×

تور آفریقای جنوبی | 10 روزه

تور بزرگ آفریقای جنوبی
9 شب و 10 روز
به زودی ...


شروع قیمت از : به زودی ...
جاذبه های سفر :

تور آفریقای جنوبی سفری است به یادماندنی و لذتبخش به یکی از زیباترین کشورهای قاره آفریقا با طبیعتی بی نظیر و دلربا و جاذبه هایی دیدنی مانند تیبل مانتین (Table Mountain)، منطقه کمپانی گاردن، سیگنال هیلز، اجرای گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون، بازدید از مزارع انگور و تست پنیر، مزرعه پرورش شتر مرغ آفریقایی، جزیره فکها، ساحل پنگونها آفریقایی، دماغه امید نیک، بازدید از دهکده فرهنگی لسیدی، پارک شیرها، پل نلسون ماندلا.

تور آفریقای جنوبی | 10 روزه

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول (کیپ تاون)

  ورود به کیپ تاون و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 2

  روز دوم (کیپ تاون)

  صرف صبحانه در هتل، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی، سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امید نیک، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی (پنگوئن های منطقه گرمسیری).

 • 3

  روز سوم (کیپ تاون)

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بوک آپ، Table Mountain) سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront، مسافرین راسا به هتل باز می گردند.

 • 4

  روز چهارم (کیپ تاون)

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تان، سپس بازدید از پارک گیاه شناسی Kirstenbosch Garden و در ادامه بازدید از شهر زیبای Stellenbosch و بازدید از مزارع انگور و پنیر بازگشت به مرکز خرید Canal Walk و نهایتا بازگشت به هتل در ساعت 18.

 • 5

  روز پنجم (سان سیتی)

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه جهت ترک کیپ تان به مقصد سان سیتی. ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و عزیمت به سمت سان سیتی به صورت زمینی در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفید آفریقایی و سپس ادامه مسیر به سمت هتل سان سیتی. تحویل اتاق و استراحت.

 • 6

  روز ششم (سان سیتی)

  صرف صبحانه در هتل، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی (استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد)، بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می باشد.

 • 7

  روز هفتم (پارک جنگلی پیلانزبرگ)

  صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و حرکت به سمت هتل در پارک جنگلی به صورت زمینی (در حدود نیم ساعت)، ورود به هتل پارک جنگلی و تحویل اتاق، اجرای گشت سافاری در ساعت 16:30 (به مدت 3 ساعت)، سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت منوی انتخابی.

 • 8

  روز هشتم (ژوهانسبورگ)

  بیداری در ساعت 7:00 صبح و صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها در ساعت 9 صبح و حرکت به سمت ژوهانسبورگ به صورت زمینی در مسیر بازدید از مرکز صنایع دستی Cambanos و ادامه مسیر به سمت هتل. ورود به ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت، در ادامه مسافرین می توانند با همراهی راهنمای تور از میدان نلسون ماندلا و سندتان سنتر بازدید نمایند.

 • 9

  روز نهم (ژوهانسبورگ)

  صرف صبحانه در هتل، بازدید از شهربازی گلدریف سیتی و استفاده از امکانات این مجموعه تا ساعت 17، سپس بازگشت به هتل و استراحت.

 • 10

  روز دهم (بازگشت به ایران)

  صرف صبحانه درهتل، تحویل اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به ایران.

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  1) ۲ قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید

  2) اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان سفر، امضاء شده توسط صاحب گذرنامه

  3) معرفی نامه شغل مسافر در سر برگ محل کار/شرکت به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی (گواهی اشتغال به کار).

  4) نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

  ۴) پرینت حساب بانکی 3 ماهه اخیر مسافر به لاتین و مهر و امضای بانک (اعتبار پرینت بانکی از زمان دریافت آن از بانک تا زمان ارایه به سفارت 5 روز می باشد.)

  5) ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال (یک نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تایید دادگشتری و وزارت امورخارجه رسیده باشد)

  نکته: حضور مسافرین در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد. 

  نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

اطلاعات سفر

تور آفریقای جنوبی
کشور جمهوری آفريقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفريقا می باشد و در سواحل دو اقيانوس اطلس و هند قرار دارد. کشور آفریقای جنوبی در تور آفریقای جنوبی سه پايتخت متفاوت دارد. قوه مجريه آفریقا در تور آفریقا در پرتوريا، پارلمان در کيپ تاون و قوه قضائيه در بلوم فونتين مستقر است. پرجمعيت‌ ترين شهر آفریقای جنوبی نيز ژوهانسبورگ است. آفريقاي جنوبی با کشورهای ناميبيا، بوتسوانا، زيمباوه، موزامبيک، سوازيلند و لسوتو (کشوری که در سرزمين آفريقای جنوبي در تور آفریقای جنوبی محصور شده‌ است) هم‌ مرز است. شهرهای آفريقای جنوبی بلومفونتن، راستنبرگ، مونگومبـــا، نلسپرويت، پروتوريا، پورت اليزابت پولوکوين، کرونستاد، کيمبرلی، کيب تاون، ژوهانسبورگ می باشند. کشور زیبای آفريقای جنوبی با محيط های طبيعی خيره کننده تماشايی، حيات وحش عجيب و غريب و بی نظیر، برنده جايزه تاکستان، شهرهای تاريخی، شهرستانهای منحصر به فرد پيچيده، آشپزی مشهور جهان، و فرهنگ سرزنده سفری از کشف ناشناخته هايی که در هيچ کجای ديگر نيست را ارائه می دهد. آفريقای جنوبی مجموعه ای از شگفتی های افسانه ای شامل کوه ها، جنگلها، سواحل و بيابان هاست. تور آفريقای جنوبی پايتخت ماجراجويی جهان است. بيش از 130 سايت ديدنی و جذاب در آفریقای جنوبی وجود دارد. آفريقای جنوبی 11 زبان رسمی دارد که مهمترين آن زبان آفريکانس (انگليسی آفريقای جنوبي) است. در فهرست زبان‌های ملي، هند از لحاظ تعداد زبان‌ها در رتبه اول است و پس از آن آفريقای جنوبی است. زبان انگليسی در سراسر جهان و از جمله آفريقای جنوبی گويشوران و متکلمان زيادی دارد. اما پرمتکلمترين زبان آفريقای جنوبی به شمار نمی آيد. 11 نام رسمی برای آفريقای جنوبي وجود دارد که به ازای هر زبان يک نام مستقل در نظر گرفته شده‌ است. طول پرواز از تهران حدود 12 ساعت می باشد.(صرف نظر از زمان توقف ترانزيت در دوحه و يا ...) ساعت حدود 2 ساعت عقب تر از تهران می باشد. واحد پول آفریقای جنوبی رند می باشد.

چرا باید به آفریقای جنوبی سفر کرد؟
سفر با تور آفریقای جنوبی از دیرباز همیشه یکی از بهترین گزینه ها علاقه مندان به گردش و سفر خصوصاً طبیعت گردان بوده اگر از کسانی که به بسیاری از کشورهای دنیا سفر داشته اند و سرزمین های مختلفی را با مردمان مختلف، تنوع فرهنگی و طبیعی دیده اند بپرسید، حتما سفر به آفریقای جنوبی را به عنوان یکی از به یادماندنی ترین و هیجان انگیزترین سفرها به شما پیشنهاد خواهند کرد. آفریقای جنوبی به دلیل داشتن محیط های طبیعی متنوع، از کوهستان، بیابان، جنگل و خط ساحلی طولانی آنهم از نوع اقیانوسی و همچنین تاریخی طولانی و جذاب و تنوع فرهنگی و قومی زیاد، تقریبا تمامی طیف های سلیقه ای گردشگران را می تواند راضی نگه دارد. آفریقای جنوبی تقریبا هر آنچه که از یک مقصد گردشگری ایده آل انتظار داشته باشید، برای شما فراهم کرده است. تمامی اینها را به اضافه هزینه های سفر به آفریقای جنوبی کنید تا متوجه شوید چرا واقعا تور آفریقای جنوبی نسبت به خیلی از سفرهای دیگر می تواند به یادماندنی تر، هیجان انگیزتر و لذتبخش تر باشد. تنوع قیمت ها و هزینه ها در آفریقای جنوبی (جدای از هزینه پرواز شما به آفریقا) در تمام رده ها، مانند اقامتگاه ها، هتل ها، هاستل ها، وسایل حمل و نقل عمومی، خرید، و خصوصاً خوراکی ها و نوشیدنی ها باعث شده تا در سفر به این کشور حق انتخاب فراوانی برای استفاده از بودجه تان داشته باشید و به اصطلاح دستتان باز باشد. آفریقای جنوبی از سال 2010 و پس از برگزاری جام جهانی فوتبال در این کشور و حضور طرفداران تیم های مختلف و گردشگران (گردشگری ورزشی) بیشتر شناخته شد و با توجه به میزبانی خوب این کشور از مسافران و گردشگران، و نهایت استفاده از این مسابقات برای شناساندن و معرفی خود به دنیا، در بین گردشگران محبوبیت خاصی پیدا کرد و شهرت جهانی یافت. حضور ملیت ها و قوم های گوناگونی که در آفریقای جنوبی با مسالمت در کنار یکدیگر زندگی می کنند، باعث شد تا چهره خاصی در جهان پیدا کند. دانستن این نکته کافی است که بیش از 9 زبان رسمی غیر از زبان انگلیسی- افریقایی (آفریکانس) در این کشور وجود دارد. دین در آفریقای جنوبی نیز متفاوت است. مسلمانان ۱.۵ درصد، هندوها ۱٫۲٪، دین سنتی آفریقایی ۰.۳٪ و یهودیت ۰.۲ درصد جمعیت این کشورند.

برای آشنایی بیشتر با شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی، روی لینک " جاذبه های کیپ تاون آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

برای اطلاع بیشتر از بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی، روی لینک " بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور

مواردی که شامل هزینه های تور نمی شود و برعهده مسافرین گرامی است:

1) پرداخت انعام و هزینه های باربری
2) پرداخت هزینه های شخصی مسافرین از قبیل استفاده از مینی بار هتل ها، و یا استفاده از تلفن همراه و غیره.
3) هزینه غذاهای های خارج از برنامه تور.
4) نرخ نوزاد 300 دلار + پرواز است.

* نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

نظرات

ثبت نظر