×

تور نپال آبان 1401

تور نپال آبان 1401
7 شب و 8 روز با پرواز ایرعربیا
تاریخ اجرا: به زودی...

شهر های مورد بازدید تور نپال:
3 شب کاتماندو + 2 شب چیتوان + 2 شب پخارا

شروع قیمت از : 895 دلار + 30 دلار ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

تور نپال سفری است برای بازدید از دهکده تاروها (آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ مردمان محلی این روستا)، دیدن مراسم رقص محلی، کانو سواری بر روی رودخانه و دیدن انواع گونه های پرندگان کنار آبزی، بازدید از مزرعه پرورش فیل ها، فیل سواری به مدت یک و نیم ساعت و دیدن گونه های پستانداران و پرندگان و خزندگان جنگل چیتوان، بازدید از دریاچه بگناس، قایق سواری بر روی دریاچه فیوا، بالا رفتن از پله های معبد صلح جهانی، بازدید از بنای معبد، بازدید از کمپ تبتی ها برای خرید سوغات، بازدید از غار و آبشار Davi، تماشای طلوع آفتاب به همراه چشم انداز قلل 8 هزار متری هیمالیا روستای سارانگوت، بازدید از روستای زیبای بندی پور، بازدید از معبد بودانات (معبد چشم بودا)، معبد پاشوپاتی (مقدس ترین معبد هندوها)، شهر زیبای تاریخی بختاپور و میدان دربار، بازدید از معبد میمون ها.

تور نپال آبان 1401

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول (حرکت به سمت کاتماندو، پایتخت نپال)

  از فرودگاه امام خمینی به کاتماندو راهی می شویم.

 • 2

  روز دوم (کاتماندو)

  به کاتماندو می رسیم و تا عصر فرصت جهت گشت آزاد داریم. پس از آن از معبد سه بودا و معبد سویامبونات (معبد میمونها) بازدید می کنیم، سپس برای استراحت به هتل باز می گردیم.

 • 3

  روز سوم (کاتماندو)

  جهت بازدید و صرف ناهار به سمت شهر میراث جهانی بختاپور (ثبت یونسکو) حرکت می کنیم (حدود 1.5 ساعت خارج از کاتماندو). پس از آن به کاتماندو باز می گردیم و بازدید‌هایمان را از معبد بودانات و معبد هندو پشو پتینات ادامه می دهیم. حوالی غروب هم به منطقه تامل سر می زنیم که بسیار مورد توجه کوهنوردان و طبیعتگردان برای خرید لوازم کوهنوردی و تراکینگ هست.

 • 4

  روز چهارم (چیتوان)

  حرکتمان را به سمت شهر چیتوان پیش می گیریم و چشم اندازهای زیبایی را پشت سر می گذاریم. در بین راه از پل معلقی بر رودخانه دیدن می کنیم و حوالی غروب به اقامتگاهمان (لوژ جنگلی) می رسیم.

 • 5

  روز پنجم (چیتوان)

  در این روز میهمان طبیعت هستیم: قایق سواری در قایق‌های باستانی و سافاری با فیل را تجربه می کنیم و از مزرعه پرورش فیل بازدید می کنیم. پس از صرف ناهار به سمت منطقه حفاظت شده چیتوان حرکت می کنیم. با قایق از عرض رودخانه عبور می کنیم و سافاری خود را برای بازدید از گونه‌های مختلف حیات وحش در منطقه آغاز می کنیم. پس از ماجراجویی دوست داشتنی امروزمان، حوالی غروب به شهر چیتوان می رویم و شاهد رقص سنتی تارو خواهیم بود. سپس برای استراحت به اقامتگاهمان باز می گردیم.

 • 6

  روز ششم (پخارا)

  صبح به سمت شهر رنسانسی بندیپور حرکت می کنیم و در بین راه، شاهد تغییر پوشش گیاهی چشم نوازی خواهیم بود. از زیبایی شهر کوچک بندیپور و چشم اندازهایش لذت می بریم. پس از صرف ناهار به سمت پخارا حرکت می کنیم و در راه از دریاچه سد بگناس دیدن می کنیم و نظاره گر غروب در کنار دریاچه خواهیم بود. شب به پخارا می رسیم و جهت استراحت به هتل محل اقامتمان می رویم.

 • 7

  روز هفتم (پخارا)

  صبح، قبل از طلوع برای دیدن طلوع دلچسب آفتاب به منطقه سارانگکوت می رویم و طلوعی دل ربا بر فراز کوه‌ها و قله‌های آناپورنا را مشاهده می کنیم. بعد از طلوع و صرف صبحانه زمان آزاد داریم تا از تفریحات پخارا (هواپیمای دو نفره، هلیکوپترسواری، پاراگلایدر، اولترا لایت، زیپ لاین، بانجی جامپینگ و...) استفاده کنیم.
  برای اطلاع همسفران علاقه‌مند:
  هزینه استفاده از این تفریحات بین 70 تا 250 دلار به ازای هر نفر می باشد که در پخارا از دفاتر و مسئولین گردشگری منطقه می توانید خریداری کنید.
  بعد از ظهر حوالی ساعت 4 به سمت معبد صلح جهانی می رویم و حدود 2 ساعت پیاده روی خواهیم داشت. سپس از طریق قایق سواری بر روی دریاچه فیوا به مرکز پخارا باز می گردیم و برای استراحت به سمت هتل می رویم.

 • 8

  روز هشتم (کاتماندو)

  تا ظهر وقت آزاد جهت خرید یا استراحت در پخارا خواهیم داشت، پس از آن به سمت فرودگاه پخارا می رویم تا با پروازی کوتاه به کاتماندو باز گردیم.

 • 9

  روز نهم (بازگشت به ایران)

  زمان آزاد برای خرید در کاتماندو و محله تامل خواهیم داشت، سپس از میدان دربار و محل بازدید کوماری دیدن می کنیم. در نهایت غروب هنگام به سمت فرودگاه کاتماندو می رویم و با خاطراتی خوش از سرزمین وحی بودا خداحافظی می کنیم.

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) یک قطعه عکس ۳×۴

اطلاعات سفر

هتل ها:
1) کاتماندو: 4* Akama
2) چیتوان: 4* Landmark Forest Park
3) پخارا: 4* Mount Kailash

نکته: تهران با کاتماندو در حدود 1 ساعت و 40 دقیقه اختلاف زمان دارد.

قوانین و مقررات تور


تورهای مرتبط

نظرات

ثبت نظر