×

تور ويتنام (هانوی + دانانگ + هوشی مین)

تور ویتنام پاییز 1401
8 شب و 9 روز
2 شب هانوی + 3 شب دانانگ + 3 شب هوشی مین

تور ویتنام، ویتنام

شروع قیمت از : 1270 دلار + ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

در تور ویتنام میزبان شما خواهیم بود در بازدید از جاذبه هایی همچون معبد مای سان، شهر هوشی مین، شهر هانوی، دلتای مکونگ،‌ تونل های جنگ جهانی، نهاترنگ، ساپا، هانوی، شهر دانانگ، طبیعت زیبا و دل ربای کشور زیبای ویتنام.

تور ويتنام (هانوی + دانانگ + هوشی مین)

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  به سمت کشور زیبای ویتنام سفر می کنیم پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی شهر هانوی ( Noi Bai International Airport) ما به استقبال شما خواهیم آمد و شما را به سمت هتل محل اقامتتان ترانسفر خواهیم کرد و در ادامه روز زمان آزاد در اختیار خواهید داشت، سپس شب را در هتلمان در هانوی سپری خواهید کرد.

 • 2

  روز دوم

  پس از صرف صبحانه باهم به بازدید از موزه و آرامگاه هوشی مین (رهبر بزرگ ویتنام)، پاگودای تک ستونی (one pillar)، کاخ ریاست جمهوری هانوی، معبد تاریخی ادب و فرهنگ و اولین مدرسه ویتنام که در سال 1070 ساخته شده است خواهیم رفت.
  پس از صرف ناهار در بعد از ظهر به بازدید از موزه نژادشناسی در شهر هانوی خواهیم رفت و سپس به سمت دریاچه افسانه ای شمشیر شکسته یا هوان کیم هانوی (Hoan Kiem) و معبد انگوک سان (Ngoc Son) که برای رسیدن به این معبد باید از پلی به نام خوشامدگویی به نور مهتاب عبور کنیم، خواهیم رفت.
  و سپس در ادامه بازدیدهایمان به سمت محله ای قدیمی که دارای سی و شش خیابان است که اسم هر خیابان به نام اجناسی است که در آن خیابان فروخته می شود، خواهیم رفت.
  در عصر روز گردشمان باهم به تماشای تئاتر رقص عروسک های روی آب خواهیم رفت. هنرمندان این تئاتر عروسک ها را روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند.
  و در ادامه روز وقت در اختیار خواهید داشت و شب را در هتلمان در شهر هانوی سپری خواهیم کرد.

 • 3

  روز سوم

  پس نوش جان کردن صبحانه در هتل، به سمت فرودگاه (جهت پرواز به دانانگ) می رویم. پس از رسیدن به شهر ساحلی و زیبای دانانگ راهنمایان انگلیسی زبان ما به استقبال شما می آیند و شما را به هتل محل اقامتتان ترانسفر خواهند کرد. در ادامه روز وقت آزاد خواهید داشت و شب را در دانانگ اقامت خواهیم داشت.

 • 4

  روز چهارم

  پس از صرف صبحانه در هتل، برای ساعت 8 صبح آماده می شویم تا باهم روزمان را با گشت دانانگ آغاز کنیم. در ابتدا برای گشت در حومه دانانگ به سمت تپه های بانا (Bana Hill) می ریم. این تپ ها آب و هوای همیشه خنک و دلچسبی را دارد که یکی از جذابیت های بخش کوهستانی دانانگ می باشد همچنین تپه های بانا با داشتن فضا و معماری خاص و تفریحات توریستی از قبیل تله کابین کوهستانی گزینه‌ای منحصر به فرد برای بازدید و تفریح در دانانگ است. در این منطقه می توانید از تله کابین برای رسیدن به چشم انداز وصف نشدنی Golden Bridge استفاده کنید. در مسیر عبور از تپه ها، شهر دانانگ و پل معروف دانانگ را خواهید دید.
  در ادامه بازدید ها به سمت کوه شاه می رویم تا در بالای این کوه از معبد معروف لین هونگ پاگودا (LINH LUNG PAGODA) دیدن کنیم. ادامه روز را به گشت در این منطقه کوهستانی سپری خواهیم کرد و در بعد از ظهر به سمت هتل محل اقامتمان در دانانگ باز خواهیم گشت.

 • 5

  روز پنجم

  صبحانه را در هتلمان در شهر دانانگ نوش جان خواهیم کرد و ادامه روز را به اختیار صرف سپری کردن برای گردش، تفریح یا حتی خرید از مراکز تجاری خواهیم داشت.

 • 6

  روز ششم

  پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها در ساعت 08:00 صبح برای رفتن به فرودگاه آماده می شویم تا با پرواز به سمت هوشی مین سفر کنیم. پس از رسیدن به هوشی مین همکاران ما به استقبال شما خواهند آمد تا به هتل محل اقامتتان در شهر زیبای هوشی مین ترانسفر شوید.

 • 7

  روز هفتم

  پس از نوش جان کردن صبحانه در هتل، برای بازدیدهای روزانه آماده می شویم. با هم از کاخ استقلال یا اتحاد دوباره هوشی مین (Reunification Palace)، کلیسای جامع نوتردام هوشی مین (Notre Dame Cathedral) و اداره پست مرکزی (Central Post Office) که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفیل طراحی شده است، بازدید خواهیم کرد. در ادامه بازدیدها باهم از موزه بقایای جنگ که در آن خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام به نمایش گذاشته شده است، دیدن خواهیم کرد. پس از صرف ناهار به سمت محله چینی نشین به نام Cholon خواهیم رفت و از بازار بین تای ( Binh Tay) و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن خواهیم کرد. در ادامه ی بازدیدها به تماشای پاگودای (Thien Hau) که توسط چینی ها در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است می رویم. و در انتهای روز زمانی آزاد برای تفریح و خرید در شهر زیبای هوشی مین خواهیم داشت، سپس برای اقامت به سمت هتل بازخواهیم گشت.

 • 8

  روز هشتم

  پس از صرف صبحانه در هتل، می توانید برای گردش، تفریح و خرید در طول روز برنامه ریزی کنید و از وقت در اختیارتان در این روز از سفر، نهایت استفاده را کنید.

 • 9

  روز نهم

  پس از صرف صبحانه با اتومبیل به سمت فرودگاه ترانسفر خواهید شد و با خاطراتی خوش از سفر به کشور افسانه ای ویتنام، به ایران باز خواهیم گشت.

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • وسایل نظافت شخصی
 • کتابچه راهنما

مدارک مورد نیاز

  1) پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

  3) عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید

  هزینه صدور ویزا 25 دلار بوده و بر عهده مسافر است.

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر