×

تور چابهار تور چابهار تابستان 99

تور چابهار
تابستان 99
سفر به بندر زیبای چابهار

1) مدت زمان تور چابهار معمولا از 2 شب و 3 روز اقامت چابهار شروع می شود.
2) تور چابهار هم به صورت تور چابهار هوایی و هم به صورت تور چابهار زمینی برگزار می شود.
3) هتل های تور چابهار: اقامت در هتل های چابهار با صبحانه همراه بوده و دیگر خدمات تور چابهار عبارتند از: ترانسفر تور چابهار، اقامت در هتل های چابهار، گشت شهری تور چابهار.


نکته: قیمت های درج شده در جدول ذیل مربوط به تور چابهار دو شب و سه روز بوده و بدون احتساب بلیط رفت و برگشت و به ازای هر نفر و به تومان می باشند.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت قیمت سه تخته قیمت چهار تخته
هتل فردوس چابهار
4
اقامت همراه با صبحانه
640,000  570,000  530,000 
هتل ونوس چابهار
3
اقامت همراه با صبحانه
640,000  630,000  630,000 
هتل آذین چابهار
3
اقامت همراه با صبحانه
645,000  595,000  550,000 
هتل شاهان چابهار
4
اقامت همراه با صبحانه
700,000  650,000 
هتل لاله چابهار
4
اقامت همراه با صبحانه
790,000  770,000  790,000 
هتل لیپار چابهار
5
اقامت همراه با صبحانه
1,090,000  910,000 

لوازم مورد نیاز

  • داروهای شخصی
  • لباس مناسب فصل
  • کارت شناسایی
  • کرم ضد آفتاب

مدارک مورد نیاز

    1) کارت شناسایی

    2) شناسنامه برای زوجین

اطلاعات سفر

چابهار:
چابهار یکی از زیباترین شهرهای بندری استان سیستان و بلوچستان، تنها بندر اقیانوسی در کشورمان ایران است که آب و هوای بهاری آن در بیشتر اوقات از سال شما را شگفت زده خواهد کرد. مساحت چابهار چیزی در حدود 17155 کیلومتر مربع بوده که در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. چابهار که در جوار دریای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته، از موقعیتی استراتژیک در دستیابی به آب های آزاد را دارد. چابهار با داشتن جاذبه های فرهنگی و همچنین جاذبه های طبیعی زیبا و متعدد، در سال های اخیر به عنوان یکی از قطب های گردشگری جنوب کشور تبدیل شده که باعث شده تا نام چابهار و سفر با تور چابهار بر سر زبان ها بیفتد. چابهار، شهر شگفتی های طبیعی و گردشگری سیستان و بلوچستان است. در گوشه و کنار چابهار و حتی اطراف شهر چابهار، می توان جاذبه های متعدد طبیعی را مشاهده کرد که شاید کمتر بتوان نظیر آنها را در سایر نقاط ایران پیدا کرد.

آب وهوای چابهار:
شهری بندری چابهار در بیشتر ایام سال دارای آب و هوایی شبیه به آب و هوای بهاری دارد. به همین دلیل یکی از دلایل نام گذاری این شهر به اسم چابهار همین موضوع بوده که برخی آن را چهاربهار نیز می نامند. مهمترین علت اینکه چابهار در هر چهارفصل سال آب و هوایی مطبوع دارد، قرار گرفتن آن در کنار دریا و عبور بادهای موسمی و جریانات اقیانوسی از آن است. به همین دلیل بهترین زمان سفر به چابهار را می توان در چهارفصل سال خلاصه کرد. چابهار در فصل تابستان، برخلاف بسیاری از شهرهای ایران که در گرما به سر می برند، آب و هوایی خنک و دلچسب داشته و در زمستان هم به مانند بسیاری از شهرهای جنوبی کشور، آب و هوایی بهاری و دلپذیر دارد.

جاذبه های چابهار:
چابهار جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده که برخی از آنها در نوع خود بی نظیر هستند. از مهمترین جاذبه های گردشگری چابهار می توان به روستای رمین و اسکله آن، تالاب لیپار یا تالاب صورتی چابهار، کوه های مریخی یا کوه های مینیاتوری، ساحل و اسکله بریس، چشمه های گل افشان چابهار، غارهای سه گانه تیس، باغ میوه های گرمسیری چابهار، چشم انداز بی نظیر مرتفع ترین صخره های ساحلی ایران و ... اشاره کرد.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر