تور بالي تور بالي بهار 98


لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) مشخصات کامل مسافر

  3) دو قطعه عکس 

  4) پرینت  گردش 1 ماه آخر

اطلاعات سفر

تور بالی:

در تور بالی، افتخار میزبانی شما را داریم در سفر به یکی از زیباترین جزایر ناشناخته آسیا و بازدید از جاذبه های بکر و دیدنی بالی و طبیعت ناب و بینظیر این جزیره که تجربه ی سفری آرام و لذتبخش را برای شما و همسفرانتان رقم خواهد زد. 
وقتی صحبت از بالی میکنیم یعنی جزیره ای در اندونزی بزرگترین کشور مسلمان جهان . بالی تنها قسمتی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان است. این جزایر به همراه جزیره زیبای بالی دو اقیانوس هند و آرام رو به هم متصل می کند. اما جزیره بالی داستانی خاص دارد که در صدر مکان های دیدنی دنیا جای می گیرد. آب و هوایی متفاوت که محصول دو اقیانوس است بالی را در بین جزایر اندونزی متفاوت کرده.
بالی سرزمینی زیباست با جاذبه ای منحصر به فرد به طوری که هر کس یک بار آن را دیده باشد دوست دارد به آنجا برگردد و یا حتی برای همیشه آنجا زندگی کند.
*به دلیل زیبایی ، مهمان نوازی ، آسایش و خاطرات به یاد ماندنی*
بالی جزیره ای نسبتا کوچک است و طول آن 140 کیلومتر است و عرض آن به 80 کیلومتر می رسد و میان جاوا و لومبوک قرار دارد. مثل بسیاری از جزایر ، بالی علاوه بر زیبایی های معمول اندونزی، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
زندگی روزمره در بالی در تعامل با خدایان ، الاهه ها ، شیاطین ، و در بستر مزارع بزرگ و زیبای برنج ، آتشفشان ها و سواحل بکر در جریان است.آتشفشان اصلی بالی گونونگ آلونگ که به عقیده مردم محلی مرکز جهان و برای آنان مقدس است همچنان فعال است.
با توجه به قرارگیری نزدیک استوا بالی تنها دو فصل دارد و میانگین دمای آن در طول سال 28 درجه سانتی گراد است. به همین دلیل گردشگران در مدت زیادی از سال می توانند از تفریحات متنوع موجود در بالی لذت ببرند .
از نظر اقتصادی و فرهنگی بالی از مهم ترین جزایر اندونزی به شمار میرود.  و از جمله محصولاتی که در بالی کشت می شوند می توان به برنج  ، نی شکر ، قهوه ، نارگیل ، تنباکو ، میوه  و سبزیجات گوناگون اشاره کرد.
همچنین مردم بالی در هنرهای دستی مثل ساختن اشیایی از جنس چوب و لاک لاکپشت و ساخت اشیای طلاییو نقره ای مهارت دارند. رقص محلی زیبا و موزیک متفاوت ، پارچه های طلا و نقره بافت و پارچه های ابریشمی و کتان از جمله جاذبه های گردشگری بالی به شمار می روند.
جزیره بالی که در بین مردم آن و مردم اندونزی به جزیره‌ی خدایان معروف است، جزیره کوچکی از بزرگ‌ترین مجمع‌الجزایر اقیانوسی جهان و  همچنین بزرگ‌ترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی می باشد. این جزیره زیبا و دیدنی، دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند داده است و از این نظر دارای آب و هوایی بسیار متفاوت اما مطبوع می باشد.
بالی جمعیتی در حدود سه میلیون نفر را در خود جای داده است که اکثر آن‌ها اهل اندونزی می باشند. اما در سال‌های اخیر به دلیل رشد فراوان صنعت گردشگری بسیاری از استرالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت کرده اند.
بالی یکی از محبوب‌ترین مقصدهای ساحلی گرمسیری در دنیاست که زیبایی های محصور کننده آن هر ساله باعث جذب گردشگران و توریست های فراوانی از سراسر دنیا به این منطقه میشود.

نظرات

ثبت نظر