×

تور اسپانیا تور اسپانیا نوروز 1400

تور اسپانیا
نوروز 1400

7 شب و 8 روز اقامت در اسپانیا

نکته: تور اسپانیا می تواند به صورت ترکیبی شهرهای مادرید و بارسلون نیز برگزار گردد.

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور اسپانیا سفری است به یادماندنی به یکی از زیباترین کشورهای اروپا همراه با بازدید از جاذبه هایی همچون ساگرادا فامیلیا، باری گوتیک، رامبلا، فروشگاه های بزرگ و دیدنی مادرید و ... تا سفری به یادماندنی به کشور زیبای اسپانیا داشته باشید.

تور اسپانیا تور اسپانیا نوروز 1400
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Room mate carla
4
اقامت همراه با صبحانه
13,520  18,560  11,920  6,320 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • وسایل نظافت شخصی

مدارک مورد نیاز

  مدارک لازم جهت ویزای توریستی کشور های حوزه شنگن
  کلیه مدارکی که ذکر می شود نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه

  1- اصل گذرنامه امضا شده با حد اقل شش ما اعتبار از زمان برگشت تور

  2- دو قطعه عکس 3/5 * 4/5 رنگی تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از رو به رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص و 70 تا 80 درصد از کل عکس چهره فرد باشد و حد اکثر برای شش ماه اخیر (عکس مورد نظر با عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد)

  3- اصل و ترجمه تمام صفحه های شناسنامه متقاضی و همراهان

  4- اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حد اکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و پرینت مورد نظر در کاغذ سایز استاندارد باشد)

  الف) حساب های جاری: کارکرد شش ماهه اخیر به زبان انگلیسی

  ب) گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر شعبه و امضای بانک. باید حد اقل موجوری حساب یا سپرده برای هر نفر 700/000/000 ریال معادل هفتاد ملیون تومان باشد.

  5- اصل و ترجمه سند مالکیت

  6- اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  الف- پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

  ب- وکلا: پروانه وکالت

  ج- مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت زمان اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی،سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش حقوقی آخر.

  د- مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری

  ه- بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و سه فیش حقوقی آخر

  و- خویش فرما: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

  ز- معلمان، استاید و هیات علمی دانشگاه ها: اصل حکم کارگزینی و گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش حقوقی آخرو سابقه بیمه تامین اجتماعیبا مهر سازمان و کارت پرسنلی

  ح- دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل. جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیر مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  7- برای فرزندان کمتر از 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر می کنند رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

  8- کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

  ورودی سفارت:

  از 2 تا 6 سال: 30 یورو   6 تا 12 سال 65 یورو   12 سال به بالا: 90 یورو

  حضور کلیه مسافران برای انگشت نگاری (بجز افراد کمتر از 12 سال) در مرکز انگشت نگاری وی- اف-اس الزامی می باشد

  اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می ماند

  چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی حد اقل به مبلغ 1/000/000/000 ریال به ازای هر مسافر در وجه آژانس هواپیمایی آرندگشت امرداد جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

  لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد

اطلاعات سفر

تور اسپانیا
اسپانيا در شبه جزيره ايبری واقع در جنوب غربی اروپا واقع شده است. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پايتخت آن، مادريد است. اين کشور از جنوب و شرق به درياي مديترانه و از جنوب غرب و غرب به اقيانوس اطلس و از شمال به دريای کانتابريا محدود است. سرزمين اسپانيا شامل قسمت اعظم شبه‌جزيره ايبری، جزاير بالئارس، جزاير قناری، شهرهای سبته (Ceuta) و مليله (Melilla) در شمال قاره آفريقا و برخی جزاير ديگر واقع در مقابل سواحل اين قاره و خود شبه‌جزيره ‌است.

جزاير بالئار در دريای مديترانه و قناري در اقيانوس اطلس و در غرب آفريقا نيز بخشی از خاک اسپانيا را تشکيل مي‌دهند. شهرهای سوتا و مليا در شمال مراکش که به عنوان دو منطقه خودمختار اداره مي‌شوند نيز بخشي از خاک سرزمينی اسپانيا محسوب مي‌شوند. اسپانيا از غرب با پرتغال، از شمال با فرانسه و آندورا، از جنوب نيز با جبل‌الطارق که به سرزمين‌هاي فرا مرزي بريتانيا تعلق دارد، هم مرز است. اسپانيا با 504،782 کيلومتر مربع بزرگترين کشور شبه جزيره ايبری است. پرتغال و آندورا ديگر کشور‌های تشکيل دهنده شبه جزيره ايبری هستند. اسپانيا همچنين پس از فرانسه دومين و بزرگترين کشور غرب اروپا محسوب مي‌شود. اسپانيا دارای تاريخي بسيار کهن و قديمی است که اعصار پيش از تاريخ را نيز در برمي‌گيرد.

