×

تور هلند تورهای هلند بهار 1401

تور هلند
بهار 1401
6 شب و 7 روز اقامت در هلند

نکته: تور هلند می تواند به صورت ترکیبی با سایر تورهای اروپایی برگزار گردد.

تورهای اروپا موجود در امردادتور 
تورفرانسه      تورسوئیس     توراسپانیا

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور هلند سفری است به یادماندنی است برای بازدید از جاذبه های زیبای هلند مانند محله اوترخت، منطقه یوردان در آمستردام، شهر کوچک درفت، موزه های آمستردام و غیره که سفری لذتبخش را برای شما رقم خواهد زد.

تور هلند تورهای هلند بهار 1401
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Hotel R.Kipling
Grand Hotel De Turin
4
3
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
12,720  17,040  11,120  6,320 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  مدارک لازم جهت ویزای توریستی کشور های حوزه شنگن
  کلیه مدارکی که ذکر می شود نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه

  1- اصل گذرنامه امضا شده با حد اقل شش ما اعتبار از زمان برگشت تور

  2- دو قطعه عکس 3/5 * 4/5 رنگی تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از رو به رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص و 70 تا 80 درصد از کل عکس چهره فرد باشد و حد اکثر برای شش ماه اخیر (عکس مورد نظر با عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد)

  3- اصل و ترجمه تمام صفحه های شناسنامه متقاضی و همراهان

  4- اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حد اکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و پرینت مورد نظر در کاغذ سایز استاندارد باشد)

  الف) حساب های جاری: کارکرد شش ماهه اخیر به زبان انگلیسی

  ب) گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر شعبه و امضای بانک. باید حد اقل موجوری حساب یا سپرده برای هر نفر 700/000/000 ریال معادل هفتاد ملیون تومان باشد.

  5- اصل و ترجمه سند مالکیت

  6- اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  الف- پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

  ب- وکلا: پروانه وکالت

  ج- مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت زمان اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی،سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش حقوقی آخر.

  د- مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری

  ه- بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و سه فیش حقوقی آخر

  و- خویش فرما: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

  ز- معلمان، استاید و هیات علمی دانشگاه ها: اصل حکم کارگزینی و گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش حقوقی آخرو سابقه بیمه تامین اجتماعیبا مهر سازمان و کارت پرسنلی

  ح- دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل. جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیر مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  7- برای فرزندان کمتر از 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر می کنند رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

  8- کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

  ورودی سفارت:

  از 2 تا 6 سال: 30 یورو   6 تا 12 سال 65 یورو   12 سال به بالا: 90 یورو

  حضور کلیه مسافران برای انگشت نگاری (بجز افراد کمتر از 12 سال) در مرکز انگشت نگاری وی- اف-اس الزامی می باشد

  اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می ماند

  چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی حد اقل به مبلغ 1/000/000/000 ریال به ازای هر مسافر در وجه آژانس هواپیمایی آرندگشت امرداد جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

  لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد

اطلاعات سفر

کشور هلند
هلند يکي از کشورهاي اروپاي غربي است که به کشور آسياب‌هاي بادي، دوچرخه، پنير و گل لاله مشهور است. هلند بخش اصلي و اروپايي پادشاهي هلند است که جزايري را در آمريکاي مرکزي نيز شامل مي‌شود. هلند با کشورهاي آلمان و بلژيک همسايه است. هلند کشور هنرمندان هم هست. بسياري از هنرمندان مشهور جهان از رامبراند گرفته تا ون‌گوگ، نقاشان معروف، در اين کشور زندگي مي‌کردند. تقريبا 20 درصد از مساحت هلند را آب تشکيل مي‌دهد. درعين حال پايين بودن ارتفاع مناطق خشکي آن نسبت به سطح دريا باعث شده هلندي‌ها سدهاي زيادي احداث کنند. 25 درصد مساحت آن، از عقب نشيني و  خشک شدن آب دريا ، تشکيل شده است. هلند کوه ندارد و ارتفاع بلندترين تپه در جنوب اين کشور 322 متر است.

هلند عضو اتحاديه اروپا و پيمان آتلانتيک شمالي (ناتو) است و پيمان کيوتو را نيز امضا کرده است. با وجود اينکه آمستردام پايتخت رسمي کشور هلند است براي تمرکززدايي، بسياري از وزارتخانه‌هاي اين کشور در شهر لاهه يا اطراف آن مستقر شده‌اند.
تابستان‌هاي هلند به توريست‌ها تعلق دارد. موزه‌ها رستوران‌ها و هتل‌ها پر از جهانگردان است. تابستان‌های هلند از نظر آب و هوا متعادل تر است. زمستان‌هاي هلند سرد و پر بارش و يخبندان است ولي به دليل کم ارتفاع بودن زمين در هلند آب و هوا با وزيدن باد تغيير مي‌کند.

در ماه ژانويه مسابقات اسکيت روي يخ 200 کيلومتري به نام Elfstedentoch برگزار مي‌شود. کارناوالي نيز در اواسط بهمن‌ماه برگزار مي‌‌شود که هلندي‌ها با پوشيدن لباس‌هاي خنده‌دار در خيابان‌ها در آن شرکت مي‌کنند. 30 آوريل برابر با 11 ارديبهشت روز ملکه يا Koninginnedag است که در اين روز خيابان‌هاي آمستردام با دستفروش‌ها و بازار‌هاي خياباني و جشن پر مي‌شود. در اين روز هر کس مي‌تواند هر چيزي که مي‌خواهد در خيابان بفروشد. در شنبه دوم ماه مه تمام آسياب‌هاي هلند در‌هاي خود را بر روي بازديد کنندگان مي‌گشايند. اين روز به نام روز ملي آسياب يا Nationale Molendag معروف است. فستيوال هلند در اواخر خرداد در آمستردام و لاهه برگزار مي‌شود. فستيوال موسيقي نيز در اواسط تيرماه از بزرگترين فستيوال‌هاي موسيقي شهر هاگو است.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر