×

تور گروهی ويتنام 1403

تور گروهی ویتنام 1403

10 شب و 11 روز 

3 شب  هوشی مین + 3 شب دانانگ + 3 شب هانوی +1 شب هالونگ

(امکان رزرو این تور به صورت 8 شب و 9 روز با قیمت 1550 دلار+ویزا+پرواز میباشد)

2 شب هوشی مین  + 3 شب دانانگ 2 شب هانوی + 1 شب هالونگ


شروع قیمت از : 1690 دلار + ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

موزه جنگ، تله ها و تونل های کوچی، دلتای زیبای مکونگ، لذت شنیدن نوای دلپذیر موسیقی ویتنامی،نوش جان کردن میوه های آسیایی (رامبوتان، دراکون فروت، نارگیل)، قایق سواری در دلتای مکونگ، بازدید از بازارماهی ها، کارگاه های آب نبات نارگیل در دهکده نارگیل و جزیره اژدها و Monkey Bridge ، گشت داخل شهر هوشی مین مانند کاخ ریاست جمهوری، کاخ استقلال، اداره پست مرکزی، کلیسای نوتردام و مراکز خرید بزرگ و متنوع هوشی مین، تپه های زیبای باناهیلز،تله کابین بی نظیر دانانگ، چشم اندازهای شگفت انگیز آبشار و جنگلهای سرسبز دانانگ، بازدید از پل معروف دستان خدا یا Golden bridge ، بازدید از روستای فرانسوی در بالای کوه، بازدید از مجسمه عظیم بودا در Linh Ung Pagoda، شرکت در بازی های مختلف در سومین پارک سربسته ویتنام شامل سینمای 5 بعدی، پارک دانیاسورها و...، بازدید از بافت تاریخی و بازار شهر هوی آن ، پل سرپوشیده ژاپنی 400 ساله ، بازدید از سالن اجتماعات Phuc Kien، خانه Tan Ky، گالری‌های هنری، موزه‌ها و مغازه‌های خیاطی در هوی آن، معبد شهر هانوی و دریاچه هو آن کیم، آرامگاه هوشی مین رهبر انقلابی، معبد تک ستونی، موزه مردم شناسی، معبد پیلار و معبد ادبیات، نین بین، قایق سواری در نین بین،برنامهی گشت های کشتی کروز از خلیج هالونگ

تور گروهی ويتنام 1403
اطلاعات پرواز
قیمت پرواز برای بزرگسال:
55
قیمت پرواز برای کودک:
50

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت قیمت سه تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Bay Hotel hcm
Belle Maison Parosand Hotel
Hanoi Tokyo Hotel
4
4
4
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
اقامت همراه با صبحانه
1,690  2,240  1,690  1,270  760 

برنامه روزانه سفر

 • 1

  شروع سفر و پرواز به سمت ویتنام

  سفر خود را با پرواز قطر ساعت 22:45 از تهران آغاز میکنیم و پس از توقف کوتاه در فرودگاه دبی به سمت کشور رویایی ویتنام پرواز خواهیم کرد 

 • 2

  ورود به هوشی مین

  ساعت 13:10 به فرودگاه هوشی مین میرسیم و پس از انجام روادید مرزی به سمت هتل ترانسفر میشویم و روز کامل برای استراحت در اختیار داریم.


 • 3

  گشت شهری هوشی مین

  پس از صرف صبحانه در هتل، برای بازدید از موزه جنگ، تله ها و تونل های زیر زمینی شگفت انگیز مورد استفاده ویتنامی ها در جنگ که به تونل های کوچی معروف هستند، میرویم.(که طول آن به بیش از 200 کیلومتر می رسد)
  پس از صرف ناهار، برای گشت داخل شهر هوشی مین مانند کاخ ریاست جمهوری، کاخ استقلال، اداره پست مرکزی، کلیسای نوتردام و مراکز خرید بزرگ و متنوع هوشی مین آماده میشویم. 


 • 4

  بازدید از دلتای مکونگ

  پس از صرف صبحانه درهتل، برای دیدن دلتای زیبای مکونگ به سمت شهر My Tho میرویم و ساعاتی رویایی را در دلتای مکونگ به قایق سواری میپردازیم و با فرهنگ و آداب و رسوم مردمان محلی  آنجا بیشتر آشنا میشویم. به نوای دلپذیر موسیقی ویتنامی گوش فرا میدهیم و از نوش جان کردن میوه های آسیایی (رامبوتان، دراکون فروت، نارگیل) لذت خواهیم برد، سپس  در ادامه ی گشت ها در دلتای مکونگ با هم به دیدن بازارماهی ها، کارگاه های آب نبات نارگیل در دهکده نارگیل و جزیره اژدها و Monkey Bridge می رویم. و پس از آن برای استراحت به سمت هتلمان در هوشی مین باز میگردیم.(همچنین میتوانیم شبگردی داشته باشیم)
 • 5

  پرواز به دانانگ

  پس از صرف صبحانه در هتل، برای پرواز به سمت دانانگ ترانسفر میشویم. پس از رسیدن به هتل ، وقت آزاد برای شنا در دریای چین و استراحت خواهیم داشت.
 • 6

   دانانگ، بازدید از باناهیلز

   پس از صرف صبحانه در هتل به سمت تپه های زیبای باناهیلز میرویم و تجربه ی سوار شدن به یکی از خاص ترین تله کابین های جهان را خواهیم داشت.
  در مسیر جذاب این تله کابین تا رسیدن به پل معروف دستان خدا یا Golden bridge، باهم به تماشای چشم اندازهای شگفت انگیز آبشار و جنگل های سرسبز دانانگ می نشینیم.
  از روستای فرانسوی ها در بالای کوه، مجسمه عظیم بودا در Linh Ung Pagoda، سومین پارک سربسته ویتنام (سینمای 5 بعدی، پارک دانیاسورها و...)بازدید خواهیم داشت.
  مجدد با تله کابین بر میگردیم و راهی هتلمان در شهر ساحلی دانانگ میشویم. (پس از استراحت در دانانگ امکان گشت شبانه دوستانه وجود دارد)

 • 7

  گشت شهر تاریخی هوی ان

  پس از صرف صبحانه وقت آزاد در اختیار داریم تا از آرامش ساحل زیبای دانانگ لذت ببریم
  بعد از ظهر باهم برای دیدن شهر باستانی و تاریخی هوی آن (ثبت جهانی یونسکو) آماده میشویم. از بافت تاریخی و بازار شهر هوی آن با کوچه های باریک و خانه های باستانی با سبک چینی-ژاپنی و کمی اروپایی دیدن میکنیم. در ادامه از پل سرپوشیده ژاپنی چهارصد ساله عبور خواهیم کرد و ازسالن اجتماعات فوجیان، خانه قدیمی تان کی، گالری‌های هنری، موزه‌ها و مغازه‌های خیاطی بازدید می کنیم
  پس از غروب آفتاب و تاریک شدن هوا با روشن شدن چراغ های سنتی، زیبایی شهر هوی آن دو چندان خواهد شد. در این زمان از مناظر و چشم انداز های زیبای شب این شهر دیدنی عکاسی نموده و سپس برای استراحت به هتلمان در شهر دانانگ بازخواهیم گشت • 8

  ورود به هانوی، گشت شهری هانوی

  س از صرف صبحانه در هتل با پروازی کوتاه به شهر هانوی میرویم و پس از تحویل اتاقها، برای گشت شهری هانوی آماده میشویم
  باهم از معبد شهر هانوی و دریاچه هو آن کیم بازدید میکنیم و در بافت قدیم شهر پیاده روی خواهیم داشت همچنین از آرامگاه هوشی مین رهبر انقلابی ویتنام، معبد تک ستونی، موزه مردم شناسی، معبد پیلار و معبد ادبیات دیدن خواهیم


 • 9

  گشت نین بین

  پس از صرف صبحانه برای دیدن نین بین جذاب و دیدنی آماده میشویم. در نین بین از قلعه باستانی و معبد پادشاه نین و لی بازدید خواهیم کرد که این منطقه به جهت جاذبه های طبیعی و فرهنگی متعدد معروف می باشد.
  سپس قایق سواری جذابی در منطقه توریستی Trang An خواهیم داشت که از میان غارها  و مزارع برنج عبور کرده و از زیبایی های مسیر عکاسی خواهیم کرد.


 • 10

  هالونگ بی، اقامت در کشتی کروز

  پس از صرف صبحانه در هتل، آماده رفتن و سوار شدن به کشتی کروز و حرکت به سمت خلیج زیبای هالونگ بی میشویم. کشتی کروزمان دارای برنامه های متنوعی میباشد که میتوانیم از تفریحات آن لذت ببریم و سپس ناهار را در کشتی کروزمان نوش جان میکنیم. در کنار هم به تماشای غروب زیبای خورشید مینشینیم و از مناظر ایجاد شده نهایت لذت را میبریم. شام را در کشتی نوش جان میکنیم و اقامت شبانه وصف نشدنی را در کشتی کروزمان تجربه خواهیم کرد.


 • 11

  بازگشت به هانوی

  زودهنگام برای تماشای طلوع خورشید و مناظر زیبای اطراف کشتی آماده میشویم و باهم از دهکده شناور روی آب بازدید خواهیم داشت
  پس صرف صبحانه و اتمام گشت کشتی، به سمت هانوی میرویم و از وقت آزاد برای گشت و گذار در شهر هانوی لذت میبریم و برای استراحت شبانه به هتل هانوی بازمیگردیم

 • 12

  بازگشت به ایران

  ساعت 12 ظهر از هتل چک اوت کرده، امروز وقت آزاد دراختیار داریم تا به خرید و گشت و گذار در هانوی بپردازیم و در نهایت شب هنگام به فرودگاه ترانسفر شده و برای پرواز برگشت (ساعت 19:15)آماده میشویم

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • وسایل نظافت شخصی
 • کتابچه راهنما
 • کارت واکسن دیجیتال

مدارک مورد نیاز

  1) پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

  3) عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید

  هزینه صدور ویزا 25 دلار بوده و بر عهده مسافر است.

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

قوانین کنسلی تور :

از زمان ثبت نام تا 45 روز قبل از سفر%0
از 44 تا 30 روز قبل از سفر%20
از 29 تا 21 روز قبل از سفر%30
از 20 تا 3 روز قبل از سفر%70
از 2 روز قبل و یا عدم حضور در سفر%90

نظرات

ثبت نظر