×

تور قطب شمال تور شفق قطبی زمستان 99

تور قطب شمال تور شفق قطبی زمستان 99
لذت تماشای شفق قطبی در آسمان زیبای قطب
7 شب و 8 روز
5 شب مورمانسک، 2 شب مسکو

تاریخ اجرا: به زودی

نکته: مبالغ درج شده در جدول زیر به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور قطب شمال تور شفق قطبی سفری است برای بازدید از آسمان شب قطب و مشاهده شفق قطبی همراه با گشت شهر مسکو و شهر مورمانسک.

تور قطب شمال تور شفق قطبی زمستان 99
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت قیمت سه تخته
Troyka Hotel
Apartment Northern Lights
3
3
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
3,960  4,760  3,960 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  حرکت از تهران به مسکو، رسیدن به مسکو  و چک این در هتل 3 ستاره ، گشت خیابان آربات اولین خیابان روسیه و بازدید از یکی از برج های هفت خواهران استالین، بازدید از پارک ودنخا، استراحت در هتل و آماده شدن برای حرکت به سمت قطب شمال.

 • 2

  روز دوم

  صرف صبحانه و حرکت به سمت فرودگاه برای رفتن به مورمانسک، رسیدن به مورمانسک و انجام امور مرزبانی،صرف ناهار.گشت شهری در مورمانسک،بازدید از کشتی یخ شکن هسته ای لنین (اولین کشتی اتمی جهان ساخته شده در سال 1957)،بازدید از موزه کشتی ،بازدید از مجسمه الکسیس، فانوس دریای و... و زمان آزاد.گوش به زنگ بودن برای اطلاع  راهنما جهت حرکت برای شکار شفق قطبی، این پدیده کم نظیر در دنیا (9-12 شب )

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه و حرکت به سمت تریبرکا و دریای شمالگان،در اینجا به وسیله اسنوموبیل به سمت دریای آتلانتیک شمالی حرکت میکنیم و از ساحل قدیمی تریبرکا بازدید میکنیم.صرف ناهار هیجان انگیز ،حرکت به سمت آپارتمان و استراحت و گوش به زنگ بودن برای اطلاع راهنما جهت حرکت برای شکار شفق شطبی، این پدیده کم نظیر در دنیا (9 تا 12 شب)

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه . حرکت به سمت پارک هاسکی ها، هاسکی سواری حرفه ای در جنگل های برفی، بازدید از قبیله سنتی سامی،غذا دادن و سورتمه سواری با گوزن های شمالی و خوردن یک ناهار لذیذ و عکاسی از این فضای زیبا، حرکت به سمت هتل و وقت آزاد.

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه، حرکت به سمت روستای یخی در کیرووسک، بازدید از موزه یخی و عکاسی در این فضای زیبا، نوشیدن چای داغ  و شیرینی در سرمای قطب، صرف ناهار و برگشت به هتل و وقت آزاد.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه، اسنوموبیل سواری حرفه ای( شامل آموزش،تجهیزات مانند کلاه،دستکش،کفش و لباس) که شامل 1 الی 2 ساعت سواری بصورت حرفه ای(نه صرفا توریستی)،حرکت به سمت مورمانسک،اقامت و استراحت در آپارتمان و وقت آزاد.

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه،حرکت به سمت فرودگاه و خداحافظی با نوار قطبی 67 درجه، حرکت به سمت فرودگاه، ترانسفر به مسکو، ترانسفر به هتل 3 ستاره و استراحت.بازدید از 3 ایستگاه تاریخی مسکو، بازدید از میدان سرخ، کلیسای سنت باسیل، بازدید از دیوار و برج های معروف کرملین، باغ الکساندر، مقبره لنین، بازدید از شعله جاویدان و مقبره سرباز گمنام(تعویض پست نگهبانی ارتش روسیه)، میدان مانژ، مرکز خرید تاریخی گوم، بازدید میدانی از ساختمان تاریخی بالشوی تئاتر، بازدید از ساختمان موزه تاریخ مسکو، مجسمه مارشال ژوکوف( قهرمان جنگ جهانی دوم)، بازدید از نقطه صفر مسکو، وقت آزاد در مرکز خرید آخودنیریاد، رفتن به هتل و استراحت.

 • 8

  روز هشتم

  رسیدن به تهران در حالی که از کمیاب ترین مناظر جهان دیدن کرده ایم.

لوازم مورد نیاز

 • داروهای شخصی
 • وسایل نظافت شخصی
 • لباس گرم
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت

مدارک مورد نیاز

  1) 2 قطعه عکس 3*4 زمینه سفید

  2) اصل پاسپورت با هفت ماه اعتبار از زمان سفر

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر