×

تور اوگاندا | بهترین پکیج تور اوگاندا امرداد 1400

تور اوگاندا، مروارید آفریقا

امرداد 1400


شروع قیمت از : 17.500.000 تومان + 990 دلار
جاذبه های سفر :

در تور اوگاندا همراه شما خواهیم بود در بازدید از مسجد سرهنگ قذافی، بازدید از بنای شاخص خط استوا، بازدید از بازارهای معروف محلی کامپالا از جمله بازار میوه و صنایع دستی، قایق سواری در دریاچه زیبای ویکتوریا و دیدن جزایر زیبا و اعجاب انگیر، قایق سواری بر روی سرچشمه رود نیل و دیدن مجسمه گاندی، رفتینگ در رودخانه نیل، بازدید از آبشار ایتاندا و غار و آبشار بوجاگالی، پیاده روی در دامنه کوه الگون و بازدید از آبشارهای سه گانه سی پی و ....

برنامه روزانه سفر

 • 1

  آغاز سفر

  ساعت 23:35 از فرودگاه امام خمینی سفر خود را آغاز می کنیم.

 • 2

  سرچشمه رود نیل | مجسمه و خاکستر گاندی

  صبح هنگام ساعت 07:10 به فرودگاه انتبه می رسیم، برای تعویض پول و تهیه سیمکارت راهی شهر جینجا می شویم، پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل و صرف ناهار، وقت آزاد برای استراحت خواهیم داشت، عصر هنگام در سرچشمه رود نیل مجسمه گاندی محل ریخته شدن خاکستر گاندی در نیل بازدید می کنیم و سوار قایق می شویم و از تماشای غروب آفتاب در این مکان زیبا لذت می بریم و به هتل باز میگردیم.

 • 3

  رودخانه نیل و آبشار ایتاندا

  بعد از صرف صبحانه در این قسمت از سفر همسفرانی که علاقه مند به رفتینگ باشند می توانند از برنامه رفتینگ در رودخانه نیل استفاده کنند مدت برنامه حدود 7 ساعت همراه با صبحانه و ناهار است، دوستانی که به رفتینگ علاقه ندارد از آبشار ایتاندا بازدید می کنند و یک قایق سواری برای دیدن آبشار و غار بوجاگالی خواهند داشت. شب را در هتل اقامت خواهیم داشت.

 • 4

  آبشار های سی پی و دامنه کوه elgon

  امروزمان روزمان روز پرتحرکی خواهد بود. صبحانه را میل کرده و برای دیدار آبشارهای سی پی حدود 6 ساعت (رفت و برگشت) پیاده روی در دامنه های کوه elgon خواهیم داشت و در این برنامه 3 آبشار به طولهای 75 / 85 / 100 متر میبینیم و به سمت روستا باز میگردیم. به سمت امباله راهی شده و شب در هتل اقامت خواهیم داشت.

 • 5

  کامپالا و بازدید از کاخ منگو

  پس از صرف صبحانه به سمت کامپالا راهی میشویم و بعد از صرف نهار و بازدید از کاخ منگو و آشنایی با تاریخ اوگاندا را انجام میدهیم و شب را در کامپالا اقامت خواهیم داشت.

 • 6

  دریاچه بانیونی

  صبحانه را میل کرده و به سمت دریاچه بانیونی راهی میشویم و در مسیر از بنای شاخص خط استوا بازدید می کنیم و برای صرف نهار توقف کوتاهی داریم و بعد از صرف نهار مسیرمان را ادامه داده و به دریاچه زیبای بانیونی می رسیم و شب را در هتل کنار دریاچه به صبح میرسانیم.

 • 7

  بازدید از حیات وحش اوگاندا

  امروزمان کمی متفاوت است( امروز دوستانی که علاقمند به دیدن گوریل ها از نزدیک هستند میتوانند برنامه اختیاری 1 روزه برای دیدن گوریل ها را انتخاب کنند که هزینه این برنامه 550$ میباشد که صبح زود راهی پارک گوریل ها میشوند و عصر به اقامتگاه بازمیگردند) اما دوستانی که به این پارک نمیروند بعد از صرف صبحانه قایق سواری سه ساعته برای بازدید از جزایر دریاچه، امکان بازدید از گونه های حیات وحش اوگاندا مانند درناها، گورخر، ایمپالا، و صرف نهار و وقت آزاد در دریاچه بانیونی خواهد داشت و میتوانند به صورت اختیاری از زیپ لاین و کاتو سواری استفاده کنند. عصر هنگام برای دیدن چشم انداز غروب دریاچه و صرف نوشیدنی عازم حلی خاص می شویم. 

