×

تور کشمیر بهار 1403

تور کشمیر بهار 1403

1 شب دهلی + 4 شب سریناگار + 2 شب پاهالگام

تاریخ : تعطیلات خرداد ماه


شروع قیمت از : 990 دلار + 140 دلار ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

شیکاره گردی (قایق های سنتی پارویی کشمیر) در دریاچه نگین (Nigeen Lake)، بازدید از باغ زیبای نشاط (Nishat Bagh)، باغ های دوران مغول ها (Mughal Gardens) چشمه شاهی Chashme Shahi، شالیمار Shalimar و پاری محل (Pari Mahal)، تله کابین سواری تا فاز اول(اختیاری)، امکان بازدید از فاز دوم چشم انداز گولمارگ(اختیاری)، باغات سیب مشهور کشمیر، اسب سواری تا دشت بیساران (اختیاری)، بازدید اختیاری از دریاچه تولیان Tulian Lake، مسجد کهن کشمیر، گشت در گلشن همدانیه و خرید پارچه‌های سنتی و صنایع دستی

برنامه روزانه سفر

 • 1

  شروع سفر و رسیدن به دهلی

  حرکت از فرودگاه امام با پرواز ماهان، رسیدن به فرودگاه دهلی حدود ساعت 23:00 و ترانسفر به هتل و اقامت شبانه در دهلی.


 • 2

  گشت شهری دهلی و پرواز به سرینگار

  صرف صبحانه در هتل و گشت شهری در دهلی شامل بازدید از آرامگاه گاندی و معبد سیک ها و هندوها، قصر ریاست جمهوری و پارلمان
  و سپس برای پرواز داخلی از دهلی به سرینگار (Srinagar) ساعت 18:00 آماده میشویم ، بعد از ترانسفر از فرودگاه سرینگار به منطقه کشمیر برای اقامت شبانه به خانه قایقی (Houseboat) میرویم و بعد از صرف شام استراحت کرده و برای روز بعد آماده میشویم.

 • 3

  بازدید از جاذبه های کشمیر

  صرف صبحانه و استراحت تا ظهر. صرف نهار. شیکاره گردی (قایق های سنتی پارویی کشمیر) در دریاچه نگین (Nigeen Lake). بازدید از باغ زیبای نشاط (Nishat Bagh) و جزیره کوچک چهار چنار (CHAR CHINAR) . بازگشت به خانه قایقی. صرف شام و استراحت.

 • 4

  بازدید از جاذبه های کشمیر

  بعد از صرف صبحانه در خانه قایقی برای بازدید های روز چهارم آماده میشویم و از باغ های دوران مغول (MUGHAL GARDENS)، چشمه شاهی (CHASHME SHAHI)، شالیمار (SHALIMAR) ، پاری محل (PARI MAHAL) بازدید میکنیم و بعد از صرف ناهار برای بازدید مهبد هندوها آماده میشویم و سپس برای استراحت و صرف شام به خانه قایقی بازمیگردیم.

 • 5

  بازدید از منطقه کوهستانی گولمارک

  بعد از صرف صبحانه به سمت منطقه کوهستانی گولمارک حرکت کرده و از پیاده روی در منطقه گولمارک لذت میبریم و امکان تله کابین اختیاری تا فاز اول و همچنین بازدید اختیاری از فاز دوم وجود دارد و پس از بازدید از این منطقه مجدد به خانه قایقی خود بازمیگردیم

 • 6

  بازدید از جاذبه های کشمیر و حرکت به پاهالگام

  صبح بازدید از مسجد کهن کشمیر با قدمتی نزدیک به هزارسال را خواهیم داشت و سپس گشتی در گلشن همدانیه و خرید پارچه‌های سنتی و صنایع دستی خواهیم داست و از میان باغات سیب کشمیر عبور خواهیم کرد و سپس به سمت پاهالگام حرکت میکنیم و شب را در پاهالگام اقامت خواهیم داشت.

 • 7

  بازدید پاهلگلم

  امروز از دشت زیبای آرو و دره بی تاب بازدید خواهیم کرد و از مناظر زیبا و فوق العاده منطقه پاهلگام لذت میبریم

 • 8

  بازگشت به سمت دهلی

  امروز تا بعد از ظهر وقت آزاد در اختیار مسافرین است تا به خرید سوغاتی و گشت و گذار در منطقه بپردازند و یا از گشت اختیاری اسب سواری تا دشت بیساران و دریاچه تولیان لذت ببرند و درنهایت با پرواز داخلی به سمت دهلی بازمیگردیم و آماده بازشت به ایران میشویم.

  پرواز ساعت 00:30 به وقت محلی هند میباشد

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • کارت واکسن دیجیتال

مدارک مورد نیاز

  اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان سفر

  دو قطعه عکس

  فرم ویزا

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر