×

تور ویتنام (هوشی مین + موئینه (فانتیت))

تور ویتنام بهار 1402
7 شب و 8 روز

3 شب هوشی مین + 4 شب موئینه (فانتیت)

نرخ کودک 2 تا 5 سال  نرخ کودک 5 تا 11 سال نرخ هر نفر در اتاق یک تخته نرخ هر نفر در اتاق سه تخته نرخ هر نفر در اتاق دوتختههتل 
330 $
+
پرواز و ویزا

530 $
+
پرواز و ویزا

1090 $
+
پرواز و ویزا
730 $
+
پرواز و ویزا
790 $
+
پرواز و ویزا


Northern charm (هوشی مین)
Pandanus Resort (فانتیت)

405 $
+
پرواز و ویزا
665 $
+
پرواز و ویزا
1550 $
+
پرواز و ویزا
965 $
+
پرواز و ویزا
1040 $
+
پرواز و ویزا

Equatorial hotel (هوشی مین)
Sailing club muine (فانتیت)

شروع قیمت از : از 790 دلار + ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

در تور ویتنام میزبان شما خواهیم بود در بازدید از جاذبه هایی همچون معبد مای سان، شهر هوشی مین، دلتای مکونگ،‌ تونل های جنگ جهانی، نهاترنگ، ساپا، خلیج هالونگ بی، طبیعت زیبا و دل ربای کشور زیبای ویتنام.

تور ویتنام (هوشی مین + موئینه (فانتیت))

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  به سمت کشور زیبای ویتنام سفر می کنیم پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی شهر هوشی مین به نام تان سون نهات (Tan Son Nhat International Airport) ما به استقبال شما خواهیم آمد و شما را به سمت هتل محل اقامتتان ترانسفر خواهیم کرد و در ادامه روز زمان آزاد در اختیار خواهید داشت، سپس شب را در هتلمان در شهر زیبای هوشی مین سپری خواهید کرد.

 • 2

  روز دوم

  پس از نوش جان کردن صبحانه در هتل، برای بازدیدهای روزانه آماده می شویم. با هم از کاخ استقلال یا اتحاد دوباره هوشی مین (Reunification Palace)، کلیسای جامع نوتردام هوشی مین (Notre Dame Cathedral) و اداره پست مرکزی (Central Post Office) که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفیل طراحی شده است، بازدید خواهیم کرد. در ادامه بازدیدها باهم از موزه بقایای جنگ که در آن خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام به نمایش گذاشته شده است، دیدن خواهیم کرد. پس از صرف ناهار به سمت محله چینی نشین به نام Cholon خواهیم رفت و از بازار بین تای (Binh Tay) و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن خواهیم کرد. در ادامه ی بازدیدها به تماشای پاگودای (Thien Hau) که توسط چینی ها در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است می رویم. و در انتهای روز زمانی آزاد برای تفریح و خرید در شهر زیبای هوشی مین خواهیم داشت، سپس برای اقامت به سمت هتل باز خواهیم گشت.

 • 3

  روز سوم

  پس از صرف صبحانه در هتل، به سمت ben tre برای بازدید از MEKONG DELTA میکنیم و قایق سواری به همراه ناهار را تجربه میکنیم و با قایق های چوبی محلی به دراگون آیلند میرسیم و  میوه های تازه و شیرنارگیل نوش جان میکنیم. سپس به هتل بازمیگردیم و شب را در هتل سپری میکنیم

 • 4

  روز چهارم

  پس از صرف صبحانه برای ترانسفر با اتومبیل به شهر ساحلی و رویایی فانتیت آماده می شویم. پس از رسیدن به شهر زیبای فانتیت ترانسفر می شوید به هتل محل اقامتتان و ادامه روز را به استراحت در هتل شهر فانتیت سپری خواهید کرد.

 • 5

  روز پنجم

  پس از صرف صبحانه در این روز از سفر هم وقت در اختیار خواهید داشت تا برای آن مطابق با سلیقه خودتان برنامه ریزی انجام دهید.

 • 6

  روز ششم

  پس از صرف صبحانه در هتل، می توانید برای گردش، تفریح و خرید در طول روز برنامه ریزی کنید و از وقت در اختیارتان در این روز از سفر، نهایت اسفاده را کنید.

 • 7

  روز هفتم

  پس از صرف صبحانه در این روز از سفر هم وقت در اختیار خواهید داشت تا برای آن مطابق با سلیقه خودتان برنامه ریزی انجام دهید.

 • 8

  روز هشتم

  پس از صرف صبحانه با اتومبیل به سمت فرودگاه ترانسفر خواهید شد و با خاطراتی خوش از سفر به کشور افسانه ای ویتنام، به ایران باز خواهیم گشت.

لوازم مورد نیاز

 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • وسایل نظافت شخصی
 • پاسپورت
 • کتابچه راهنما
 • کارت واکسن دیجیتال

مدارک مورد نیاز

  1) پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

  3) عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید

  هزینه صدور ویزا 25 دلار بوده و بر عهده مسافر است.

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر