×

تور ژاپن تور ژاپن نوروز 1401

تور ژاپن نوروز 1401
8 شب و 9 روز با تور ژاپن
با پرواز قطری

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور ژاپن سفری به یادماندنی بری بازدید از جاذبه هایی همچون آسمان خراش توکیو، معبد بزرگ آساکوسا کانون، مرکز خرید ناکامی سه، گشت آساکوسا و اودایبا با کروز، گشت اودایبا، دیزنی لند، هاکونه، کروز بر روی دریاچه اشی یا هاکونه، تله کابین هاکونه، اوساکا، معبد تودای جی، قلعه اوساکا، معبد کیومیزو، معبد طلایی کینکاکوجی، پارک استودیو توکیو.

تور ژاپن تور ژاپن نوروز 1401
نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت قیمت سه تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
New Otani Inn
Grand Prince Hotel
4
4
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
22,800  29,600  22,800  17,200  9,200 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  پرواز از فرودگاه امام به سمت توکیو در ساعت 23:50

 • 2

  روز دوم

  رسیدن به توکیو در ساعت 22:20 و ترانسفر به هتل و استراحت .

 • 3

  روز سوم

  صرف صبحانه ، گشت پیاده نیمروز شهر یوکوهاما ، پیاده روی در بندر آینده (میناتومیرای) ، بازدید از QUEEN SQUARE و صرف ناهار بوفه ، آموزش قطارهای شهری و استراحت در هتل . 

 • 4

  روز چهارم

  صرف صبحانه ،بازدید از هاکونه ، تماشای کوه فوجی ، بلندترین کوه ژاپن ، کشتی سواری در دریاچه ashi ، اسکای واک بر روی پل معلق ، صرف ناهار ژاپنی به روش سنتی ، بازدید از gotembo outlet  ، اقامت در هتل و وقت آزاد .

 • 5

  روز پنجم

  صرف صبحانه ، بازدید از شهر تاریخی کاماکورا (اختیاری) ، وقت آزاد و شهرگردی .

 • 6

  روز ششم

  صرف صبحانه ، حرکت به سمت توکیو ، بازدید اختیاری  از شین جوکو ( محوطه کاخ امپراطوری ) یا شی بو یا ، و عصرگاه وقت آزاد برای گشت شهری 

 • 7

  روز هفتم

  صرف صبحانه ، بازدید از برج اسکای تیری ( بلندترین سازه در ژاپن و دومین برج بلند در جهان ) و بالا رفتن تا ارتفاع 350 متری این برج ، محله زیبای آسوکا ، معبد سنسوجی ، بازار ناکامی سه ، منطقه اودایبا ( جزیره مصنوعی ) ، صرف ناهار و وقت آزاد برای استفاده از مال ها و رستوران های زیبای خلیج.

 • 8

  روز هشتم

  صرف صبحانه ، امروز با قطار سریع السیر شین کان سن با سرعت 300 کیلومتر بر ساعت به سمت کیوتو خواهیم رفت .از معبد طلایی ، جنگل بامبو ، معبد آب مقدس اسرارآمیز دیدن میکنیم . پس از صرف ناهار لذت بخش با قطار به توکیو باز خواهیم گشت و شب هنگام از خیابان های زیبای توکیو لذت خواهیم برد . 

 • 9

  روز نهم

  صرف صبحانه ، امروز وقت آزاد خواهیم داشت تا از مغازه ها و مال های ژاپن خرید سوغاتی داشته باشیم و همچنین میتوانید از گشت های اختیاری مثل دیزنی لند( برای کودکان ) یا دیزنی سی ( برای بزرگسالان ) استفاده نماییم . اگر خوش شانس باشیم میتوانیم ساکورا (شکوفه های گیلاس ) را ببینیم . 

