×

تور کنیا تور کنیا دی 99

تور کنیا (اقتصادی) دی 99
8 شب و 9 روز با پرواز قطری در تور کنیا


شهرهای مورد بازدید در تور کنیا:
2 شب نایروبی + 2 شب ماسایی مارا + 2 شب نایواشا
(تور کنیا در صورت ادامه مسیر به شهر ساحلی مومباسا و 3 شب اقامت در هتل 4 ستاره با پرواز رفت و برگشت 360 دلار اضافه میگردد)

تور کنیا، نکات مهم:
1) هتل های تور کنیا: اقامت در هتل های 3 ستاره و اکوکمپ و در اتاق ها و چادرهای 2 یا 3 نفره می باشد. برای دریافت اقامت سینگل می بایست هزینه مازاد پرداخت شود.
2) تور کنیا: با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی مانند تور کنیا، امکان بروز تغییراتی در برنامه تور کنیا به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت.
3) تور کنیا: واکسن تب زرد در تور کنیا الزامی بوده و لازم است قبل از سفر حتما تزریق شود.
4) حمل و نقل تور کنیا در ماشین های سافاری استاندارد با سقف پاپ-آپ بوده تا بتوانیم بهترین نما را برای عکاسی و تماشا داشته باشیم.
5) در تور کنیا رانندگان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و اطلاعات کاملی از حیات وحش، گیاهان و فرهنگ مردم کنیا دارند.
6) در تمام ماشین های سافاری لوازمی مانند کتاب های حیات وحش، دوربین دو چشمی، جعبه کمک های اولیه، کیسه یخ و کپسول اطفاء حریق دارند.
7) آب معدنی نامحدود در هنگام سافاری در طی تور کنیا موجود است.
8) تور گشت در قبیله ماسایی ها شامل این سفر می شود.
9) تور شامل 18 وعده غذا ( 8 وعده صبحانه، 4 وعده ناهار، 6 وعده شام) میباشد که وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام می تواند به صورت محلی یا اروپایی سرو شود و قابل انتخاب نیز می باشد.

* هزینه هایی که شامل تور نمی شوند:
1) ) هزینه تست PCR در نایروبی به عهده مسافر میباشد و همچنین  ویزا 50 دلار می باشد که به عهده مسافر میباشد.
2) هزینه های شارژ و خرید سیم کارت و اینترنت با مسافران عزیز می باشد.
3) رانندگان ماشین سافاری به ازای هر نفر روزی 5 دلار انعام دریافت می کنند.
4) نوشیدنی های غیر از آب شامل پکیج نمی باشد.
5) هزینه قایق سواری اختیاری بر روی دریاچه نایواشا به ازای هر نفر 30 دلار آمریکا می باشد.

شروع قیمت از : 990 دلار + هزینه پرواز (حدود قیمت پرواز 27.000.000 تومان)
جاذبه های سفر :

تور کنیا سفری است برای تجربه سافاری و هیجان در پارک ملی نایروبی کنیا، قدیمی ترین پارک حیات وحش کنیا، تماشای بزرگترین فیل های دنیا در تور کنیا، تور سافاری و بازدید از بزرگترین گونه های حیات وحش کنیا مانند شیر، پلنگ، بوفالو، کرگدن، تماشای دره ریفت ولی، تماشای منظره پانارومیکی تور کنیا، بازدید از قبایل بدوی کنیا، بازدید از پارک دروازه جهنم کنیا، بازدید از غارهای دستکند انسان های اولیه و چشمه های آتشفشانی آب گرم، دریاچه نایواشا و قایق سواری در کنار اسب های آبی، گشت آزاد در نایروبی و خرید از بازار ماسای مارکت، مرکز فرهنگی بوماس، بازدید از پارک ملی ماسای مارا، تماشای مهاجرت حیوانات مانند وایلدبیست ها و بوفالو ها، سافاری و ...، تجربه تماشای زرافه های غول پیکر از نزدیک و غذا دادن به آنها که لذت یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

تور کنیا تور کنیا دی 99

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  از فرودگاه امام خمینی سفر خود را آغاز می کنیم.

