×

تور برزیل تور برزیل تابستان 98

تور برزیل-آرژانتین، 14 شهریور 98

1 شب سائوپائولو + 4 شب ریودوژانیرو + 2 شب اقامت در آبشار فوز دو ایگواسو + 1 شب اقامت در آبشار پوئرتو ایگوازو + 4 شب بوینس آیرس

نکته: قیمت های درج شده تور برزیل در جدول زیر به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند. لطفا جهت اطلاع بیشتر با کانترهای شرکت تماس حاصل فرمایید.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
هتل 5 ستاره لوکس
5
اقامت همراه با صبحانه
4,550  5,550  3,660  2,200 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به شهر سائوپائولو و ترانسفر به سمت هتل.

 • 2

  روز دوم

  صرف صبحانه در هتل و اجرای گشت نیم روزی شهر سائوپائولو، شامل بازدید از مارکت میوه های استوایی، کلیسای قدیمی شهر، خیابان پائولیستا و پارک استقلال، سپس ترانسفر به سمت فرودگاه سائوپائولو جهت عزیمت به شهر ریودوژانیرو. ورود به شهر ریودوژانیرو و ترانسفر به سمت هتل.

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز و بازدید از کوه Corcovado و مجسمه حضرت مسیح، در ادامه بازدید از سواحل زیبای شهر ریو، بقیه روز به صورت وقت آزاد.

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت نیم روز و بازدید از کوه کله قندی و استفاده از تله کابین (Sugar Loaf)، مابقی روز به صورت آزاد.

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت تمام روز جزایر اطراف ریو (Tropical Island) همراه با ناهار.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه در هتل، ترانسفر به سمت فرودگاه ریو و عزیمت به سمت شهر فوز دو ایگواسو. ورود به فرودگاه ایگواسو، ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت، بقیه روز به صورت وقت آزاد. در صورت تمایل مسافرین عزیز می توانند از تور اختیاری (Optional) و شو رافایین (Rafain show) با هماهنگی راهنمای تور استفاده نمایند.

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه در هتل، تور شش ساعته بازدید از آبار فوز دو ایگواسو، پرداخت ورودیه پارک ملی آبشار بر عهده آژانس می باشد. اما در صورتی که مسافرین عزیز تمایل به استفاده از گشت قایق بر رودخانه Parana را داشته باشند، بایستی مبلغ ورودیه را شخصا پرداخت نمایند. ضمنا در همین روز نیز می توانید از گشت اختیاری هلیکوپتر نیز استفاده نمایید.

 • 8

  روز هشتم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها و ترانسفر زمینی به سمت مرز برزیل و آرژانتین، ورود به خاک آرژانتین، ترانسفر به سمت آبشار ایگوازو از سمت آرژانتین. اجزای گشت بازدید از آبشار ایگوازو از سمت آرژانتین (شش ساعت)، ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 9

  روز نهم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه ایگوازو و ترک این شهر به مقصد بوینس آیرس. ورود به بوینس آیرس، ترانسفر به هتل و اخذ اتاق و استراحت.

 • 10

  روز دهم

  صرف صبحانه در هتل، گشت سه ساعته شهر بویس آیرس، توقف در خیابان فلوریدا و گشت خرید (مسافرین عزیز بایستی حتما به هتل بازگردند)، شب اجرای گشت اختیاری تانگوشو همراه با شام.

 • 11

  روز یازدهم

  صرف صبحانه در هتل، گشت نیم روز کشتی بر روی رودخانه ریورپلاته (Tigre and Delta)، بقیه روز به صورت آزاد.

 • 12

  روز دوازدهم

  صرف صبحانه در هتل، اجرای گشت تمام روز Cow Boy Show همراه با ناهار.

 • 13

  روز سیزدهم

  صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها، روز آزاد سپس ترانسفر به سمت فرودگاه و ترک کشور آرژانتین به مقصد ایران.

