×

تور جام جهانی قطر لیست قیمت و سفر ارزان

بیشتر ببینید

تورهای جام جهانی قطر و آشنایی با این کشور 

می دانید که بهترین زمان برای شرکت در تور جام جهانی قطر کی می باشد؟ آیا شما هم قصد شرکت در بازی های جام جهانی قطر 2022 را در سر دارید؟

اصلی ترین تورنمنت فوتبالی در دنیا را مسابقات جام جهانی شکل داده است. سالانه افراد بسیار زیادی به دنبال شرکت در بازی های جام جهانی هستند. تا بتوانند تیم فوتبال مورد علاقه ی خود را مورد تشویق قرار دهند. کشور میزبان جام جهانی 2022  قطر می باشد. در این مسابقات شما می توانید بازی تیم های برتر دنیا را مورد مشاهده قرار دهید. افرادی که به مسابقات فوتبال علاقه ی بالایی را دارند، می توانند در جام جهانی قطر شرکت نمایند. تا از این طریق بتوانند مسابقات هیجان انگیز فوتبال را از نزدیک مورد تماشا قرار دهند.

قبل از پرداختن به تور جام جهانی قطر، می توانید اطلاعاتی را در خصوص این کشور به دست آورید. قطر کشوری در جنوب دریای خلیج فارس می باشد. این کشور فاصله ی بسیار کمی را با ایران دارد. همچنین فراموش نکنید که کشور قطر جزو ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه است. کشور قطر توانسته است معروف ترین شرکت هواپیمایی جهان را به خود اختصاص دهد. از سوی دیگر این کشور از امن ترین کشورهای دنیا است. تمام این ویژگی ها در کنار هم سبب شده تا قطر کشور مناسبی برای برگزاری جام جهانی 2022 باشد. همچنین لازم به ذکر است که کشور قطر دارای 8 استادیوم مدرن و مجهز می باشد. بنابراین شرکت کنندگان جام جهانی به راحتی می توانند در این مسابقات شرکت نمایند. در ادامه مقاله قصد داریم راجع به راهنمای رزرو تور یاد شده بیشتر صحبت کنیم.


1 برگزاری تور جام جهانی قطر

برگزاری تورهای جام جهانی قطر و خدمات مربوط به آنها

تور جام جهانی قطر یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری در روزهای اخیر می باشد. علاقه مندان می توانند با خیال آسوده تور مدنظرشان را از همین وب سایت ما رزرو نمایند. همچنین شما با سفر به قطر می توانید از بهترین جاذبه های دیدنی این کشور نیز بازدید کنید. تور یاد شده یکسری از مهمترین خدمات و امکانات را به خود اختصاص داده است. مهمترین خدمات مربوط به تور گردشگری جام جهانی عبارتند از:

-         دریافت ویزای توریستی کشور قطر

-         صدور بلیط رفت و برگشت به کشور قطر

-         رزرو هتل به همراه وعده های غذایی

-         تنظیم بهترین برنامه برا تور جام جهانی قطر

-         ترانسفر فرودگاهی

-         صدور بیمه مسافرتی

اکنون شما نیز می توانید با توجه به خدمات مربوط به تور جام جهانی قطر 2022، آن را رزرو کنید. تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال بدون شک لذت بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت. شما هم جهت تشویق تیم های مورد علاقه ی خود، در تور یاد شده شرکت نمایید.

بهترین زمان رزرو تور جام جهانی قطر 2022

بهترین زمان برای رزرو تور جام جهانی قطر چند ماه قبل از برگزاری مسابقات جام جهانی می باشد. توجه نمایید که زمان برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی از سی آبان ماه تا 27 آذر می باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که از چند ماه قبل، تور مدنظرتان را رزرو نمایید. همچنین تا زمان برگزاری تور مدنظرتان نیز می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. شما می توانید تا زمان برگزاری تور جام جهانی، بودجه ی کافی را مهیا نمایید. چرا که از این طریق می توانید بهترین لحظات را در کشور قطر تجربه کنید. از سوی دیگر شرایط آب و هوایی قطر بسیار مرطوب و گرم می باشد. اما از آنجایی که زمان برگزاری مسابقات در پاییز است، بنابراین آب و هوایی قطر مساعد خواهد بود. به همین دلیل هیچ گونه نگرانی را در خصوص وضعیت آب و هوایی کشور قطر نداشته باشید.


2 قیمت تور جام جهانی قطر

قیمت تور جام جهانی قطر

قیمت تور جام جهانی قطر یکی از مهمترین پرسش های ذهنی بسیاری از گردشگران می باشد. شما می توانید جهت بررسی قیمت مربوط به تور گردشگری جام جهانی قطر، با ما در تماس باشید. البته شرکت مسافرتی امرداد تور سعی دارد تا بهترین تورهای مسافرتی را با قیمت مناسبی برگزار کند. بدون شک قیمت مربوط به تورهای جام جهانی قطر نیز بسیار مناسب خواهد بود. البته فراموش نکنید که قیمت تورهای جام جهانی به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. برای مثال هتل رزرو شده در قطر از مهمترین مواردی است که در قیمت تور مذکور دخیل می باشد. همچنین هر یک از خدمات متعلق به تور جام جهانی، به نوبه ی خود در قیمت تور مذکور موثرند. بنابراین علاقه مندان می توانند با در نظر گرفتن قدرت مالی خود، بهترین تور جام جهانی را رزرو کنند. همچنین با رزرو هم اکنون تور جام جهانی ، می توانید از تخفیف های شگفت انگیزی نیز بهره مند شوید.

راهنمای رزرو تور جام جهانی ارزان قیمت

اگر شما هم به دنبال تور جام جهانی قطر ارزان قیمت هستید، می توانید چنین فرصتی را از دست ندهید. شرکت مسافرتی امرداد تور از معروف ترین مجریان برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی می باشد. شما می توانید تورهای مختلف جام جهانی قطر را از همین وب سایت مورد بررسی قرار دهید. سپس با توجه به زمان برگزاری مسابقات، در یکی از بهترین تورهای مذکور شرکت کنید. همچنین می توانید در صورت بروز هر گونه سوالی نیز، با متخصصان وب سایت ما در ارتباط باشید. بدون شک تور جام جهانی یکی از هیجان انگیزترین تورهای گردشگری خواهد بود. افراد می توانند جهت گذراندن باشکوه ترین اوقات، همین حالا تور جام جهانی کشور قطر را رزرو نمایند. جهت رزرو تور جام جهانی مدنظرتان، میتوانید نظر خانواده و دوستان خود را نیز جویا شوید. علاقه مندان فوتبال می توانند به همراه دوستان خود در تورهای یاد شده شرکت کنند. کشور قطر همچنین از دیدنی ترین مقاصد توریستی در جهان می باشد.


3 هزینه تور جام جهانی قطر

نکات مهم در خصوص تور جام جهانی قطر

حال که تصمیم دارید تا در بهترین تور جام جهانی قطر شرکت کنید، به برخی از نکات توجه داشته باشید. شما می توانید نکات مهم در خصوص تور مذکور را به خاطر بسپارید. اصلی ترین هدف شرکت مسافرتی ما این است که شما بهترین لحظات را در این کشور سپری نمایید. مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه در حین سفر به قطر عبارتند از:

-         فراموش نکنید که کشور قطر فرهنگ بسیار متفاوتی را دارد. بنابراین در حین اقامت خود در این کشور به فرهنگ مردم قطر احترام بگذارید.

-         تور جام جهانی قطر مدنظر خود را حتما به موقع رزرو کنید. ممکن است در ماه های آینده قیمت مربوط به تور مذکور افزایش پیدا نماید. به همین دلیل فرصت را غنیمت شمرده و هم اکنون تور جام جهانی کشور قطر را رزرو کنید.

-         در حین تماشای مسابقات فوتبالی حتما مراقب لوازم شخصی خود باشید. البته شما می توانید اشیاء ارزشمند خود را در گاو صندوق هتل قرار دهید.

-         در صورت بروز کوچکترین اتفاقی می توانید با سفارت ایران در این کشور تماس بگیرید. همچنین تحت هر شرایط مدارک شناسایی و ویزای خود را به همراه داشته باشید.

-         قیمت تور جام جهانی کشور قطر را با دقت مورد بررسی قرار دهید و سپس آن را رزرو کنید. همچنین می توانید تا زمان برگزاری تور مدنظرتان، پس انداز خوبی را داشته باشید.


4 رزرو تور جام جهانی قطر

هتل های رزرو شده در تور گردشگری جام جهانی قطر 2022

با رزرو تور جام جهانی قطر می توانید در لوکس ترین هتل های این کشور اقامت کنید. کشور قطر مدرن ترین و بهترین هتل ها را به خود اختصاص داده است. تمام هتل های این کشور از خدمات بی نظیری بهره مند هستند. همچنین در روزهای برگزاری جام جهانی، هیچ اتاق خالی را در هتل های این کشور پیدا نخواهید کرد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که از چند ماه قبل تور مدنظرتان را رزرو کنید. معروف ترین هتل هایی کشور قطر عبارتند از: 

-         هتل شرایتون گرند دوحه: این هتل در شهر دوحه واقع شده است و میزبان بسیاری از گردشگران در جام جهانی خواهد بود. خدمات رفاهی این هتل واقعا منحصر به فرد می باشد. همچنین طراحی مربوط به هتل مذکور بسیار حیرت آور است.

-         هتل موندریان: یکی از معروف ترین و بهترین هتل های مربوط به شهر دوحه را، هتل موندریان شکل داده است. این هتل دارای 211 اتاق و 59 سوییت می باشد. شما می توانید اقامت راحت و لوکسی را در این هتل تجربه کنید.

سایر هتل هایی که در جام جهانی قطر 2022 میزبانی بسیاری از گردشگران را برعهده خواهند داشت، عبارتند از: هتل فریزر سوییتس دوحه - هتل فور سیزن دوحه - هتل ریتز کارلتون

مهمترین شرایط رزرو تور جام جهانی قطر

جهت شرکت در تور جام جهانی قطر بایستی یک سری از مهمترین شرایط را داشته باشید. شما می توانید جهت بررسی شرایط رزرو تور مذکور، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. یکی از مهمترین شرایط رزرو تورهای جام جهانی را دریافت ویزای توریستی قطر شکل داده است. گردشگران بدون اخذ ویزای مذکور نمی توانند سفر خود را شکل دهند. جهت دریافت ویزای توریستی قطر بایستی مدارک مورد نیاز را تحویل سفارت قطر دهید. مسئولان سفارت قطر بعد از بررسی مدارک شما، می توانند ویزای توریستی قطر را برای شما صادر کنند.

دریافت واکسن کرونا نیز از دیگر مهمترین شرایط مربوط به رزرو تور جام جهانی قطر می باشد. پیشنهاد می شود که حتما دوزهای مختلف واکسن کرونا را قبل از سفرتان به این کشور دریافت نمایید. با رزرو تور مذکور هیچ گونه نگرانی را در خصوص رزرو بلیط هواپیما و هتل نداشته باشید. همکاران ما سعی دارند بهترین پرواز و اقامت را برای شما به ارمغان آورند.


5 خرید تور جام جهانی قطر

استادیوم های میزبان برای جام جهانی قطر 

تور جام جهانی قطر بدون شک از باشکوه ترین تورهای گردشگری شرکت امرداد تور می باشد. شما با رزرو تور مذکور می توانید بزرگترین استادیوم های این کشور را از نزدیک بازدید کنید. استادیوم های بسیار متعددی آماده ی میزبانی از مسابقات جام جهانی هستند. همچنین معروف ترین و بزرگ ترین استادیوم های کشور قطر عبارتند از:

-         استادیوم لوسیل: یکی از بزرگ ترین استادیوم های کشور قطر را، استادیوم لوسیل شکل داده است. این استادیوم در منطقه لوستیل سیتی این کشور قرار دارد. ظرفیت مربوط به استادیوم یاد شده در حدود هشتاد هزار نفر می باشد. همچنین استادیوم لوسیل میزبان مسابقات جام جهانی 2022 قطر خواهد بود.

-         استادیوم راس ابو عبود: در فهرست مربوط به بهترین استادیوم های کشور قطر می توان به استادیوم راس ابو عبود اشاره کرد. این استادیوم در نزدیکی شهر دوحه واقع شده است. همچنین دسترسی به استادیوم مذکور از دریای خلیج فارس نیز راحت می باشد. استادیوم مذکور می تواند از چهل هزار نفر میزبانی نماید.

-         استادیوم الثمامه: استادیوم الثمامه جزو تازه ساخت ترین استادیوم های این کشور می باشد. طراحی مربوط به استادیوم یاد شده به شکل چفیه است. همچنین ظرفیت متعلق به استادیوم الثمامه در حدود چهل هزار نفر می باشد. ساخت این استادیوم در حال حاضر رو به اتمام است و در روزهای آینده استادیوم مذکور افتتاح خواهد شد. 

-         استادیوم الریان: استادیوم یاد شده در شهر زیبایی الریان قرار دارد. همچنین فراموش نکنید که این استادیوم جهت برگزاری مسابقات جام جهانی ساخته شده است. این استادیوم فاصله ی بسیار کمی را با شهر دوحه دارد. ظرفیت استادیوم الریان در حدود چهل هزار نفر می باشد.


6 تور جام جهانی قطر

سوال های متداول در خصوص تور جام جهانی قطر 

توصیه می شود که سوال های متداول در خصوص تور جام جهانی قطر را با دقت مورد بررسی قرار دهید. شما با کنکاش سوال های متداول این تور، می توانید اطلاعات بیشتری را به دست آورید. همچنین از این طریق می توانید پاسخ مناسبی را برای سوال های ذهنی خود پیدا کنید. مهمترین سوال های متداول در خصوص تورهای جام جهانی کشور قطر عبارتند از:

 • -         فروش تورهای جام جهانی قطر از کی شروع می شود؟ توجه نمایید که زمان برگزاری مسابقات از 21 نوامبر تا 18 ماه دسامبر می باشد. بنابراین تورهای جام جهانی از چند ماه قبل به فروش می رسند. شما می توانید از همین حالا تور جام جهانی 2022 مورد نظر خود را رزرو کنید. 

-         آیا کشور ایران نیز به جام جهانی قطر 2022 صعود کرده است؟ بله تیم ملی کشور ما نیز به جام جهانی 2022 صعود پیدا کرده است. شما می توانید برای حمایت از تیم ملی کشورمان در تورهای جام جهانی شرکت کنید.

-         راه های دسترسی به قطر چگونه است؟ شما می توانید از طریق دریای خلیج فارس و فرودگاه های کشورمان، به کشور قطر سفر نمایید. اطلاعات گردشگری

نظرات
 • تور یک روزه | |2020/15/03

  سلام، قیمت تور های یک روزه شما چند هست؟ و لطفا چند تور یک روزه خوب برای یک زوج جوان رو بهون پیشنهاد بدید. ممنون

  • با سلام و احترام لیست تورهای یک روزه در همین صفحه اطلاع رسانی میشود میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از تورهای یک روزه جزئیات مربوط به آن تور یک روزه را مشاهده کنید

 • سلام شما تمامی این تور های یک روزه و طبیعت گردی رو خودتون مستقیم اجرا میکنید؟ یعنی خودتون تور لیدر دارید؟

  • با سلام و احترام بله تمامی تورهای یک روزه توسط آژانس آرند گشت امرداد تشکیل میشوند

 • احمد | |2020/08/11

  سلام تور یک روزه کویر چی دارید و قیمتش چنده؟

  • با سلام و احترام تور یک روزه کویر مرنجاب و کویر ابوزید آباد داریم که بستگی به قیمت تور یک روزه داره مثلا تور یک روزه کویر مرنجاب 250 هزار تومان هستش بابت شرایط کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و تور یک روزه کویر ابوزید آباد هزینه اش 225 هزار تومان هستش اطلاعات بیشتر برای تورهای یک روزه میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید

 • تور یک روزه | |2020/13/16

  سلام.تور یک روزه شمال به کجا دارید؟

  • با سلام و احترام لیست تورهای یک روزه شمال در همین صفحه قرار گرفته هست به عنوان مثال تور یک روزه دریاچه عروس، تور یک روزه لفور تا هفت آبشار، تور یک روزه ماسوله، تور یک روزه قلعه رودخان، تور یک روزه برای استان مازندران و گیلان زیاد داریم که میتونین توی همین صفحه تور یک روزه مشاهده کنید در صورت داشتن سوال بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید.

 • هستی | |2020/15/16

  سلام تور یکروزه شمال کجا دارید؟

  • تور یکروزه|2020/57/17

   با سلام و احترام لیست تورهای یکروزه شمال در همین صفحه قرار گرفته هست به عنوان مثال تور یکروزه دریاچه عروس، تور یکروزه لفور تا هفت آبشار، تور یکروزه ماسوله، تور یکروزه قلعه رودخان، تور یکروزه برای استان مازندران و گیلان زیاد داریم که میتونین توی همین صفحه تور یکروزه مشاهده کنید در صورت داشتن سوال بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید.

 • ز.ع | |2020/21/16

  سلام وقت به خیر تور یک روزه لفور تا هفت ابشار کی اجرا دارین؟

  • با سلام و احترام تور یک روزه لفور تا هفت آبشار برای هر هفته روی سایتمون گذاشته میشه که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک تور یک روزه لفور جزئیات سفر این تور را مشاهده بفرمایید با تشکر از پیام شما

 • تور کویر | |2020/26/16

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم خفن آرند، تور یک روزه کویر ابوزیدآباد رو چه زمانی اجرا دارین؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • با سلام و احترام تور یک روزه کویر ابوزید آباد برای هر هفته روی سایتمون گذاشته میشه که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک تور یک روزه کویر ابوزید آباد جزئیات سفر این تور یکروزه را مشاهده بفرمایید با تشکر از پیام شما

 • زمان | |2020/33/16

  سلام،تور يك روزه درياچه عروس رو كي اجرا دارين ؟

 • Mohamad | |2020/36/16

  تور یه روزه ابیانه کی میبرید

 • عليرضا | |2020/38/16

  سلام،تور يك روزه درياچه عروس رو كي اجرا دارين؟

 • مهران | |2020/41/16

  تور یک روزه اطراف تهران چی دارید ؟

 • شیوا | |2020/02/16

  آیا میشه قبل اجرای سفرهای یک روزه با تورلیدر صحبت کنیم؟

 • هاتف | |2020/13/16

  آیا تورهای یکروزه شما با اتوبوس VIP برگزار میشن و اگر بله با چه نوع VIP؟

 • تور یکروزه | |2020/23/16

  تور یک روزه تهران گردی هم اجرا میکنید؟

  • با سلام و احترام بله تهران گردی هم اجرا میکنیم ولی در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا و اماکن سقف پوشیده برای سلامتی همسفران اجرا نداریم به محض بهتر شدن شرایط تورهای یک روزه تهرانگردی شروع میشوند

 • پژواک | |2020/06/16

  سلام،تور یک روزه فیلبند کی اجرا دارید

  • با سلام و احترام فعلا به دلیل مناسب نبودن شرایط جوی به این منطقه نداریم، برای فروردین به بعد دوباره سفرهای این منطقه آغاز میشوند

 • مهناز جون | |2020/28/16

  سلام وقت بخیر، آیا الان تورهای جنگلی رنگ پاییزی پیدا کردن؟

  • سلام وقت بخیر بله الان بهترین فصل برای سفرهای یک روزه جنگی هستند چون الان تورهای یک روزه جنگل الیمستان و شهرستانک و جنگل راش بهترین رنگ پاییزی رو به خود گرفتند

 • آیا در طول سفر یک روزه و در کل مسافرت های گروهی تیم شما استفاده از ماسک اجباری شده؟ چون من دیدم توی تور یک روزه گروه دوستانه کسی از ماسک استفاده نمیکرد این رو در مورد تور یک روزه شما میخواستم بدونم به چه شکل هست در این شرایط کرونا.

  • سلام وقت بخیر بله در تمامی تورهای یک روزه ما رعایت پروتکل های بهداشتی اجباری میباشد و فرق ما با گروه های دوستانه در ارائه خدمات بهتر و رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و داشتن کد بهداشت از وزارت بهداشت برای سفرها و داشتن مجوز از سازمان میراث فرهنگی برای اجرای سفرهای یک روزه و طبیعت گردی در زمان کرونا میباشد.

 • سلام مرسی بابت توضیحات خوبتون برای آبان ماه تور یک روزه طبیعتگردی چه پیشنهاداتی می دهید؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید. برای این فصل تور یک روزه شهرستانک و جنگل الیمستان جزو تورهای یک روزه فوق العاده زیبا هستند بخاطر رنگ جنگل هاشون

 • تور | |2020/27/16

  تور یک روزه پاییز به کجاها دارید؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید

 • فرهاد | |2020/59/17

  سلام. تور یک روزه آبان ماه رو کی روی سایت میزارین؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید

 • یک مسافر | |2020/30/21

  سلام وقت بخیر شما الان تور های یک روزتون برگزار میشن؟ اگه برگزار میشن برای پیشگیری از کرونا چه کارهایی انجام میدید؟ خطرناک نیست شرکت کردن توی اونها؟

  • سلام وقتتون بخیر بله برگزار میشن با رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان مثال در تورهای یکروزه زدن ماسک داخل ماشین اجباری هستش و تعداد افراد کمتری سوار اتوبوس میشن و تورهای یک روزه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی که داخل سوالات متداول گذاشته شده اجرا میشن

 • مبینا کاشفی | |2020/09/21

  من یه بار با تور شما رفتم ماسال، خیلی خوب بود، خوشم اومد، الانم منتظرم اوضاع اوکی بشه یه تور یه روزه دیگه شما رو شرکت کنم

  • با سلام و احترام باعث افتخاره در خدمتتون بودیم و بازهم خوشحال میشیم افتخار اینو داشته باشیم در تورهای یک روزه و تورهای طبیعت گردی میزبان شما باشیم

 • سوال | |2020/19/27

  ایا پروتکل های بهداشتی در سفر هاتون رعایت میشه؟؟؟

  • با سلام و احترام بله تمامی سفرهای یک روزه و طبیعتگردی چند روزه ما با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام میشوند


ثبت نظر