 • 2

  روز دوم

  ساعت 07:40 صبح به نایروبی خواهیم رسید، پس از صرف صبحانه، با ماشین سافاری به سمت نایواشا می رویم. در مسیر برای دیدن دره ریفت ولی (محل ظهور انسان های اولیه) توقف خواهیم داشت و به عکاسی از نمای پانارومیکی این دره زیبا خواهیم پرداخت و پس از صرف ناهار در هتل استراحت میکنیم. عصر به سمت دریاچه نایواشا حرکت میکنیم و بر روی قایق به دیدن اسب های آبی و گونه های مختلف پرنده میرویم. سپس به هتل محل برمیگردیم.

 • 3

  روز سوم

  پس از صرف صبحانه به سمت پارک ملی دروازه جهنم (hell's gate) میرویم. در این پارک به صورت پیاده یا دوچرخه (هزینه با مسافر) از نزدیک میتوان با حیوانات عکس گرفت. همچنین به دیدار غارهای دستکند انسان های اولیه و چشمه های آتشفشانی آب گریم می رویم. عصر به هتل برمیگردیم.

 • 4

  روز چهارم

  پس از صرف صبحانه در ساعت 07:30 از هتل به سمت پارک ملی ماسایی مارا حرکت می کنیم.در مسیر به قبیله ماسایی می رویم و با فرهنگ و رقص و روش زندگیشان آشنا می شویم. ناهار را در مسیر نوش جان میکنیم و بعد از استراحت کوتاهی گشت 2 ساعته خود را با سافاری در پارک ملی ماسایی مارا آغار و تا غروب آفتاب ادامه خواهیم داد و سپس بعد از تجربه ای دل انگیز همراه با غروب آفریقا برای صرف شام و استراحت کمپ برمیگردیم.

 • 5

  روز پنجم

  روز پنجم سفر رو کامل برای دیدن پارک ملی ماسایی مارا فرصت داریم. بعد از صرف صبحانه به سمت پارک ملی حرکت می کنیم برای دیدن پنج حیوان بزرگ آفریقا و همچنین شیر، پلنگ، کرگدن، گله فیل ها، زرافه ها، بوفالوها، وایلدبیست و گورخر و بسیاری از حیوانات دیگر در این پارک ملی زیبا و دوست داشتنی و بعد از تجربه خاطره انگیز این بخش از سفر برای صرف شام و استراحت به کمپ برمیگردیم.

 • 6

  روز ششم

  بعد از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کنیا راهی میشویم. در مسیر برای خرید میوه های استوایی توقف کوتاهی خواهیم داشت. پس از رسیدن به نایروبی برای انجام تست pcr به مرکز درمانی مراجعه میکنیم و بعد برای استراحت به محل اقامتمان برمیگردیم.

 • 7

  روز هفتم

  بعد از صرف صبحانه به سمت مرکز نگهداری زرافه ها راهی میشویم. در این مکان میتوانید این حیوانات زیبا رو لمس و حتی بهشون غذا بدهید. پس از صرف ناهار به ماسای مارکت، بزرگ ترین بازار صنایع دستی کنیا می رویم تا از خرید سوغات لذت ببریم.

 • 8

  روز هشتم

  بعد از صرف صبحانه به مرکز فرهنگی بوماس می رویم و به مدت سه ساعت رقص ها و نمایش قبایل مختلف کنیا رو میبینیم و در محوطه حیاط آن، نمونه ای از خانه های قبایل را به صورت مجزا میبینیم. بعد از صرف ناهار به سمت فرودگاه می رویم تا برای پرواز آماده شویم.

 • 9

  روز نهم

  رسیدن به تهران حدود ساعت 03:30

لوازم مورد نیاز

 • لباس مناسب فصل
 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • کفش مناسب پیاده روی
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی
 • عینک آفتابی

مدارک مورد نیاز

  ۱) دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید، 2 قطعه عکس 6*4

  ۲) اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار

  ۳) مشخصات کامل مسافر (فرم ویزا)

  4) نامه اشتغال به کار به زبان انگلیسی با ذکر حقوق

اطلاعات سفر

هتل ها:
1) نایروبی:  3* 
2) ماسایی مارا: 3* 
3) نایواشا: 3*

ساعت های پروازی تور کنیا با پرواز قطری:
پرواز رفت:
22:50 تاریخ 11 دیماه

پرواز برگشت:
17:10 تاریخ 18 دیماه

کنیا جزء معدود های کشورهای دنیاست که مناظر شگفت‌انگیز و خیره‌ کننده جذاب طبیعی را دارا می باشد و با چشم اندازها و مناطق بکر و خیره‌ کننده خود، کنیا را به محلی اسرارآمیز تبدل کرده است. تفاوت‌های بسیار زیاد در میزان دما، اکوسیستم و فضای جغرافیایی شگفت انگیز در کنیا گرد هم آمده‌اند تا این کشور، با مناطقی از علفزارها و دشت های سرسبز، جنگل‌های بارانی و سرزمین‌های پوشیده از درخت ساواهانا و همچنین مناطقی تحت عنوان ساوان، زیستگاه بسیاری از گونه‌های حیات‌ وحش و حتی گیاهان در کنیا باشد. ولی فقط حیات‌ وحش فوق العاده این کشور نیست که کنیا را به مقصدی به‌ یادماندنی و خاطره انگیز برای گردشگران و توریست ها مبدل کرده است، بلکه فرهنگ و آداب و رسوم غنی و متنوع کنیا، مردمی فروتن و خونگرم و مهربان و غذاهای لذیذ و خوش طمع و گاه عجیب کنیا هر کدام دلیلی بر جذابیت و منحصر به فرد بودن این مقصد گردشگری کمتر شناخته‌ شده برای توریست ها هستند. در تور کنیا، سفری هیجان انگیز، لذتبخش،‌ عجیب و پر از خاطره به کنیا را تجربه خواهید کرد.
کنیا کشور زیبایی ست که در شرق قاره پهناور آفريقا. پايتخت کنیا، نايروبی است و مومباسا، کيسومو و ناکورو شهرهای مهم آن محسوب می گردند. همسايگان آن شامل کشورهای تانزانيا در جنوب، اوگاندا در غرب، سودان در شمال غربی، اتيوپی در شمال، سومالی در شمال شرقی می باشند و اقيانوس هند نيز در شرق آن واقع گرديده‌ است. با عبور خط استوا از کمربند ميانی کشور کنيا، مناطق مرکزی، شمال و شمال شرقی بسيار خشک و گرم است. اما مناطق ساحلی که در کنار اقيانوس هند قرار دارد آب و هوايی گرم و مرطوب دارد. کنيا، کشوری با فرهنگهای متفاوت است. امروزه فرهنگ ماسای در کنیا به خاطر صنعت توريسم بخوبی شناخته شده‌ است هر چند که فقط قبيله هايی کوچک هستند.

برای شناخت بیشتر کشور کنیا روی لینک " کنیا، سفر به قلب حیات وحش آفریقا " کلیک کنید.

قوانین و مقررات تور


نظرات
 • علی|2019/04/11

  تور کنیا فوق العاده است. یکی از بهترین کشورهایی که میشه برای دیدن حیات وحش آفریقا سفر کرد. امیدوارم بتونم تو این سفر همراهتون باشم.

 • آیا این تور گروهی اجرا میشود ؟

  • سلام دوست عزیز. بله این تور به صورت گروهی اجرا میشه

  • |2019/30/24

   درود بله تور کنیا بصورت گروهی همیشه اجرا میشود با لیدر فارسی زبان از تهران. تور کنیا به دو صورت اقتصادی و لوکس قیمت گذاری شده.


ثبت نظر