×

تور یزد میبد چک چک زمستان 1402

تور یزد میبد چک چک زمستان 1402

شروع قیمت از : 4.850.000 تومان
جاذبه های سفر :

بازدید از میدان و تکیه امیر چخماق، آتشکده و دخمه زرتشتیان، قدم زدن در بافت قدیم یزد(محله فهادان)، مسجد جامع، زندان اسکندر، باغ دولت آباد، بازدید پیرامونی از بقعه دوازده امام، خانه تاریخی لاری‌ها، زیارتگاه پیر چک چک، نارین قلعه میبد، کویر شباهنگ یزد، وقت آزاد برای خرید شیرینی و سوغات در یزد و سفال در میبد


برنامه روزانه سفر

 • 1

  برای بازدید از سرزمین اهورایی یزد راهی یزد می‌شویم. صبحانه را در مسیر میل می‌کنیم و مسیرمان را به سمت یزد ادامه می‌دهیم. پس از رسیدن به یزد و صرف ناهار به دیدار آتشکده زرتشتیان و برج خاموشان خواهیم رفت، در ادامه راهی میدان زیبای امیرچخماق می‌شویم. برای خرید سوغاتی و شیرینی‌های خاص یزد زمان آزاد خواهیم داشت. در پایان روز برای استراحت و صرف شام به هتل محل اقامتمان می‌رویم.
   حدود 7 ساعت در وسیله نقلیه

 • 2

  صبحانه را که میل کردیم به باغ دولت‌آباد می‌رویم. پس از عکاسی و گشت در این جاذبه‌ی ثبت جهانی شده، گشت در محله تاریخی فهادان را داریم. در این گشت از خانه لاری‌ها، زندان اسکندر، مسجد جامع یزد و به صورت پیرامونی بازدید از بقعه دوازده امام را پیش رو داریم. ناهار را میل می‌کنیم و به سمت کویر شباهنگ یزد می‌رویم. تماشای غروب خورشید در کویر شباهنگ پایان‌بخش گشت‌های این روز سفرمان است. برای استراحت و صرف شام به هتل‌مان بازمی‌گردیم.
   حدود 4 ساعت پیاده روی در طبیعت و فضای شهری

 • 3

  صبحانه را که میل کردیم به دیدار زیارتگاه تاریخی چک چک می‌رویم. سپس به شهر زیلو و سفال(میبد) می‌رویم. از نارین قلعه بازدید و زمان آزاد برای خرید سفال خواهیم داشت. پس از صرف ناهار با خاطرات شیرین این سفر به تهران بازمی‌گردیم.
   حدود 3 ساعت پیاده روی در فضای شهری

 • 4


مدارک مورد نیاز


اطلاعات سفر


قوانین و مقررات تور

برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر آرندتور اطلاعات لازم را دریافت کنید.

چیدمان صندلی همسفران در وسیله نقلیه، بر اساس زمان ثبت‌نام و تعداد افراد هر گروه انجام می شود.

اتاق های دو، سه و چهار نفره در اقامت هتلی در صورت محرمیت امکان پذیر میباشد، اما در خانه های محلی و اقامتگاه های بومگردی بستگی به ترکیب نفرات تور دارد در صورت امکان آرندتور تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با همسفران عزیز همکاری لازم را انجام دهد در غیر اینصورت آرندتور هیچ تعهدی بابت فراهم کردن اتاق اختصاصی را نخواهد داشت.

نظرات

ثبت نظر