مادريد پايتخت باشکوه اسپانيا که در کنار رودخانه مانزانارس است، يکي از زيباترين پايتختهای اروپايی است. شهري حدود 8000 کيلومتر مربع با آب و هواي مديترانه ای و با جمعيت 4 ميليون نفر که مرکز اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و سياست اين کشور است. مادريد را مي‌توان نمونه‌ی کوچک کشور اسپانيا دانست: از تمام سنت‌ها و جذابيت‌هايی که در اين کشور وجود دارند، چيزی هم در مادريد پيدا مي‌شود. مادريد را در دنيا با ميراث فرهنگي و هنری يگانه و زيبايش و با شب‌های پر زرق و برق و زنده‌اش می‌شناسند. موزه‌هاي بی‌پايانش، رستوران‌ها و کافه‌های هميشه بيدارش و هوای معتدل و مردم زنده و خوشحالش، مادريد را يکي از پرتوريست‌ترين شهرهای اروپا کرده است. تقريباً چهار فصل سال، شهر شلوغ و پر از مسافر است. با اين‌ حال، بهار و پاييز برای ديدن مادريد وقت مناسب‌تری است. هم هوا خوب است و هم فستيوال‌ها و جشن‌هاي زيادی در شهر برپاست.

بارسلون يا بارسلونا با جمعيت 4,667,136 دومين شهر کشور اسپانيا است. بارسلون همچنين مرکز بخش خودگردان کاتالونيا (بخش جدايي‌خواه اسپانيا) در شمال شرقی اسپانيا است. بارسلون در نزديکي فرانسه و در کرانه مديترانه قرار گرفته و داراي 13 کيلومتر ساحل زيبا است. قدمت اين شهر به سده نخست ميلادي بازمي‌گردد. اين شهر در شمال‌شرقي اسپانيا در نزديکی فرانسه و از شهرهای قديمی شبه‌جزيره ايبري در سواحل دريای مديترانه واقع شده و از سه قسمت جديد، کهنه و حومه شهر تشکيل شده است. اين شهر يکي از بهترين مکان‌هاي گردشگري براي اروپاييان است. بارسلون دارای دوازده پارک تاريخی و دارای آثار باستاني است. همچنين سواحل زيبای بارسلون محلی برای تفريح اروپاييان است. بارسلون چندين آسمانخراش دارد که بلندترين آن «هتل هنر» است و 154 متر بلندی دارد.

اين شهر به تنهايی سه محوطه ميراث فرهنگي کشور اسپانيا را در خود جای داده است. هفت بنا از آثار معمار مشهور «آنتونيو گاودی»، بيمارستان «دو سنت پو» که به دليل معماری منحصر به ‌فردش در فهرست ميراث جهانی يونسکو ثبت شده و صخره‌نگاری‌‌های ماقبل تاريخ در حاشيه مديترانه. مشهورترين موزه شهر بارسلون، موزه پيکاسو است که نزديک به 3500 اثر اين نقاش قرن بيستم را در خود جای داده است. موزه خوان ميرو و موزه دريايي بارسلون از ديگر موزه‌هاي مشهور اين شهر هستند. نکته ديگر اين ‌که بارسلون يکي از قديمي‌ترين و اولين دانشگاه‌هاي اروپا را در خود جاي داده که قدمت آن به سال 1450 ميلادي بازمي‌گردد. باشگاه فوتبال بارسلونا با نام اف سی بارسلونا و مجموعه المپيک بارسلون نيز مورد توجه ورزش ‌دوستان سراسر جهان است تا جايی که المپيک سال 1992 در اين کشور برگزار شد. طبق قراردادی شهر بارسلون در 24 دی 1378 خواهر خوانده اصفهان شناخته شد و همچنين مقرر شد اين دو شهر در زمينه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و تجاری با يکديگر همکاری ‌کنند.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر