×

تور مالديو تور مالديو پاییز 98

تور مالدیو، نکات مهم:

1) تور مالدیو اغلب به صورت 7 شب و 8 روز است. یعنی 6 شب کامل در مالدیو.
2) پروازهای تور مالدیو: بهترین پروازهای تور مالدیو، پرواز با ایرلاین های امارات و قطری بوده که در فرودگاه ماله مالدیو می نشینند.
3) هتل های تور مالدیو: اقامت در هتل های تور مالدیو با صبحانه همراه بوده و خدمات تور مالدیو عبارتند از ترانسفر فرودگاهی مالدیو، بیمه مسافرتی تور مالدیو، ویزای مالدیو.
4) ترانسفرهای تور مالدیو: ترانسفرهای تور مالدیو به وسیله قایق های تندرو مالدیو و یا هواپیماهای کوچک با قبلیت فرود روی آب انجام می گیرند.

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به ماله پایتخت مالدیو و ترانسفر به هتل جهت استراحت با هواپیمای محلی یا قایق های تندرو مالدیو.

 • 2

  روز دوم

  وقت آزاد در مالدیو و استفاده از امکانات هتل های مالدیو مانند اینترنت رایگان، امکانات و تفریحات ورزشی و ... .

 • 3

  روز سوم

  وقت آزاد و استراحت در هتل و استفاده از امکانات هتل محل اقامت در مالدیو مانند کافه، رستوران، سالن بدنسازی، استخر روباز، زمین بازی کودکان در هتل، غواصی و ... .

 • 4

  روز چهارم

  استراحت در هتل تور مالدیو و استفاده از امکانات متنوع هتل مانند اینترنت رایگان، عکاسی، زمین بازی و اتاق بازی کودکان، یوگا در ساحل مالدیو، تماشای منظره طلوع و غروب خورشید مالدیو و ... .

 • 5

  روز پنجم

  وقت آزاد برای استفاده از خدمات و امکانات هتل و انجام ورزش های آبی مانند غواصی در آبهای نیلگون مالدیو، یوگا در کنار ساحل، اسکی، ماهیگیری و همچنین استفاده از رستوران و کافه های هتل مالدیو.

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه و استفاده از امکانات متنوع هتل تور مالدیو مانند مرکز خدمات ماساژ، تفریحات دریایی مانند شنا، غواضی، قایق سواری و همچنین لذت بردن از منظره بی نظیر اقیانوس، ساحل و جزیره.

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه، ترانسفر به فرودگاه ماله جهت بازگشت به ایران.

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل

مدارک مورد نیاز

  1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور مالدیو:

مالدیو از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. جمهوری مالدیو یک مجمع الجزایر به طول 750 کیلومتر در اقیانوس هند است و از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. در بخش های مختلف این مجمع الجزایر، جزایر کوچک به شکل دایره و متصل در کنار هم قرار گرفته و صخره های مرجانی و بسیار زیبای به نام atoll شکل داده اند. در مرکز هر دایره تالابی مسطح و با عمق تقریبی 40 تا 60 متر پدید آمده است که از طریق کانال های عمیقی که در برخی قسمت های این جزایر دایره ای وجود دارد به اقیانوس متصل است.
مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک ترین کشور قاره آسیاست و ارتفاع آن به طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا می باشد و کم ارتفاع ترین کشور جهان به شمار می‌آید به طوری که بلندترین نقطه مالدیو تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. مالدیو به دلیل بالا رفتن دمای کره زمین و آب شدن یخ های قطبی از جمله مناطقی است که در معرض خطر غرق شدن قرار دارد. ماله پایتخت کوچک مالدیو و قلب تپنده آن است. بر خلاف سایر جزایر مالدیو که از سکوت و آرامش مثال زدنی برخوردار هستند، این جزیره بسیار شلوغ و متراکم است. مالدیو سرشار از جزایر کوچک و هتل های زیبای ساحلی است، اما برای دیدن مالدیو واقعی مراکز پر جنب و جوش تجاری و محل مناقشات سیاسی، ساختمان های رنگارنگ و اقیانوس زیبای آبی باید به ماله سفر کنید. جزایر مالدیو به سه دسته بکر و دست نخورده، جزایر مخصئص سمونت ساکنان محلی و جزایر مخصوص هتل های توریستی تقسیم میشوند. مردم مالدیو در 200 جزیره از این 1200 جزیره اقامت دارند و هتل ها و امکانات توریستی در 88 جزیره بنا شده اند و مابقی جزایر خالی از سکونت هستند. هتل های مالدیو در جزایر جداگانه و با فواصل مختلف از ماله قرار دارند و مسافران به وسیله قایق های تند رو و هواپیما به آنجا منتقل میشوند. به دلیل قوانین موجود در مالدیو جزایر توریستی از جزایری که مردم محلی در آن اقامت دارند کاملا جدا هستند. به دلیل همین قوانین حکومتی گردشگران اجازه بازدید از 11 atoll (جزایر دایره ای) را دارند.
طبیعت بسیار زیبا، آب زلال شفاف، غواصی و تفریحات آبی، آرامش ... . گردشگران بسیاری را به مالدیو جذب می کند. بهترین ماه های سفر به مالدیو ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه است که در طی آن باران کمتری می بارد و می توان نهایت استفاده را از آب و هوای آفتابی کرد. فصل موج سواری نیز از ماه مارچ شروع میشود و تا اکتبر اداده دارد.

فرهنگ مالدیو:

آب و هوای مالدیو:

* با کلیک بر روی لینک " چرا باید از مالدیو دیدن کرد " اطلاعات بیشتری از این جزایر شگفت انگیز پیدا کند.

* لینک " یوگا در آب های استوایی مالدیو " ورزش های آبی مالدیو را به شما معرفی خواهد کرد.

نظرات

ثبت نظر