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت
 • دروبین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) چهار قطعه عکس رنگی با زمینه سفید (2 قطعه 3*4 و 2 قطعه 4*6)

  ۳) دو نسخه معرفی نامه شغلی مسافر در سربرگ محل کار/شرکت به صورت انگلیسی یا ترجمه شده

  ۴) دو نسخه گواهی حساب بانکی به صورت انگلیسی از امور بین الملل بانکی که مسافر در آن حساب دارد که نشان دهنده تاریخ و رقم افتتاح حساب، تعداد گردش و رقم باقی مانده می باشد (گواهی تمکن مالی)

  ۵) یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافرین

  ۶) یک نسخه ترجمه شناسنامه

  * نکته: تمامی مدارک می بایست حداقل 30 روز قبل از سفر به صورت ترجمه شده تحویل آژانس گردیده باشند.

  * نکته: بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (Nonrefundable) است.

اطلاعات سفر

تور برزیل:

کشور برزیل که جمهوري فدراتيو برزيل نامیده می شود، بزرگ‌ترين و پرجمعيّت‌ترين پهناورترین کشور قاره آمريکاي جنوبي است. از حدود ده‌هزار سال قبل اقوام نيمه مهاجر درکشور برزیل و در تور برزیل برزيل زندگي مي‌کردند. با ورود پرتغالي‌ها در سال 1500، برزيل مستعمره شد. پرتغالي‌ها بردگاني از نقاط ديگر قاره آمريکا بدانجا اوردند. بعدها بيشتر بردگاني که به برزيل آمدند از قاره آفريقا بودند. کشور برزيل يک فدراسيون است که از 26 ايالت و يک منطقه فدرال تشکيل شده، که در مجموع 27 واحد فدرال را تشکيل مي‌دهند.

کشور برزيل در تور برزیل محدوده‌اي وسيع از سواحل شرقي قاره آمريکاي جنوبي را اشغال کرده‌ است و همچنين شامل مناطق بسياري از مرکز اين قاره نيز مي‌شود. و با کشورهاي اروگوئه در جنوب و آرژانتين و پاراگوئه در جنوب غربي همچنين با بوليوي و پرو در غرب و با کلمبيا در شمال شرقي همسايه‌ است و با ونزوئلا و سورينام و گويان و در آنطرف آب با گويان فرانسه نيز در شمال مرز مشترک دارد. اين کشور از شمال به نيمکره جنوبي کشيده شده‌است.

عواملي چون اندازه و آب و هوا و منابع طبيعي غني کشور برزیل را در تور برزیل متمايز کرده‌است. تنوع آب و هوايي زيادي درکشور برزيل وجود دارد اما بخش بزرگي از آن گرمسيري است و پوشيده از جنگلهاي باراني آمازون که در حوضه آب ريز رود آمازون بوجود آمده‌اند. با اين حال کشور برزیل در تور برزيل داراي پنج آب و هواست که عبارتند از گرمسيري در مرکز، کوهستاني، نيمه خشک در شمال شرقي، استوايي در شمال و معتدل در جنوب. آب و هواي استوايي به صورت بسيار بارز در شمال اين کشور ديده مي‌شود اين مناطق به صورت واقعي فصل خشک ندارد و در واقع فصل خشک آنجا تنها کمتر از فصل باراني بارش دارد اما آن ميزان بارش هم قابل توجه‌است. کشور برزيل داراي تنوع زيستي بسيار زيادي است، و بسياري از نژادها و گروه‌هاي قومي را درخود جاي داده‌است. کشور برزیل دارای زمین های کشاورزی وسیع و بزرگ و همچنین جنگل های انبوه و سر سبز زیبا می باشد. برزیل در تور برزیل با داشتن منابع طبیعی فراوان و کشترده و همچنین تنوع زیستی بالای خود، به همراه نیروی کار زیاد، جزوه کشورهای قدرتمند آمریکای جنوبی از نظر اقتصادی می باشد. جالب است که بدانید کشور برزیل در قرن های گذشته مستعمره کشور پرتغال بوده است و به همراه کشور پرتغال، مردم آن به زبان پرتغالی صحبت می کنند. اما باید توجه داشت که کشور برزیل کشوری تقریبا چند ملیتی محسوب می شود جمعیت این کشور متشکل از نژاد های اروپایی و سرخ پوستان آمریکای جنوبی، آفریقایی و آسیایی می باشد. مذهب اصلی مردم برزیل کاتولیک کلیسای رم است. یافته ها نشان می دهند که از حدود 10 هزار سال پیش اقوام نیمه مهاجر در برزیل زندگی می کرده اند. اما با ورود مردم پرتغالی در سال 1500 میلادی، برزیل به اشغال و استعمار پرتغال در آمد. پرتغالی ها کسانی بودند که بردگان را وارد برزیل و قاره آفریقای جنوبی کردند و بیشتر این بردگان از آسیا بودند. عوارض و شکل زمین در کشور بزرگ و پهناور برزیل هم تنوع بسیار زیاد و فراوانی دارد که شامل تپه‌ها، کوه‌ها، جلگه‌های پست کوه‌ها و زمینهای بایر و به طور کلی پستی و بلندی های فراوان در تور برزیل است. ارتفاع بیشتر مناطق کشور زیبای برزیل بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ متر است. مناطق مرتفع اصلی و دیدنی بیشتر در قسمت جنوبی این کشور قرار دارند و می توان گفت به طور کلی بخش جنوبی کشور برزیل نسبت به بخش های شمالی آن ناهموارتر است. از دیگر ویژگی‌های جغرافیایی جذاب کشور برزیل وجود رود بسیار طولانی و در عین حال زیبا و جذاب آمازون در این کشور است که بزرگترین و پرآب‌ترین رودخانه دنیا و دومین رود طویل و بلند در جهان است. این رود به اقیانوس اطلس سرازیر می شود و به آن می‌ریزد.

تا قبل از 1964 دوازده حزب موجود بود که به‌وسيله حکومت ديکتاتوري برانکو ممنوع از فعاليت شدند. حزب کارگر در قبل از آن هم يعني در دهه 1930 و 1940 وضعيت خوبي نداشت. آن زمان حکومت نيمه فاشيستي وارگاش و ونوو قانونچه کوربوراتيويستي را بر آن حزب تحميل کرد. به هر حال در 1964 دو حزب اتحاد ملي و جنبش دمکراتيک ملي رسماً از طرف دولت اعلام شد.

محبوبتترين ورزش در برزيل فوتبال است، و برزيل در تور برزیل شهرت بسياري به خاطر فوتباليست‌هاي مشهور خود دارد. ازجمله آنان مي‌توان اين افراد را نام برد: پله، گارينچا، جيرزينيو، ريولينو، کارلوس آلبرتو تورس، زيکو، سوکراتس، روماريو، رونالدو، ريوالدو، روبرتو کارلوس، جونينيو، آدريانو، ديگو، روبينيو، رونالدينيو و پسر طلايي فوتبال برزيل کاکا. تيم ملي فوتبال برزيل «سلسيون»، پنج بار تا کنون جام جهاني فوتبال را از آن خود کرده‌است.

مکان های دیدنی کشور برزیل در تور برزیل:

سائوپائولو، ريودوژانرو، کوپاکابانا، بروکلين، سواحل ريو، اورو پرتو، خيابان پاليست، کورکووادو، فلورياناپوليس، ساختمان بينسپا، مجسمه مسيح رهايي بخش، فوز دي ايگواسو، کليساي جامع داسي، کوه کله قندي، برازيليا، موزه هنر سائوپائولو، کوباکابانا، بونيتو، ايستگاه لوز، باغ هاي گياه شناسي، سالوادور، پارک ايبيراپورا، ايپانما، شکوه حاره اي، پارک دوکارمو، جنگل تيجوکا، آمازون، تئاتر شهري سائوپائولو، استوديوم ماراکانا، کارناوال معروف برزیل، موزه چاکارا دو سيو، نگارخانه سائوپائولو.

نظرات
 • By علیرضا|06/11/2019 10:09:20 ق.ظ|پاسخ

  برزیل خیلی زیباست. امیدوارم بتونم یه روزی از این کشور دیدن کنم. ممنون که تورهاتون به روز هست.


ثبت نظر