 • 8

  دیدن گونه های مختلف پرنده

  صبح زود پیاده روی و گشت طلوع آفتاب خوهیم داشت و امکان پرنده نگری و دیدن گونه های مختلف پرنده را داریم، به سمت کامپالا حرکت کرده و بعد از صرف نهار برای انجام تست pcr آماده میشویم. شب را در کامپالا اقامت داریم.

 • 9

  بزرگترین مسجد اوگاندا و بازار های محلی

  صبحانه را میل میکنیم و بعد از دریافت جواب آزمایش pcr، بازدید از مسجد قذافی (بزرگترین مسجد اوگاندا) بالا رفتن از پله های منار مسجد و تماشای چشم انداز شهر از فراز مناره مسجد را خواهیم داشت و بعد از صرف ناهار، بازدید از کاخ منگو و آشنایی با تاریخ اوگاندا را انجام میدهیم و راهی بازارهای معروف محلی کامپلا از جمله بازار میوه و صنایع دستی میشویم و سپس به سمت فرودگاه برای بازگشت به تهران میرویم.

 • 10

  بازگشت به تهران

  حدود ساعت 12:05 ظهر با خاطراتی خوش از مروارید آفریقا به تهران می رسیم.

لوازم مورد نیاز

 • کارت شناسایی
 • داروهای شخصی
 • وسایل نظافت شخصی
 • کوله یکروزه
 • گذرنامه
 • کوله چند روزه
 • لباس مناسب فصل

مدارک مورد نیاز

  ۱) دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید، 2 قطعه عکس 6*4

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار

  ۳) مشخصات کامل مسافر (فرم ویزا)

  4) نامه اشتغال به کار به زبان انگلیسی با ذکر حقوق

اطلاعات سفر

هتل ها:

هتل ها شامل 3* و 4* و 5*


مدت زمان سفر 7 شب و 8 روز در کشور اوگاندا 


اوگاندا:

اوگاندا کشوریست در میانه شرق آفریقا و حدود 45 میلیون جمعیت دارد که در همسایگی کشورهای کنیا، تانزانیا، کنگو، رواندا، بروندی و سودان جنوبی قرار دارد. این کشور بخاطر نزدیکی به خط استوا و سرسبزی بینظیرش به مروارید آفریقا معروف است.

قوانین و مقررات تور

هزینه هایی که به عهده مسافران گرامی میباشد:

تست پی سی آر در تهران (بین 300 تا 400 هزار تومان)

هزیه تست پی سی آر در کامپالا (80 دلار)

هزینه 4 وعده ناهار و 5 وعده شام در اوگاندا ( این هزینه بین 5 تا 10 دلار به ازای هر وعده متغیر میباشد)

هزینه گشت یک روزه اختیاری پارک گوریل ها ( 550 دلار)

هزینه سیمکارت و شارژ 10 دلار با حدود 5 گیگ اینترنت

هزینه نوشیدنی های غیر از آب معدنی( آب معدنی کوچک 0.5 دلار و بزرگ 1 دلار)

هزینه عوارض خروج از کشور

واکسن تب زرد( هزینه واکسن 50.000 تومان و برای تزریق همراه داشتن پاسپورت الزامی است)


نکات و توضیحات مهم:

انجام تست کرونا 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است.

با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.

در تمامی ماشین های سافاری لوازمی مانند کتابهای حیات وحش، دوربین دو چشمی، جعبه کمکهای اولیه، کیسه یخ و کپسول اطفاء حریق موجود است.

آب معدنی در هنگام سافاری موجود است.

اقامت در هتل های 4 ستاره و اتاقهای 2 یا 3 نفره میباشد و برای دریافت اتاق سینگل باید هزینه مازاد پرداخت شو

نظرات

ثبت نظر