  1) ۲ قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

  2) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر، امضاء شده توسط صاحب گذرنامه

  3) معرفی نامه شغل مسافر در سر برگ محل کار / شرکت .به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی (گواهی اشتغال به کار).

  4) نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

  ۴) پرینت حساب بانکی 3 ماهه اخیر مسافر به لاتین و مهر و امضای بانک(اعتبار پرینت بانکی از زمان دریافت آن از بانک تا زمان ارایه به سفارت 5 روز می باشد.)

  5) ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال (یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تایید دادگشتری و وزارت امورخارجه رسیده باشد)

  نکته: حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد. 

  نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

  نکته: کلیه مدارکی که ترجمه میگردند بایستی مهر تایید وزارت امور خارجه و دادگستری را نیز داشته باشند.

اطلاعات سفر


تور آفریقای جنوبی
کشور جمهوری آفريقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفريقا می باشد و در سواحل دو اقيانوس اطلس و هند قرار دارد. کشور آفریقای جنوبی در تور آفریقای جنوبی سه پايتخت متفاوت دارد. قوه مجريه آفریقا در تور آفریقا در پرتوريا، پارلمان در کيپ تاون و قوه قضائيه در بلوم فونتين مستقر است. پرجمعيت‌ ترين شهر آفریقای جنوبی نيز ژوهانسبورگ است. آفريقاي جنوبی با کشورهای ناميبيا، بوتسوانا، زيمباوه، موزامبيک، سوازيلند و لسوتو (کشوری که در سرزمين آفريقای جنوبي در تور آفریقای جنوبی محصور شده‌ است) هم‌ مرز است. شهرهای آفريقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرويت، پروتوريا، پورت اليزابت پولوکوين، کرونستاد، کيمبرلی، کيب تاون، ژوهانسبورگ می باشند. کشور زیبای آفريقای جنوبی با محيط های طبيعی خيره کننده تماشايی، حيات وحش عجيب و غريب و بی نظیر، برنده جايزه تاکستان، شهرهای تاريخی، شهرستانهای منحصر به فرد پيچيده، آشپزی مشهور جهان، و فرهنگ سرزنده سفری از کشف ناشناخته هايی که در هيچ کجای ديگر نيست را ارائه می دهد. آفريقای جنوبی مجموعه ای از شگفتی های افسانه ای شامل کوه ها، جنگلها، سواحل و بيابان هاست. تور آفريقای جنوبی پايتخت ماجراجويی جهان است. بيش از 130 سايت ديدنی و جذاب در آفریقای جنوبی وجود دارد. آفريقای جنوبی 11 زبان رسمی دارد که مهمترين آن زبان آفريکانس (انگليسی آفريقای جنوبي) است. در فهرست زبان‌های ملي، هند از لحاظ تعداد زبان‌ها در رتبه اول است و پس از آن آفريقای جنوبی است. زبان انگليسی در سراسر جهان و از جمله آفريقای جنوبی گويشوران و متکلمان زيادی دارد. اما پرمتکلمترين زبان آفريقای جنوبی به شمار نمی آيد. 11 نام رسمی برای آفريقای جنوبي وجود دارد که به ازای هر زبان يک نام مستقل در نظر گرفته شده‌ است. طول پرواز از تهران حدود 12 ساعت می باشد.(صرف نظر از زمان توقف ترانزيت در دوحه و يا ...) ساعت حدود 2 ساعت عقب تر از تهران می باشد. واحد پول آفریقای جنوبی رند می باشد.

چرا باید به آفریقای جنوبی سفر کرد؟
سفر با تور آفریقای جنوبی از دیرباز همیشه یکی از بهترین گزینه ها علاقه مندان به گردش و سفر خصوصاً طبیعت گردان بوده اگر از کسانی که به بسیاری از کشورهای دنیا سفر داشته اند و سرزمین های مختلفی را با مردمان مختلف، تنوع فرهنگی و طبیعی دیده اند بپرسید، حتما سفر به آفریقای جنوبی را به عنوان یکی از به یادماندنی ترین و هیجان انگیزترین سفرها به شما پیشنهاد خواهند کرد. آفریقای جنوبی به دلیل داشتن محیط های طبیعی متنوع، از کوهستان، بیابان، جنگل و خط ساحلی طولانی آنهم از نوع اقیانوسی و همچنین تاریخی طولانی و جذاب و تنوع فرهنگی و قومی زیاد، تقریبا تمامی طیف های سلیقه ای گردشگران را می تواند راضی نگه دارد. آفریقای جنوبی تقریبا هر آنچه که از یک مقصد گردشگری ایده آل انتظار داشته باشید، برای شما فراهم کرده است. تمامی اینها را به اضافه هزینه های سفر به آفریقای جنوبی کنید تا متوجه شوید چرا واقعا تور آفریقای جنوبی نسبت به خیلی از سفرهای دیگر می تواند به یادماندنی تر، هیجان انگیزتر و لذتبخش تر باشد. تنوع قیمت ها و هزینه ها در آفریقای جنوبی (جدای از هزینه پرواز شما به آفریقا) در تمام رده ها، مانند اقامتگاه ها، هتل ها، هاستل ها، وسایل حمل و نقل عمومی، خرید، و خصوصاً خوراکی ها و نوشیدنی ها باعث شده تا در سفر به این کشور حق انتخاب فراوانی برای استفاده از بودجه تان داشته باشید و به اصطلاح دستتان باز باشد. آفریقای جنوبی از سال 2010 و پس از برگزاری جام جهانی فوتبال در این کشور و حضور طرفداران تیم های مختلف و گردشگران (گردشگری ورزشی) بیشتر شناخته شد و با توجه به میزبانی خوب این کشور از مسافران و گردشگران، و نهایت استفاده از این مسابقات برای شناساندن و معرفی خود به دنیا، در بین گردشگران محبوبیت خاصی پیدا کرد و شهرت جهانی یافت. حضور ملیت ها و قوم های گوناگونی که در آفریقای جنوبی با مسالمت در کنار یکدیگر زندگی می کنند، باعث شد تا چهره خاصی در جهان پیدا کند. دانستن این نکته کافی است که بیش از 9 زبان رسمی غیر از زبان انگلیسی- افریقایی (آفریکانس) در این کشور وجود دارد. دین در آفریقای جنوبی نیز متفاوت است. مسلمانان ۱.۵ درصد، هندوها ۱٫۲٪، دین سنتی آفریقایی ۰.۳٪ و یهودیت ۰.۲ درصد جمعیت این کشورند.

برای آشنایی بیشتر با شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی، روی لینک " جاذبه های کیپ تاون آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

برای اطلاع بیشتر از بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی، روی لینک " بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور

مواردی که شامل هزینه های تور نمی شود و برعهده مسافرین گرامی است:

1) پرداخت انعام و هزینه های باربری
2) پرداخت هزینه های شخصی مسافرین از قبیل استفاده از مینی بار هتل ها، و یا استفاده از تلفن همراه و غیره.
3) هزینه غذاهای های خارج از برنامه تور.
4) نرخ نوزاد 300 دلار است.

* نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

نظرات

ثبت نظر