تور مالديو تور مالديو تابستان 98

نکاتی از تور مالدیو:

لوازم مورد نیاز

  • دوربین عکاسی
  • پاسپورت
  • وسایل نظافت شخصی
  • داروهای ضروری
  • لباس مناسب فصل

مدارک مورد نیاز

    1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

    2) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور مالدیو:

مالدیو از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. جمهوری مالدیو یک مجمع الجزایر به طول 750 کیلومتر در اقیانوس هند است و از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. در بخش های مختلف این مجمع الجزایر، جزایر کوچک به شکل دایره و متصل در کنار هم قرار گرفته و صخره های مرجانی و بسیار زیبای به نام atoll  شکل داده اند. در مرکز هر دایره تالابی مسطح و با عمق تقریبی 40 تا 60 متر پدید آمده است که از طریق کانال های عمیقی که در برخی قسمت های این جزایر دایره ای وجود دارد به اقیانوس متصل است.
مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک ترین کشور قاره آسیاست و ارتفاع آن به طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا می باشد و کم ارتفاع ترین کشور جهان به شمار می‌آید به طوری که بلندترین نقطه مالدیو تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. مالدیو به دلیل بالا رفتن دمای کره زمین و آب شدن یخ های قطبی از جمله مناطقی است که در معرض خطر غرق شدن قرار دارد. ماله پایتخت کوچک مالدیو و قلب تپنده آن است. بر خلاف سایر جزایر مالدیو که از سکوت و آرامش مثال زدنی برخوردار هستند، این جزیره بسیار شلوغ و متراکم است. مالدیو سرشار از جزایر کوچک و هتل های زیبای ساحلی است، اما برای دیدن مالدیو واقعی مراکز پر جنب و جوش تجاری و محل مناقشات سیاسی، ساختمان های رنگارنگ و اقیانوس زیبای آبی باید به ماله سفر کنید. جزایر مالدیو به سه دسته بکر و دست نخورده، جزایر مخصئص سمونت ساکنان محلی و جزایر مخصوص هتل های توریستی تقسیم میشوند. مردم مالدیو در 200 جزیره از این 1200 جزیره اقامت دارند و هتل ها و امکانات توریستی در 88 جزیره بنا شده اند و مابقی جزایر  خالی از سکونت هستند. هتل های مالدیو در جزایر جداگانه و با فواصل مختلف از ماله قرار دارند و مسافران به وسیله قایق های تند رو و هواپیما به آنجا منتقل میشوند. به دلیل قوانین موجود در مالدیو جزایر توریستی از جزایری که مردم محلی در آن اقامت دارند کاملا جدا هستند. به دلیل همین قوانین حکومتی گردشگران اجازه بازدید از 11  atoll (جزایر دایره ای) را دارند.
طبیعت بسیار زیبا، آب زلال شفاف، غواصی و تفریحات آبی، آرامش ... . گردشگران بسیاری را به مالدیو جذب می کند. بهترین ماه های سفر به مالدیو ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه است که در طی آن باران کمتری می بارد و می توان نهایت استفاده را از آب و هوای آفتابی کرد. فصل موج سواری نیز از ماه مارچ شروع میشود و تا اکتبر اداده دارد.

* با کلیک بر روی لینک " چرا باید از مالدیو دیدن کرد " اطلاعات بیشتری از این جزایر شگفت انگیز پیدا کند.

* لینک " یوگا در آب های استوایی مالدیو " ورزش های آبی مالدیو را به شما معرفی خواهد کرد.

نظرات

ثبت نظر