×

تور فرانسه تورهای فرانسه تابستان 98

تور پاریس

12 خرداد 98

*نکته: تمامی قیمت های زیر به یورو و بدون احتساب پرواز، ترانسفر فرودگاهی و ویزا هستند.

در صورت درخواست ترانسفر فرودگاهی مبلغ 50 یورو به ازای هر نفر به مبالغ داخل جدول اضافه می شود.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12)
De L'Ocean
3
اقامت همراه با صبحانه
395  550 
Grand Hotel De Turin
3
اقامت همراه با صبحانه
420  595  217 
Hotel R.Kipling
4
اقامت همراه با صبحانه
488  640  488 
Hotel Regina Opera Grands Boulevards
4
اقامت همراه با صبحانه
495  790  368 
Hotel Parister
5
اقامت همراه با صبحانه
720  1,298 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه:

  1) تکمیل فرم درخواست ویزا

  2) دو قطعه عکس رنگی و جدید با زمینه روشن در اندازه 3.5*4.5 سانت، به طوری که 70 تا 80 درصد عکس را شامل شود.

  3) اصل گذرنامه یا پاسپورت که از زمان سفر حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه مهر نخورده به همراه فتوکپی صفحه شناسنایی امضاء شده صاحب گذرنامه.

  4) فتوکپی تمامی رویدادهای شنگن (گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی) به همراه مهرهای ورود و خروج.

  5) مدارک شغلی فرد (با ترجمه رسمی به انگلیسی یا فرانسوی):

  الف) برای کارمندان:

  اصل گواهی اشتغال به کار که موارد زیر حتما در آن ذکر شده باشد:

  * سمت متقاضی

  * تاریخ استخدام

  * حقوق ماهیانه

  * تعداد روزهای مرخصی موافقت شده و اعلام بازگشت متقاضی از سفر

  * فیش های حقوقی سه ماه اخیر

  * پرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب جاری و در صورت وجود حساب پس انداز)

  ب) برای فروشندگان و صاحبان مشاغل:

  روزنامه رسمی و اظهارنامه ثبت در ثبت شرکت ها به همراه ترجمه *

  * پروانه کسب جاری ترجمه شده

  * پیرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی)

  ج) برای شغل های آزاد:

  * کارت نظام مربوطه یا کارت حرفه ای سال جاری ترجمه شده

  * پرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی + حساب کاری)

  د) برای دانشجویان:

  * گواهی اشتغال به تحصیل یا ثبت نام دانشگاهی در سال جاری یا ثبت نام برای سال آینده

  * پیرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی یا حساب شخص تقبل کننده هزینه های سفر به همراه مدارک شناسایی)

  6) گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان با ترجمه به انگلیسی یا فرانسوی

  7) رزرو بلیط و هتل

  8) هزینه ویزا برای هر نفر (قابل پرداخت در روز مصاحبه):

  * برای 0 تا 6 سال بدون هزینه

  * برای 6 تا 12 سال 35 یورو

  * برای بالای 12 سال 60 یورو

  همچنین مبلغ 25 یورو برای هر نفر جهت بررسی مدارک اخذ خواهد شد.

  نکته 1: پیرینت گردش حساب بانکی میبایست 3 تا 4 روز پیش از روز مصاحبه فرد دریافت شود. پیرینت های گردش حسابی که بیش از یک هفته از تاریخ دریافت آن گذشته باشد مورد قبول سفارت نمی باشد.

  نکته 2: مدارکی که می بایست ترجمه شوند نیاز به تایید دادگستری ندارند و تنها مهر دارالترجمه کفایت می کند.

  نکته 3: موارد 1، 7 و 8 توسط آژانس تهیه شده و دو تا سه روز پیش از زمان مصاحبه تحویل مسافر خواهد شد.

اطلاعات سفر

تور فرانسه:

فرانسه با عنوان رسمي جمهوري فرانسه کشوري است واقع در غرب قاره اروپا. فرانسه بزرگ‌ترين کشور اروپاي غربي می باشد. اين کشور با کشورهاي بلژيک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئيس، ايتاليا، موناکو، آندورا و اسپانيا همسایه است و مرز زميني مشترک دارد. فرانسه يکي از اعضاي موسس اتحاديه اروپا و سازمان ملل متحد بوده است. اين کشور همچنين عضو گروه جي 8 و از اعضاي دائم شوراي امنيت سازمان ملل متحد و داراي حق وتو می باشد.نياکان و گذشتگان فرانسوي‌ها گول‌ها (Gaulois) بودند و تبار سلتي داشتند. آنها تا زمان ژوليوس سزار فرمانرواي تواناي روم فرانروايي بومي خود را داشتند تا سرانجام به دست سزار سرنگون شدند و کشورشان جزء بخشي از امپراتوري روم قرار گرفت.

فرانسه سرزمين فرهنگ و هنر، سرزمين گل و گالري و نشاط و شادی است. کشور فرانسه، که در محافل رسمي با عنوان جمهوري فرانسه شناخته مي شود، کشوري است که بر خلاف انتظار همگان تنها بخشي از آن در اروپا واقع شده است. در واقع بخشي از سرزمينهاي وسيعي که به اين کشور تعلق دارند در خارج از خاک اصلي اين کشور که در اروپاست قرار دارند و به صورت جزیره می باشند.