 • 10

  روز دهم

  صرف صبحانه ، چک اوت از هتل و وقت آزاد برای قدم های نهایی در جزیره ژاپن ، حرکت به سمت فرودگاه ناریتا ، رسیدن به تهران در حالی که نادیده هایی دیده ایم . در ژاپن قدم نهاده ایم که کمتر کسی شانس دیدنش را دارد و در نهایت دوستی هایی ساخته ایم به ارزش کیمیای جاودانگی . 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  1) دو قطعه عکس رنگی 5*4 در 5*4 رنگی با زمینه سفید و بدون هیچ پوشش و لبخندی

  2) دو قطعه عکس 3*4

  3) اصل گذرنامه مسافر با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان سفر (پاسپورت باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد)

  4) دو نسخه ترجمه انگلیسی شناسنامه به صورت رسمی و تایید شده

  5) ترجمه رسمی و تایید شده کلیه مدارک شغلی مسافرین در 2 نسخه

  6) گواهی حساب بانکی (تمکن مالی ) مسافرکه در آن حساب دارند همراه با ریزحساب (پرینت) در سه ماه گذشته

  7) یک نسخه ترجمه کارت ملی توسط مترجم رسمی و کپی ویزاهای اخذ شده مسافر در پاسپورت های قبلی (حداقل 1 یا 2 ویزای شنگن برای اخذ ویزا لازم است و یا ویزاهای معتبر همچون کانادا، آمریکا و انگلیس)

  * نکته: یک سری از ترجمه مدارک فارسی که قرار است به سفارت ژاپن تحویل گردند، بایستی توسط مترجم رسمی ترجمه شده و به تایید دادگستری رسیده باشند.

اطلاعات سفر

تور ژاپن
ژاپن کشوری مجمع‌الجزایری، یا رشته‌ای از جزایر در کنار هم، در منتهی‌الیه شرق آسیاست. این کشور از چهار جزیره تشکیل شده است:  هوکایدو، هونشو، شیکوکو و کیوشو. تقریباً چهار هزار جزیرۀ بزرگ‌ و کوچک دیگر در کنار این جزایر وجود دارد. نزدیک‌ترین همسایگان ژاپن منطقۀ سیبری، روسیه، از  شمال و کره و چین از جنوب است.
حدود چهار‌ پنجم این کشور پوشیده از کوهستان است. رشته کوه‌های ژاپن از مرکز بزرگ‌ترین جزیره، یعنی هنشو، شروع می‌شود. بلندترین ارتفاع را کوه فوجی، آتشفشانی قیفی‌شکل، دارد که برای بسیاری از مردمان ژاپن مقدس به‌شمار می‌آید. سه صفحۀ تکتونیکی شکل‌ دهندۀ پوستۀ زمین در جوار این کشور به هم می‌رسند و چون اغلب بر خلاف هم حرکت می‌کنند باعث وقوع زمین‌لرزه‌هایی می‌شود. هر سال بیش از هزار زلزله در ژاپن رخ می‌افتد. همچنین دویست آتشفشان، که شصت عدد از آنها فعال محسوب می‌شوند، در ژاپن وجود دارد.

فرهنگ و مردم ژاپن
ژاپنی‌ها به تمایلشان به سخت کار کردن شهره هستند. به کودکان می‌آموزند که به بزرگ‌ترها، بالاخص والدین و رؤسای خود، احترام بگذارند. یاد می‌گیرند که بهترین کار را برای خانواده و شرکتشان انجام دهند و کمتر به فکر نیازهای خودشان باشند.
غذای ژاپن بسیار با غذایی که در کشورهای غربی تهیه می‌شود فرق دارد. در وعدۀ غذایی آنها برنج، ماهی و سبزیجات فراوانی در کنار گوشت کم دیده می‌شود. این رژیم غذایی، با داشتن چربی یا لبنیات کم، بسیار سالم محسوب می‌شود و به مردم ژاپن کمک می‌کند به طور متوسط بیش از سایر مردمان دیگر عمر کنند.

طبیعت ژاپن 
مردم ژاپن علاقۀ وافری به زیبایی طبیعت دارند. طبق آیین شینتو، عوارض طبیعی همچون کوهستانها، آبشارها و جنگلها دارای روح مخصوص به خودشان هستند. غالب این سرزمین را مناطق روستایی مزین کرده است. اما تراکم صد میلیونی در چنین مکان کوچکی تأثیر منفی روی حیات وحش داشته است.
با اینکه آلودگی شدیدا کنترل می‌شود، جاده‌ سازی و دیگر فعالیت های انسانی به زیستگاه‌های طبیعی آسیب زده است. در حدود 136 گونه از جانوران در ژاپن جزو گونه‌های در معرض خطر طبقه‌بندی شده‌اند.
جریان های گرم سوشیما از سمت جنوب با جریان سردتری از شمال در دریای ژاپن به هم می‌پیوندند. ترکیب این دو جریان آب های نزدیک ژاپن را سرشار از ماهی و دیگر جانداران دریایی کرده است.

هانامی (تماشای شکوفه‌های گیلاس) در ژاپن 
قرن هاست در ژاپن برای شکوفه گیلاس (ساکورا) جشن گرفته می‌شود و در فرهنگ این کشور جایگاه ویژه‌ای یافته است. با اینکه ارقام مختلفی از گیلاس در ژاپن وجود دارد، اغلب آنها فقط برای چند روز در بهار شکوفه می‌دهند. مردم ژاپن این موقع از سال را با مراسم هانامی (تماشای شکوفه‌های گیلاس) جشن می‌گیرند. در این مراسم ژاپنی دوستان، اعضای خانواده یا همکاران دور هم جمع شده، روی زیراندازی پلاستیکی زیر درختان شکوفه‌زده می‌نشینند، می‌نوشند، آواز می‌خوانند، گرم صحبت می‌شوند یا به لذت بردن از منظره مشغول می‌شوند.

حکومت و اقتصاد ژاپن
ژاپن تنها کشوری در جهان است که همچنان سلطنت امپراتوری بر آن حکمفرماست. امپراتوران قدرت تشریفاتی دارند، ولی همچنان نماد سنت ها و اتحاد کشور هستند. جنگ جهانی دوم اقتصاد این کشور را به زانو درآورد. اما سختکوشی و نوآوری هوشمندانۀ مردم این سرزمین ورق را برگرداند و ژاپن را به دومین اقتصاد بزرگ دنیا بدل ساخت. صنعت پیشرفتۀ ژاپن در ساخت برخی از متداول‌ترین محصولات الکترونیکی در جهان پیشتاز است.

تاریخ ژاپن
اولین بار 30.000 سال قبل انسان ها پا به این سرزمین گذاشتند. در آن زمان جزایر اصلی به سیبری و شبه جزیرۀ کره متصل بود و انسانها با پای پیاده به این سرزمین آمدند. اولین جامعه، موسوم به فرهنگ جومون، حدود 12.000 قبل پدیدار گشت. در همان ادوار، قوم آینو با قایق از سیبری سر رسیدند.
فرهنگ جومون و قوم آینو توانستند هزاران سال در این سرزمین دوام بیاورند، به شکار، ماهیگیری و گردآوری گیاهان بپردازند. در 300 قبل از میلاد، قوم یایونی از سمت کره و چین پا به جزیرۀ هونشو گذاشتند. این قوم بافندگان، ابزارسازان و کشاورزانی ماهر بودند که شروع به پرورش برنج در شالیزارهایی با زمین های سیلابی کردند.
در سال 660 قبل از میلاد، جینمو تنو، اولین امپراتور ژاپن، به‌قدرت رسید. امپراتوران تا قرن دوازده میلادی بر ژاپن حکمرانی می‌کردند، تا زمانی که سرداران نظامی، موسوم به شُوگون ها، حکومت را به‌ دست گرفته و با قدرت حکمرانی کردند.
اروپاییان اولین بار در 1543 به این کشور پا گذاشتند و با خود تفنگ و آیین مسیح را آورند. در 1635، شُوگونی که در قدرت بود مرزهای ژاپن را روی افراد خارجی بست و مردم این کشور را نیز از مسافرت کردن باز داشت. این انزوا نزدیک به دویست سال ادامه یافت. در 1868، شُوگونها از مسند قدرت به زیر کشیده شدند و امپراتوران دوباره جایگاه خود را بازیافتند. این دوره شاهد تغییرات بزرگ و مدرن‌سازی ژاپن بود.
طی جنگ جهانی اول (1917-1914)، ژاپن شانه‌ به‌ شانۀ آمریکا جنگید. ولی در هفتم دسامبر 1941، ژاپن ناوگان دریایی آمریکا در پرل هاربر را بمباران کرد و وارد جنگ جهانی دوم شد. از 1945-1941، رهبران نظامی این کشور علیه آمریکا و نیروهای متفقین به نبرد پرداختند. در آگوست 1945، آمریکا با بمب اتم به دو شهر هیروشیما و ناکازاکی یورش برد و 115.000 نفر بر اثر این حمله کشته شدند. چند روز پس از این اتفاق، ژاپن تسلیم شد.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر