×

تور چک تور جمهوری چک بهار 1401

تور جمهوری چک (تور چک)
بهار  1401
4 شب پراگ
3 شب وینتورهای اروپا موجود در امردادتور 

تورفرانسه     تورسوئیس    توراسپانیا

شروع قیمت از : 1290 یورو + پرواز
جاذبه های سفر :

تور جمهوری چک سفری است به یادماندنی برای دیدار از جاذبه هایی همچون، رودخانه ولدآوا، پل چارلز، میدان قدیم شهر پراگ، قلعه پراگ و ... که سفری هیجان انگیز و لذتبخش را برای شما رقم میزند.

تور چک تور جمهوری چک بهار 1401
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Occidental Praha Wilson
hotel mika
St.George Residence
5
4
5
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
15,040  20,080  13,440  6,320 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  مدارک لازم جهت ویزای توریستی کشور های حوزه شنگن
  کلیه مدارکی که ذکر می شود نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه

  1- اصل گذرنامه امضا شده با حد اقل شش ما اعتبار از زمان برگشت تور

  2- دو قطعه عکس 3/5 * 4/5 رنگی تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از رو به رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص و 70 تا 80 درصد از کل عکس چهره فرد باشد و حد اکثر برای شش ماه اخیر (عکس مورد نظر با عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد)

  3- اصل و ترجمه تمام صفحه های شناسنامه متقاضی و همراهان

  4- اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حد اکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و پرینت مورد نظر در کاغذ سایز استاندارد باشد)

  الف) حساب های جاری: کارکرد شش ماهه اخیر به زبان انگلیسی

  ب) گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر شعبه و امضای بانک. باید حد اقل موجوری حساب یا سپرده برای هر نفر 700/000/000 ریال معادل هفتاد ملیون تومان باشد.

  5- اصل و ترجمه سند مالکیت

  6- اصل و ترجمه مدارک شغلی:

  الف- پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

  ب- وکلا: پروانه وکالت

  ج- مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت زمان اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی،سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش حقوقی آخر.

  د- مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری

  ه- بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و سه فیش حقوقی آخر

  و- خویش فرما: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

  ز- معلمان، استاید و هیات علمی دانشگاه ها: اصل حکم کارگزینی و گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش حقوقی آخرو سابقه بیمه تامین اجتماعیبا مهر سازمان و کارت پرسنلی

  ح- دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل. جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیر مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  7- برای فرزندان کمتر از 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر می کنند رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

  8- کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

  ورودی سفارت:

  از 2 تا 6 سال: 30 یورو   6 تا 12 سال 65 یورو   12 سال به بالا: 90 یورو

  حضور کلیه مسافران برای انگشت نگاری (بجز افراد کمتر از 12 سال) در مرکز انگشت نگاری وی- اف-اس الزامی می باشد

  اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می ماند

  چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی حد اقل به مبلغ 1/000/000/000 ریال به ازای هر مسافر در وجه آژانس هواپیمایی آرندگشت امرداد جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

  لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد

اطلاعات سفر

تور جمهوری چک
کشور جمهوری چک کشوری واقع در اروپای مرکزی است و يکي از اعضای اتحاديه اروپا می باشد. اين کشور در تاريخ اول ژانويه 1993 و به دنبال تقسيم کشور چکسلواکی سابق پديد آمد. پايتخت و بزرگ‌ترين شهر آن شهر پراگ است با وجودی که عضو اتحاديه اروپا است واحد پول آن کرونا است.

جمعيت کشور جمهوری چک 10 ميليون و پانصد هزار نفر و زبان رسمي اين کشور چکی است که از زبان‌های اسلاوی است. شهر پراگ 3/1 ميليون نفر جمعيت دارد. جمهوري چک به دريا راه ندارد و سه ناحيه تاريخی بوهم، موراوي، و بخش کوچکی از سيلزی را شامل مي‌شود. مردم چک از تبار اسلاو و از مردمان هندواروپايی هستند.

مردم چک به طور تاريخی به عنوان «بی‌اعتنا به مذهب» توصيف شده‌اند و اين کشور کم‌مذهبی‌ترين مردم را در جهان دارد. در سرشماري سال 2011 ميلادي، 2/45 درصد پاسخي به پرسش در مورد دين خود ندادند و 2/34 درصد نيز گفتند که بی‌دين هستند. 3/10 درصد از مردم اين کشور مسيحی از شاخه کاتوليک رومی هستند و 4/9 درصد نيز باورهای ديگر را دنبال میکنند. در يک نظرسنجی سال 2005 ميلادی 10 درصد از مردم چک گفتند که به وجود خدا باور دارند.

جمهوري چک نخستين کشور از اعضای پيشين کمکان است که بنا به گزارش بانک جهانی در زمره کشورهای توسعه‌يافته قرار گرفته است. اين کشور هم‌چنين بالاترين شاخص توسعه انسانی را در اروپای مرکزی و اروپای شرقي دارا است. جمهوری چک هم‌چنين سومين کشور در اروپا از نظر برقراری صلح و آشتی و دموکرات‌ترين کشور در منطقه خود است.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر