×

تور ایتالیا تور ایتالیا بهار 1401

تور دور ایتالیا بهار 1401
7 شب و 8 روز در کشور ایتالیا
با ایرلاین های مختلف

تورهای اروپا موجود در امردادتور شروع قیمت از : 1390 یورو + پرواز
جاذبه های سفر :

تور ایتالیا سفری است لذتبخش و به یادماندنی به یکی از کشورهای تاریخی و زیبای قاره اروپا با جاذبه هایی دیدنی همچون شهر رم و میدان معروف آن، شهر ونیز ایتالیا، شهر میلان، فلورانس، برج پیزا، کلیسای جامع میلان و ... .

تور ایتالیا تور ایتالیا بهار 1401
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
principe/amadeus
imperial-ludovisi palace
grand hotel cavour
starhotel ritz-nyx
4
4
4
4
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
18,320  25,520  9,520  7,920 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  مدارک لازم جهت ویزای توریستی کشور های حوزه شنگن

  کلیه مدارکی که ذکر می شود نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه

  1- اصل گذرنامه امضا شده با حد اقل شش ما اعتبار از زمان برگشت تور

  2- دو قطعه عکس 3/5 * 4/5 رنگی تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از رو به رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص و 70 تا 80 درصد از کل عکس چهره فرد باشد و حد اکثر برای شش ماه اخیر (عکس مورد نظر با عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد)

  3- اصل و ترجمه تمام صفحه های شناسنامه متقاضی و همراهان

  4- اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حد اکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و پرینت مورد نظر در کاغذ سایز استاندارد باشد)

  الف) حساب های جاری: کارکرد شش ماهه اخیر به زبان انگلیسی

  ب) گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر شعبه و امضای بانک. باید حد اقل موجوری حساب یا سپرده برای هر نفر 700/000/000 ریال معادل هفتاد ملیون تومان باشد.

  5- اصل و ترجمه سند مالکیت

  6- اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  الف- پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

  ب- وکلا: پروانه وکالت

  ج- مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت زمان اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی،سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش حقوقی آخر.

  د- مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری

  ه- بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و سه فیش حقوقی آخر

  و- خویش فرما: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

  ز- معلمان، استاید و هیات علمی دانشگاه ها: اصل حکم کارگزینی و گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش حقوقی آخرو سابقه بیمه تامین اجتماعیبا مهر سازمان و کارت پرسنلی

  ح- دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل. جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیر مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  7- برای فرزندان کمتر از 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر می کنند رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

  8- کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

  ورودی سفارت:

  از 2 تا 6 سال: 30 یورو   6 تا 12 سال 65 یورو   12 سال به بالا: 90 یورو

  حضور کلیه مسافران برای انگشت نگاری (بجز افراد کمتر از 12 سال) در مرکز انگشت نگاری وی- اف-اس الزامی می باشد

  اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می ماند

  چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی حد اقل به مبلغ 1/000/000/000 ریال به ازای هر مسافر در وجه آژانس هواپیمایی آرندگشت امرداد جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

  لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد

اطلاعات سفر

تور ایتالیا:
کشور ايتاليا در جنوب قاره زیبای اروپا واقع شده وعلاوه بر شبه‌ جزيره ايتاليا، شامل دو جزيره بزرگ درياي مديترانه، سيسيل و سارديني نیز می باشد. ایتالیا از شمال با کشورهاي فرانسه، سوئيس، اتريش و اسلواني هم‌ مرز است. همچنین ايتاليا در درون خود هم دو ايالت مستقل را جای داده است: «واتيکان و سن‌ مارينو». آب و هواي کشور ایتالیا در تور ايتاليا در شمال به دليل وجود کوه‌هاي آلپ، سرد و در جنوب خشک و گرم است. بلندترين نقطه آن کوه مونته بيانکو است. اين کشور خاستگاه هنر و فرهنگ بسياري از کشورهاي اروپايي است و مهد دوره رنسانس در اروپا می باشد. پايتخت کشور ايتاليا در تور ایتالیا، شهر رم، مرکز تمدن دنيای غرب و مذهب کاتوليک در جهان است. در حال حاضر ايتاليا يکي از کشورهاي توسعه يافته است که هفتمين توليد ناخالص داخلي در دنيا را دارد. همچنين کشور ايتاليا عضو سازمان ملل‌ متحد، گروه G8 و اتحاديه اروپا است. ايتاليا در سال 2007 ميلادي به عنوان عضو غير دائم شوراي امنيت سازمان ملل متحد پذيرفته شد. ایتالیا تاريخ غني دارد که نه تنها پشتوانه فرهنگي و هنري مردم اين کشور است بلکه به دليل وجود موزه‌ها و بناهاي تاريخي فراوان گردشگران زيادي از سراسر جهان به اين کشور وارد مي‌شوند. اولين هتل اجتماعي در ميلان ايتاليا احداث شد بر اساس محاسبه‌اي که يونسکو انجام داده، بيش از نيمي از ميراث فرهنگي جهان در کشور ايتاليا واقع شده است که در تور ایتالیا از آنها بازدید خواهیم داشت. کشوري کوچک که مساحتش تنها 25 درصد از کل خشکي‌هاي جهان است. رم، فلورانس و ونيز از جمله مقصدهايي هستند که برنامه هر بازديد کننده‌اي از شبه جزيره ايتاليا را تشکيل مي‌دهند. در کنار اين شهرهاي بزرگ و معروف، ميراث فرهنگی پنهانی هم در شهرهايی با تاريخ هزار ساله وجود دارند که البته در مسير اصلي بازديدها قرار ندارند و عليرغم اينکه کمتر شناخته شده‌اند، اما به همان اندازه شهرهاي هنري ايتاليا دارای جذابيت هستند.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر