×

تور برزیل آمازون نوروز 1403

تور آمازون برزیل
تور آمازون، سفر به قلب حیات وحش برزیل

11 شب و 12 روز
با قطرایرویز

شهرهای تور آمازون:

1 شب سائوپائولو + 3 شب ایگواسو + 3 شب آمازون (مانائوس) + 3 شب ریودوژانیرو 

نکته: قیمت های درج شده تور آمازون در جدول زیر به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند. لطفا جهت اطلاع بیشتر با کانترهای شرکت تماس حاصل فرمایید.

شروع قیمت از : 3190 دلار + 110 دلار ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

تور آمازون شامل بازدید از شهر سائوپائولو و بافت تاریخی سائو، خیابان پائولیستا، بازدید کامل از آبشارهای ایگواسو، بازدید از مارکت میوه های استوایی، کلیسای قدیمی شهر ریو برزیل، بازدید از کوه Corcovado و مجسمه حضرت مسیح، بازدید از جزایر اطراف ریو، بازدید از ورزشگاه ماراکانا در ریو، تجربه بی نظیر از جنگل های آمازون و شهر زیبای مانائوس، غذا دادن به دلفین های صورتی رود آمازون، بازدید از ماهی های پیرانا، بازدید از قبایل بدوی آمازون و آشنایی به آداب و رسوم آنها، بازدید از روز اول مراسم کارناوال ریو، بازدید از محله تاریخی سانتاترزا در ریو، بازارهای محلی و خرید صنایع دستی می باشد.

تور برزیل آمازون نوروز 1403

برنامه روزانه سفر

 • 1

  حرکت از تهران

  پرواز از تهران ساعت 12:50 ظهر به سمت دوحه و بعد از تعویض هواپیما به سمت سائوپائولو پرواز میکنیم

 • 2

  ورود به سائوپائولو

  حدود ساعت 11:00 ظهر به سائوپائولو میرسیم و به هتل می ریم بعد از چک این و کمی استراحت و صرف ناهار به محله بتمن می ریم تا از نقاشی های گرافیتی و داستانهای اونجا لذت ببریم و کلی عکس باحال بگیریم و بعد برای قدم زدن به پارک ایبراپوئرا میریم کلی از دیدن درختا و دریاچه و پل معروف ژاپنی کیف میکنیم و در آخر به خیابان پائولیستا میریم تا از این خیابان زیبا بازدید کنیم چون اینجا شب و روز همیشه زندست و به نظرم غروبش خیلی جذاب تره و شام رو تو پائولیستا میخوریم و... شب سائوپائولو هستیم.

 • 3

  ورود به ایگواسا

  صبحانه رو نوش جون که کردید چک اوت میکنیم و راهی فرودگاه میشیم تا با پرواز بریم فوز دو ایگواسو حدودای ظهر می رسیم به این شهر زیبا، بعد تحویل اتاق ها و یکم استراحت راهی باغ پرندگان میشیم و وای نگم براتون از این باغ 4 هکتاری که کلی طوطی و انواع پرنده های بزرگ و کوچیک رو قراره ببینیم و برمیگردیم هتل و شب میریم برای تماشای بزرگترین شو (رقص) آمریکای جنوبی و صرف شام در مرز سه کشور برزیل - آرژانتین - پاراگوئه و شب رو برمیگردیم هتل استراحت و آماده فردای بی نظیر میشیم.

 • 4

  بازدید از آبشار ایگواسا

  صبحانه که نوش جان کردید میریم برای یکی از بی نظیر ترین جاذبه های جهان آبشار ایگواسو با حدود 2.7 کیلومتر واقعا زیبایی و بزرگیش رو با هیچ عکسی نمیشه به تصویر کشید، امروز پیشنهاد میکنم از آبشار لذت برید و حسابی تماشا کنید و میتونید با قایق های دیوانه به زیر آبشار برید که میتونه یکی از بهترین تجربه های زندگیتون باشه، ناهار میخوریم و قطعا خوشحال و شاد و خندان و خسته به هتل برمیگردیم و استراحت و استخر و... شب گردی

 • 5

  روز آزاد در ایگواسو

  صبحانه رو میخوریم وقت آزاد برای گشت های اختیاری دارید مثل بازارچه مرزی پاراگوئه، هلیکوپتر سواری بر فراز آبشار ایگواسو و استفاده از امکانات هتل که این استراحت پیش نیاز آمازون جذاب میتونه باشه و شب رو در هتل هستیم

 • 6

  ورود به مانائوس

  امروز برای یکی دیگه از جذاب ترین های دنیا میریم بله آمازون با پرواز به مانائوس و بعد از رسیدن به هتل میریم و امروز استراحت می کنیم

 • 7

  گشت و گذار در مانائوس

  امروز صبح برای گشت روز کامل در آمازون به اسکله مانائوس میریم و با قایق برای شنا با دلفین های صورتی و دیدن بومی های آمازون و نحوه زندگی و آداب و رسومشون میریم و بعد به دریاچه  Lago Janauari میریم و کنار دریاچه پیاده روی و چنگل پیمایی جذابی داریم تا با پوشش گیاهی جانوری این منطقه آشنا بشیم و کلی فیلم و عکس بگیریم، بعد ناهار برای دیدن تلاقی آبهای سفید و سیاه و صید ماهی پیرانا میریم و بعد از دیدن غروب آفتاب با قایق های کوچک تر برای دیدن تمساح کایمن و کمی قایق سواری شبانه داریم و به اسکله شهر برمیگردیم و شب و هتل اقامت داریم.

 • 8

  روز آزاد مانائوس

  با توجه به این که دیروز روز طولانی داشتید تا میتونید صبح بخوابید اما صبحانه هتل از دست ندید و ظهر برای ناهار و گشت شهری میریم دوری در شهر می زنیم و از تئاتر شهر و بازارچه محلی دیدن می کنیم و به هتل برمیگردیم و وقت آزاد برای تفریح های سالم داریم.

 • 9

  ورود به ریودوژانیرو

  صبح بعد صبحانه برای زنده ترین و شاد ترین شهر جهان پرواز داریم بله ریو دو ژانیرو، بعد رسیدن مستقیم به هتلمون تو ساحل معروف کوپاکابانا میریم و استراحت در هتل و قطعا استفاده از ساحل بینظیرش.

 • 10

  گشت شهری ریودوژانیرو

  امروز صبح میریم برای دیدن پله های سلارون چون صبح زود واقعا خلوت و لذت بخشه و بعد برای دیدن کوه کله قندی و تله کابین سواری و دیدن ریو از یه نمای 360 درجه و بعد صرف ناهار میریم برای دیدن مجسمه زیبای مسیح زیبایی هاش و دیدن محوطه بیرونی ورزشگاه ماراکانا، برمیگردیم هتل و عصر ساحل و تفریح

 • 11

  روز آزاد ریودوژانیرو

  امروز هم کامل وقت آزاد دارید و تا میتونید از ساحل لذت ببرید پیشنهاد میکنم صبح تا ساعت 16:00 ساحل کوپاکابانا و برای دیدن غروب آفتاب به ساحل ایپاناما که همسایه اش هست برید چون واقعا غروب بی نظیری داره مخصوصا که نمای کوه برادرز هم میبینید و خب شب دیگه احتمالا میریم برای محله لاپا و دیدن نایت لایف ریو.

 • 12

  روز آزاد

  امروز کامل وقت آزاد برای خرید در ریو و یا گشت های اختیاری در این شهر زیبا رو دارید و میتونید هلیکوپتر سواری - تور آفرود با جیپ، پاراگلایدر و... تجربه کنید.

 • 13

  بازگشت به ایران

  امروز صبح زود میتونید به ساحل برید و برگردید هتل و صبحانه میل کنید و اتاق ها رو تحویل بدید و به سمت فرودگاه ریو میریم برای پرواز به سائوپائولو و بعد از سائوپائولو به سمت ایران حدود ساعت 20:15 پرواز میکنیم.

 • 14

  روز چهاردهم

  صرف صبحانه در هتل ،در این روز اتاق ها را تحویل داده و آماده ترک آمازون به سمت سائوئو و سپس به ایران می شویم.

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  ۱. اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر و گذرنامه های قبلی

  ۲. یک قطعه عکس 3×۴ جدید

  ۳. ترجمه شناسنامه و کارت ملی

  ۴. 190 میلیون تمکن مالی از بانک به همراه گردش 3 ماه حساب بانکی حدود 300 میلیون

  ۵. ارائه گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب یا گواهی بازنشستگی

  ۶. مشخصات فردی کامل


  پرداخت ۶۰٪ علی الحساب در هنگام رزرو ضروریست.در غیر اینصورت درخواست تائید نخواهد شد.

  مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور بعهده آژانس همکار می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نخواهد داشت.

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

پرواز و هتل گارانتی بوده و غیر قابل استرداد می باشد. در صورت کنسلی کل هزینه تور سوخت می گردد.

نظرات

ثبت نظر