×

تور یزد میبد چک چک زمستان 1401

یزد میبد چک چک

 میدان و تکیه امیر چخماق

زمستان 1401 

شروع قیمت از : 2.990.000 تومان
جاذبه های سفر :

بازدید از میدان و تکیه امیر چخماق، آتشکده زرتشتیان، مسجد جامع یزد، مدرسه ضیاییه (زندان اسکندر)، خانه هنر، باغ دولت آباد، کاروانسرای میبد، پیر چک چک، نارین قلعه میبد، کاروانسرای میبد

برنامه روزانه سفر

 • 1


 • 2

  پس از صرف صبحانه، به بازدید از آتشکده زرتشتیان خواهیم رفت و در ادامه به باغ دولت آباد می رویم و از این جاذبه زیبا دیدن می کنیم، سپس به سمت رستوران برای صرف ناهار خواهیم رفت، در ادامه مسیرمان به بافت قدیم فهادان خواهیم رفت و از مسجد جامع یزد، میدان امیرچخماق، زندان اسکندر و خانه هنر بازدید می کنیم. در نهایت به سمت محل اقامت می رویم و آماده مراسم شب یلدا و صرف شام خواهیم شد.

  صبحانه در رستوران توسط آرند تور ناهار در رستوران توسط آرند تور شام در رستوران توسط آرند تور اقامت در هتل 3 ستاره

 • 3

  پس از صرف صبحانه، برای بازدید از عبادتگاه بزرگ زرتشتیان پیر چک چک راهی می شویم و از آن دیدن می کنیم و سپس به سمت میبد حرکت می کنیم و از نارین قلعه میبد دیدن می کنیم و در نهایت به سمت کاروانسرا میبد راهی میشویم و ناهار را در کاروانسرا نوش جان می کنیم و در نهایت با ثبت خاطراتی خوشی از سفر یزد به سمت تهران باز می گردیم.

  صبحانه در هتل توسط آرند تور ناهار در رستوران توسط آرند تور

 • 4


مدارک مورد نیاز


اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر آرندتور اطلاعات لازم را دریافت کنید.

چیدمان صندلی همسفران در وسیله نقلیه، بر اساس زمان ثبت‌نام و تعداد افراد هر گروه انجام می شود.

اتاق های دو، سه و چهار نفره در اقامت هتلی در صورت محرمیت امکان پذیر میباشد، اما در خانه های محلی و اقامتگاه های بومگردی بستگی به ترکیب نفرات تور دارد در صورت امکان آرندتور تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با همسفران عزیز همکاری لازم را انجام دهد در غیر اینصورت آرندتور هیچ تعهدی بابت فراهم کردن اتاق اختصاصی را نخواهد داشت.

نظرات

ثبت نظر