×

تور ویتنام (هوشی مین+ هانوی + نین بین+ کشتی کروز هالونگ)

تور ویتنام زمستان 1402
8 شب و 9 روز

3 شب هوشی مین + 2 شب نین بین + 2 شب هانوی + 1 شب هالونگ


نرخ هر نفر در اتاق یک تخته نرخ هر نفر در اتاق سه تخته نرخ هر نفر در اتاق دوتختههتل 
1830 $
+
پرواز و ویزا
1300 $
+
پرواز و ویزا
1430 $
+
پرواز و ویزا

Northern charm (هوشی مین)
Liberty central (نهاترنگ)
the Q hotel (هانوی)
La Casta cruise (هالونگ)


2100 $
+
پرواز و ویزا
1555 $
+
پرواز و ویزا
1680 $
+
پرواز و ویزا

Equatorial hotel (هوشی مین)
Sunrise nhatrang (نهاترنگ)
Melia hotel (هانوی)
Golden cruise (هالونگ)شروع قیمت از : از 1430 دلار + ویزا + پرواز
جاذبه های سفر :

در تور ویتنام میزبان شما خواهیم بود در بازدید از جاذبه هایی همچون معبد مای سان، شهر هوشی مین، شهر نهاترنگ،‌ تونل های جنگ جهانی، نهاترنگ، ساپا، هانوی، خلیج هالونگ بی، طبیعت زیبا و دل ربای کشور زیبای ویتنام.

تور ویتنام (هوشی مین+ هانوی + نین بین+ کشتی کروز هالونگ)

برنامه روزانه سفر

 • 1

  ورود به هانوی

  به سمت کشور زیبای ویتنام سفر می کنیم و پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی شهر هانوی ما به استقبال شما خواهیم آمد و شما را به سمت هتل محل اقامتتان ترانسفر خواهیم کرد و در ادامه روز زمان آزاد در اختیار خواهید داشت، سپس شب را در هتلمان در شهر زیبای هانوی سپری خواهید کرد.

 • 2

  گشت شهری هانوی

  پس از صرف صبحانه باهم به بازدید از موزه و آرامگاه هوشی مین (رهبر بزرگ ویتنام)، پاگودای تک ستونی (one pillar)، کاخ ریاست جمهوری هانوی، معبد تاریخی ادب و فرهنگ و اولین مدرسه ویتنام که در سال 1070 ساخته شده است خواهیم رفت.
  پس از صرف ناهار در بعد از ظهر به بازدید از موزه نژادشناسی در شهر هانوی خواهیم رفت و سپس به سمت دریاچه افسانه ای شمشیر شکسته یا هوان کیم هانوی (Hoan Kiem) و معبد انگوک سان (Ngoc Son) که برای رسیدن به این معبد باید از پلی به نام خوشامدگویی به نور مهتاب عبور کنیم، خواهیم رفت.
  و سپس در ادامه بازدیدهایمان به سمت محله ای قدیمی که دارای سی و شش خیابان است که اسم هر خیابان به نام اجناسی است که در آن خیابان فروخته می شود، خواهیم رفت.
  در عصر روز گردشمان باهم به تماشای تئاتر رقص عروسک های روی آب خواهیم رفت. هنرمندان این تئاتر عروسک ها را روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند.
  و در ادامه روز وقت در اختیار خواهید داشت و شب را در هتل در شهر هانوی سپری خواهیم کرد

 • 3

  گشت نین بین

  امروز پس از صرف صبحانه ، هانوی را به مقصد نین بین ترک میکنیم و حدود دو ساعت زمینی راه داریم تا شهر نین بین.
  در نین بین از ویو پوینت Tam Coc دیدن خواهیم کردم . مکانی زیبا با مناظر شگفت انگیز از کوه های آهکی است که از دل دریا در میان مزارع سرسبز برنج دیده می‌شود و در 100 کیلومتری جنوب هانوی واقع شده است. پس از نهار، سوار قایق‌های پارویی می‌شویم و بر روی رود Trang an با گذر از کنار منطقه روستایی قایق سواری می‌کنیم. پس از آن به سمت دیدن منطقه Mua cave خواهیم رفت و از کوه اژدها بالاخواهیم رفت و شب را در نین بین اقامت خواهیم داشت.

 • 4

  گشت نین بین

  پس از نوش جان کردن صبحانه، برای شروع گشت اولین پارک ملی ویتنام آماده میشویم. در جنگل های استوایی پیاده روی کرده و لذت میبریم.

 • 5

  اقامت کشتی کروز در خلیج هالونگ

  پس از آن که اتاقتان را به هتل تحویل دادید و صبحانه را نوش جان کردید، با اتومبیل به سمت خلیج زیبای هالونگ که از میراث جهانی یونسکو می باشد، حرکت خواهیم کرد (حدود سه ساعت و نیم). خلیج زیبای هالونگ آمیزه ای از زیباترین مناظر هارمونیک کوه و دریاست، که هر شخصی که به ویتنام سفر می کند حتما باید به دیدن این خلیج زیبا برود و این شانس را از دست ندهد.
  پس از رسیدن به بندرگاه سوار کشتی کروز چینی می شویم. تا باهم از زیبایی ها و مناظر باشکوه خلیج هالونگ لذت ببریم. سپس ناهار را با غذاهای دریایی تازه بر روی رستوران کشتی نوش جان خواهیم کرد و لذت سفر را چندین برابر خواهیم کرد.
  بعد از صرف ناهار از غارهای زیبا و شگفت انگیز خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است دیدن می کنیم. در زمان آزاد می توانید از امکانات تفریحی که کشتی دارد استفاده بفرمایید. سپس شام را بر روی کشتی نوش جان خواهید کرد. پس از صرف شام در کشتی قدم بزنید و از صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی شب نور افشانی می کنند لذت ببرید و همچنین از انعکاس تکه های سنگ های آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند و یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان را به تصویر می کشد، لذت ببرید. سپس شب را برای استراحت و اقامت در کشتی سپری خواهیم کرد.

 • 6

  ورود به هوشی مین

  پس از صرف صبحانه در کشتی کروز خلیج هالونگ، به سمت هانوی برگشته و به سمت فرودگاه ترنسفر شده و به شهر هوشی مین میرویم و شب را اقامت خواهیم داشت

 • 7

  گشت شهری هوشی مین

  پس از نوش جان کردن صبحانه در هتل، برای بازدیدهای روزانه آماده می شویم. با هم از کاخ استقلال یا اتحاد دوباره هوشی مین (Reunification Palace)، کلیسای جامع نوتردام هوشی مین (Notre Dame Cathedral) و اداره پست مرکزی (Central Post Office) که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفیل طراحی شده است، بازدید خواهیم کرد. در ادامه بازدید ها با هم از موزه بقایای جنگ که در آن خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام به نمایش گذاشته شده است، دیدن خواهیم کرد. پس از صرف ناهار به سمت محله چینی نشین به نام Cholon خواهیم رفت و از بازار بین تای (Binh Tay) و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن خواهیم کرد. در ادامه ی بازدیدها به تماشای پاگودای (Thien Hau) که توسط چینی ها در قرن نوزدهم میلادی ساخته شده است می رویم. و در انتهای روز زمانی آزاد برای تفریح و خرید در شهر زیبای هوشی مین خواهیم داشت، سپس برای اقامت به سمت هتل باز خواهیم گشت.

 • 8

  گشت دلتا مکونگ

  پس از صرف صبحانه با اتومبیل به سمت دلتای مکونگ حرکت میکنیم و از باغ های میوه های گرمسیری و باغ نارگیل بازدید میکنیم

  سوار قایق های چوبی محلی میشویم و به دراگون آیلند میرسیم و با میوه های تازه و شیرنارگیل از ما استقبال میشود و همچنین ناهار محلی را در این روستا دل انگیز تجربه میکنیم و سپس به هوشی مین بازمیگردیم

 • 9

  بازگشت به ایران

  پس از صرف صبحانه در هتل و تحویل اتاقها برای بازگشت به ایران آماده میشویم

لوازم مورد نیاز

 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • کارت واکسن دیجیتال

مدارک مورد نیاز

  1) پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان سفر

  2) مشخصات کامل مسافر

  3) عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید

  هزینه صدور ویزا 25 دلار بوده و بر عهده مسافر است.

اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر