×

تور مالديو تور مالديو پاییز 98

تور مالدیو، نکات مهم:
1) تور مالدیو اغلب به صورت 4 شب و 5 روز است. یعنی 4 شب کامل در مالدیو.
2) پروازهای تور مالدیو: بهترین پروازهای تور مالدیو، پرواز با ایرلاین های امارات و قطری بوده که در فرودگاه ماله مالدیو می نشینند.
3) هتل های تور مالدیو: اقامت در هتل های تور مالدیو بصورت انتخابی با صبحانه،ناهار و شام همراه بوده و خدمات تور مالدیو عبارتند از ترانسفر فرودگاهی مالدیو، بیمه مسافرتی تور مالدیو، ویزای مالدیو.
4) ترانسفرهای تور مالدیو: ترانسفرهای تور مالدیو به وسیله قایق های تندرو مالدیو و یا هواپیماهای کوچک با قابلیت فرود روی آب انجام می گیرند که یکی از جذابیت های تور مالدیو هستند.
5) خدمات اضافه تور مالدیو که در برخی از هتل ها بصورت رایگان و بصورت ویژه مختص مسافران امردادتور می باشند شامل گشت با کشتی کروز، خدمات ماه عسل (گل آرایی اتاق و شام رومانتیک و نوشیدنی و شکلات و سبد میوه های استوایی) آموزش شنا و شیرجه، استفاده از تفریحات آبی و پارک های آبی و غواصی با دلفین ها می باشد

نکته: قیمت های تور مالدیو درج شده در جدول زیر مربوط به تور مالدیو 4 شب و 5 روزه بوده و به صورت دلاری + نرخ پرواز هستند.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت قیمت سه تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Paradise Island Resort
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
845  1,295  738  343  143 
Adaaran Club
4
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
855  1,290  700  565  130 
Sun Island
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
983  1,297  844  343  130 
Bandos island
4
اقامت همراه با صبحانه
1,085  900  635  200 
Royal Island Resort & Spa
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
1,190  1,720  1,060  343  143 
Kurumba
5
اقامت همراه با صبحانه
1,315  2,045  690  220 
Sheraton Full Moon Resort & Spa
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
1,380  2,288  1,240  350  143 
Kandima
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
1,450  2,050  1,315  565  200 
Amari Havodda
5
اقامت همراه با صبحانه ،ناهار، شام
1,475  2,780  1,265  500  90 
Mövenpick Resort Kuredhivaru
5
اقامت همراه با صبحانه و ناهار یا شام
2,070  600  250 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  ورود به ماله پایتخت مالدیو و ترانسفر به هتل جهت استراحت با هواپیمای محلی یا قایق های تندرو مالدیو.

 • 2

  روز دوم

  وقت آزاد در مالدیو و استفاده از امکانات هتل های مالدیو مانند اینترنت رایگان، امکانات و تفریحات ورزشی و ... .

 • 3

  روز سوم

  وقت آزاد و استراحت در هتل و استفاده از امکانات هتل محل اقامت در مالدیو مانند کافه، رستوران، سالن بدنسازی، استخر روباز، زمین بازی کودکان در هتل، غواصی و ... .

 • 4

  روز چهارم

  استراحت در هتل تور مالدیو و استفاده از امکانات متنوع هتل مانند اینترنت رایگان، عکاسی، زمین بازی و اتاق بازی کودکان، یوگا در ساحل مالدیو، تماشای منظره طلوع و غروب خورشید مالدیو و ... .

 • 5

  روز پنجم

  ترانسفر به هتل برای بازگشت به ایران.

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • مدارک مربوط به رزرو هتل و پرواز
 • عکس 3*4
 • فتوکپی از تمام مدارک
 • پول نقد
 • کارت و مدارک شناسایی

مدارک مورد نیاز

  1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور مالدیو:
مالدیو از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. جمهوری مالدیو یک مجمع الجزایر به طول 750 کیلومتر در اقیانوس هند است و از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است. در بخش های مختلف این مجمع الجزایر، جزایر کوچک به شکل دایره و متصل در کنار هم قرار گرفته و صخره های مرجانی و بسیار زیبای به نام atoll شکل داده اند. در مرکز هر دایره تالابی مسطح و با عمق تقریبی 40 تا 60 متر پدید آمده است که از طریق کانال های عمیقی که در برخی قسمت های این جزایر دایره ای وجود دارد به اقیانوس متصل است.
مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک ترین کشور قاره آسیاست و ارتفاع آن به طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا می باشد و کم ارتفاع ترین کشور جهان به شمار می‌آید به طوری که بلندترین نقطه مالدیو تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. مالدیو به دلیل بالا رفتن دمای کره زمین و آب شدن یخ های قطبی از جمله مناطقی است که در معرض خطر غرق شدن قرار دارد. ماله پایتخت کوچک مالدیو و قلب تپنده آن است. بر خلاف سایر جزایر مالدیو که از سکوت و آرامش مثال زدنی برخوردار هستند، این جزیره بسیار شلوغ و متراکم است. مالدیو سرشار از جزایر کوچک و هتل های زیبای ساحلی است، اما برای دیدن مالدیو واقعی مراکز پر جنب و جوش تجاری و محل مناقشات سیاسی، ساختمان های رنگارنگ و اقیانوس زیبای آبی باید به ماله سفر کنید. جزایر مالدیو به سه دسته بکر و دست نخورده، جزایر مخصئص سمونت ساکنان محلی و جزایر مخصوص هتل های توریستی تقسیم میشوند. مردم مالدیو در 200 جزیره از این 1200 جزیره اقامت دارند و هتل ها و امکانات توریستی در 88 جزیره بنا شده اند و مابقی جزایر خالی از سکونت هستند. هتل های مالدیو در جزایر جداگانه و با فواصل مختلف از ماله قرار دارند و مسافران به وسیله قایق های تند رو و هواپیما به آنجا منتقل میشوند. به دلیل قوانین موجود در مالدیو جزایر توریستی از جزایری که مردم محلی در آن اقامت دارند کاملا جدا هستند. به دلیل همین قوانین حکومتی گردشگران اجازه بازدید از 11 atoll (جزایر دایره ای) را دارند.
از جاذبه های توریستی مالدیو می توان به مرداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای رنگ، سواحل زیبا با شن های سفید، سفر به وسیله قایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی، ورزشهای آبی، موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری، مغازه های ماهی فروشی و میوه فروشی و فروشگاههای محلی اشاره کرد که گردشگران بسیاری را به مالدیو جذب می کند. بهترین ماه های سفر به مالدیو ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه است که در طی آن باران کمتری می بارد و می توان نهایت استفاده را از آب و هوای آفتابی کرد. فصل موج سواری نیز از ماه مارچ شروع می شود و تا اکتبر ادامه دارد.
زبان رسمی مردم کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است. مردم مالدیو از قوم مالدیوی هستند که ریشه آنها به افراد سری‌لانکا و هند می‌رسد. بیان و افارد آن هر دو با نام دیوِهی خوانده می‌شوند که کلام دیبـَجات و دیباجات که درپارسی و عربیدر قدیم راجع به مالدیو به کار می‌رفت نیز نوعی از همین لفظ دیوهی است.پیشینه دین اسلام در کشور مالدیو به قرن دوازدهم میلادی بر می‌گردد ، هنگامی که دریانوردان مسلمان به این سرزمین آمدند. پیش‌تر ساکنان مالدیو پیرو دین بودا بودند
آب و هوای کشور مالدیو اغلب در وضعیت بسیار مناسب و مطلوبی قرار دارد بصورتی که دمای هوای این کشور در سرتاسر سال بین ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد متغیر بوده و فقط در شب هاست که کمی از دمای هوا کاسته می شده و آب و هوای مالدیو خنک ترمی شود. مالدیو در طی روز نزدیک به ۸ ساعت دارای آفتاباست و دمای آب به ندرت به کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد می رسد.
هنگام وزش بادهای موسمی آب و هوای مالدیو تحت تاثیر قرار می گیرند، بادهایی که از سمت جنوب غربی می وزند با خود باران را به همراه دارند و بادهای دیگر که از سمت شمال غربی می وزند خشک هستند. به در مجموع بهترین شرایط آب و هوایی مالدیو بین ماه های دسامبر و آوریل می باشد که هوا خشک تر و دارای رطومت کمتری است، باد کمتری می وزد و بطور کلی هوا داغ تر است.
پوشش گیاهی مالدیور شامل درختان کاج پیچ، درختان نخل و همچنین درختچه‌های نمک می باشد. این گیاهان د دمای بین 24 تا 32 درجه سانتی گراد به بهترین شکل ممکن رشد می کنند. یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری در تور مالدیو بازدید و گشت در جنگل‌ها و فضای سبز مالدیو می باشد
یکی از گونه‌های فراوان و جالب جانوری در جزایر مالدیو، خفاش میوه‌خوار می باشد. با نزدیک شدن غروب و تاریک شدن هوای مالدیو خفاشها کم کم پیدا می شوند و سر و صدای آن‌ها شنیده می شود صداهایی که تا طلوع دوباره خورشید ادامه دارند و شنیده می شوند.
شما در تور مالدیو علاوه بر موقعیت غواصی و تفریحات زیر آبی، امکان استفاده از کشتی کروز و تجربه جذابیت‌های روز آبمانند دلفین‌ها را نیز دارید. در کل هشت گونه دلفین در آب‌های و اطراف آن مالدیو زندگی می‌کنند، همینطور حضور وال‌ها در کنار دلفین ها و مشاهده زندگی مسالمت‌آمیزشان در کنار همدیگر خالی از شگفتی نیست.

با کلیک بر روی لینک " چرا باید از مالدیو دیدن کرد " اطلاعات بیشتری از این جزایر شگفت انگیز پیدا کند.

لینک " یوگا در آب های استوایی مالدیو " ورزش های آبی مالدیو را به شما معرفی خواهد کرد.

قوانین و مقررات تور

بلیط پرواز مالدیو بصورت سیستمی می باشد و در صورت انصراف بعد از خرید این بلیط پس از طی درخواست و مراحل قانونی میتوان درصدی از مبلغ را از ایرلاین مربوطه دریافت کرد
برای رزرو تور مالدیو حد اقل 60 درصد از مبلغ کل تور و پرواز دریافت می شود و مابقی  مبلغ پس از عقد و تحویل قرارداد از مسافر دریافت می شود

نظرات

ثبت نظر