کشور فرانسه شبیه به یک شش ضلعی می باشد. بخش وسیع و بزرگی از کشور فرانسه در اروپای غربی قرار گرفته است. پایتخت فرنسه، پاریس است و زبان رسمی آن فرانسوی و واحد پول آن یورو می باشد. شعار ملی کشورفرانسه، آزادی،‌ برابری و برادری می باشد. پرچم فرانسه از سه رنگ عمودی آبی، سفید و قرمز تشکیل شده است.

فرانسه از کشورهای عضو اتحایه اروپا می باشد و در شورای امنیت سازمان ملل نیز دارای حق وتو است. اقتصاد کشور فرانسه مقام پنجم را در جهان دارا می باشد.

ویژگی های جغرافیایی فرانسه:

کشور فرانسه با مساحتی برابر با ۵۵۰۰۰۰ کیلومتر مربع وسیع‌ ترین کشور اروپای باختری می باشد (حدودا یک پنجم مساحت اتحادیه اروپا) و منطقه دریایی وسیعی را نیز در اختیار خود دارد (منطقه اقتصادی که در ۱۱ میلیون متر مربع گسترده شده است). سطح کشور فرانسه شبیه به یک شش ضلعی است!

مساحت کشور فرانسه در حدود یک سوم ایران می باشد. فرانسه به 22 ناحیه تقسیم شده است و 96 شهرستان دارد که به ترتیب حروف الفبا نظم بندی شده اند.

فرانسه یکی از متنوع‌ترین وضعیت‌ها در اروپا را دارا میباشد: دشتها، کوهستانهای قدیمی و عظیم، سلسله جبال کوههای مرتفع و پر برف، جلگه ها، ساحلهای اقیانوسی و مدیترانه‌ای همگی در این کشور زیبا وجود دارند.

دشتهای فرانسه دو سوم مساحت کل این کشور را تشکیل می‌دهند. فرانسه کشوری استثنایی است که به 4 دریا راه دارد: دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه. فرانسه دارای ۵۵۰۰ کیلومتر ساحل مرزی است.

کشور فرانسه از آب و هوایی معتدل و مطبوع و چهار فصل برخوردار است که بر حسب نواحی آن کمی متفاوت می باشند. از پاییز و زمستان های سرد و بارانی و برفی تا بهار و تابستان هایی گرم و شرجی و داغ که لذت شنا در سواحل بی نظیر فرانسه را چند برابر می کند.

منابع طبیعی فرانسه شامل: ذغال سنگ، آهن،‌ بوکسیت،‌ روی،‌ پوتاس، الوار، ماهی و ... می باشد که فرانسه را به کشوری قدرتمند در اروپا تبدیل کرده است.

حمل و نقل در فرانسه بسیار راحت و در دسترس می باشد. فرانسه بالغ بر 840 هزار کیلومتر راه آسفالته و بزرگراه دارد. طول راه‌آهن مورد استفاده در فرانسه نیز بالغ بر ۵۵۵ کیلومتر بوده و ارتباطات هوایی و پروازی فرانسه نیز بر شرکتهای هواپیمایی ایرفرانس و ایر اینتر می باشد که شهره جهانی در دنیا دارند.

گردشگری در فرانسه:

واضح است که سالانه میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای بازدید از فرانسه و شرکت در تور فرانسه به این کشور مراجعه می کنند. این امر بی دلیل نیست، چراکه دینی های بسیار، تاریخ و تمدن مشهور، طبیعت سرسبز و زیبا، سواحل پاک و تمیز و گرم، تنوع هتل ها و خدمات و ... فرانسه را به بزرگترین کشور توریست پذیر در قاره اروپا تبدیل کرده است.

جالب است بدانید فرانسه با درآمدی برابر ۱۸۰ میلیارد فرانک در صنعت توریسم، دومین کشور پردرآمد در صنعت جهانگردی بعد از آمریکاست! هر ساله ۱۲ میلیون نفر از سراسر دنیا فقط برای بازدید و دیدار از موزه و کاخ لوور، موزه اورسی و کاخ ورسای به پاریس سفر می کنند و حدود 6/5 میلیون نفر در سال برای بازدید از برج زیبای ایفل به فرانسه عزیمت می کنند.

پاریس عروس شهرهای اروپا و شاید جهان محسوب میشود. شهر 4 میلیون نفری پاریس، پر است از تاریخ و فرهنگ و معماری قدیمی و مدرن، خیابان های منظم و تمیز که لذت قدم زدن در خیابان های پاریس فرانسه را چند برابر می کند. این شهر جاذبه هایی چون عبور رودخانه سن از میان شهر، مکان‌ها و بناهای تاریخی نظیر «برج ایفل»، «موزه لوور»، «کاخ ورسای»، «کلیسای نتردام»، «زندان باستیل» و دیگر نقاط دیدنی را در دل خود جای داده است.

از دیگر شهرهای مهم و دیدنی فرانسه که در سفر به فرانسه و با تور فرانسه باید از آنها دیدن کرد، عبارتند از: بردو، گرونوبل، لیل، لیون، مارسی، مونپلیه، نیس، استراسبورگ، تولوز.


نظرات

ثبت نظر