×

تور قطب شمال تور شفق قطبی - لیست قیمت و سفر ارزان

بیشتر ببینید

معرفی تور قطب شمال، تور شفق قطبی

می دانید که مهمترین خدمات مربوط به تور قطب شمال کدامند؟ شما هم به دنبال بازدید از جاذبه های شمالی کشور روسیه  و بازدید از بی نظیر ترین پدیده قطب شمال، شفق قطبی هستید؟ از شما دعوت میشود که مطالب پیش روی خود را تا پایان دنبال نمایید.

امروزه گردشگران به دنبال بازدید از یخچال های طبیعی، خرس های قطبی و مشاهده شفق های قطبی هستند. نیاز و خواسته های گردشگران روز به روز در حال تغییر می باشد. همین امر را می توان در انواع تورهای برگزار شده توسط آژانس های مسافرتی مورد مشاهده قرار داد. از سوی دیگر یخچال های یخی قطب شمال در حال ذوب شدن هستند. بنابراین گردشگران دوست دارند تا قبل از ناپدید شدن یخچال های یخی، از آنها بازدید کنند. اگر شما هم عاشق دیدنی های قطب شمال هستید، می توانید این فرصت را از دست ندهید. مناطق شمالی کشور روسیه به قطب شمال بسیار نزدیک هستند. شرایط آب و هوایی در این ناحیه بسیار سرد و خشن است. بنابراین توصیه می شود که در حین سفرتان لباس های مناسبی را به همراه داشته باشید.

تور قطب شمال در بسیاری از کشورهای جهان در حال برگزاری می باشد. شما هم می توانید در تور گردشگری قطب شمال شرکت نمایید و از دیدنی های قطب بازدید کنید. بهترین و باشکوه ترین تور گردشگری قطب شمال توسط آژانس مسافرتی ما برگزار می شود. آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد تور از معتبرترین شرکت های مسافرتی در ایران می باشد. شما می توانید جهت رزرو تور مورد علاقه ی خود، از همین وب سایت اقدام نمایید. در ادامه مقاله راجع به قیمت تور گردشگری قطب شمال توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

 آشنایی با تور قطب شمال

قیمت تور قطب شمال

تور قطب شمال همانطور که اشاره شد، یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در جهان می باشد. امروزه بسیاری از توریست ها به دنبال راهنمای رزرو تور یاد شده هستند. چرا که توریست ها دوست دارند تا از متفاوت ترین جاذبه های کشور روسیه بازدید کنند. امروزه علاوه بر گردشگران، کاوشگران بسیار زیادی نیز از این منطقه بازدید می نمایند. شما می توانید در روزهای تعطیل سال نو، به قطب شمال روسیه سفر کنید.

قیمت تور قطب شمال یکی از مهمترین دغدغه های ذهنی توریست ها می باشد. شما می توانید جهت بررسی قیمت مربوط به تورهای گردشگری این منطقه با ما در تماس باشید. همچنین هزینه سفر به قطب شمال به آیتم های بسیار متعددی بستگی دارد. یکی از مهمترین آیتم های مذکور را، نحوه ی رفتن به این منطقه شکل داده است. گردشگران می توانند به روش های گوناگونی سفر خود را به قطب شمال شکل دهند. نحوه ی دسترسی به قطب شمال می تواند تاثیر زیادی را در قیمت تور مذکور داشته باشد.

شما می توانید به روش های ذیل به قطب شمال روسیه دست پیدا نمایید:

روش استفاده از اسکی
استفاده از سورتمه های سگ هاسکی
پرواز به قطب شمال
 سفر به کشور روسیه و سپس رفتن به قطب شمال

هزینه تور قطب شمال

تور قطب شمال روسیه و بازدید از شفق قطبی:

علاقه مندان می توانند با خیال آسوده در تور قطب شمال مورد نظر خود شرکت کنند. البته تور برگزار شده توسط شرکت ما بسیار هیجان انگیز می باشد. شما می توانید برای بازدید از قطب شمال، در وهله ی اول به کشور روسیه سفر نمایید. شهر مورمانسک روسیه در نزدیکی قطب شمال واقع شده است. گردشگران می توانند به شکل هوایی خود را به شهرهای شمالی روسیه برسانند. سپس می توانند به قطب شمال سفر نموده و از جاذبه های این منطقه بازدید کنند. فراموش نکنید که قطب شمال شش ماه از سال را روز می باشد. همچنین شش ماه دیگر از سال نیز شب خواهد بود. 

با شرکت در تور قطب شمال می توانید از شفق قطبی نیز بازدید نمایید. بسیاری از گردشگران به آرزوی دیدن شفق قطب شمال، راهی این منطقه می شوند. اگر شما نیز علاقه مندی زیادی را به جاذبه های طبیعی دارید، می توانید در تور مذکور شرکت کنید. همکاران ما سعی دارند تا بهترین و بی نظیرترین خدمات را در تورهای گردشگری قطب شمال عرضه کنند. بنابراین با خیال آسوده و راحت در مناسب ترین تور گردشگری قطب شمال شرکت نمایید. البته می توانید جهت اخذ مطالب بیشتر در خصوص تور مدنظرتان با همکاران ما در ارتباط باشید. دوستان ما سعی دارند با برگزاری بهترین تور گردشگری قطب شمال، رضایت مندی شما را به دست آورند.

معرفی جاذبه های مربوط شمال روسیه

تور قطب شمال جاذبه های طبیعی بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. افرادی که در تور مذکور شرکت می کنند، بایستی توانایی جسمی و روحی بالایی را داشته باشند. چرا که بازدید از دیدنی های قطب شمال نیرو و انرژی زیادی را خواهد طلبید. افرادی که در تورهای گردشگری قطب شمال شرکت می کنند، بایستی سرزنده و پرانرژی باشند. از سوی دیگر توریستها بایستی مقاومت بالایی را در برابر آب و هوای قطب شمال از خود نشان دهند.

مهمترین و معروف ترین جاذبه های دیدنی مربوط به قطب شمال روسیه عبارتند از: شفق قطبی، مناظر ساحلی، فرهنگ بومی وایکینگ ها، خرابه های وایکینگ ها،  حیات وحش دریایی، یخچال های یخی،  خرس های قطبی، کوه های یخی


هزینه سفر به قطب شمال با توجه به برنامه و خدمات تورهای گردشگری این منطقه مشخص می شود. گردشگران با توجه به بودجه ی در اختیار خود، می توانند بهترین تور گردشگری قطب شمال را رزرو کنند. توجه نمایید که برخی از جاذبه های قطب شمال در فهرست میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده اند. گردشگران می توانند برای گشت و گذار در دریای شمال نیز، سوار کشتی های کروز شوند. تورهای هلیکوپتری نیز در قطب شمال روسیه بسیار رایج می باشند. شما می توانید فرصت ماهیگیری و هاسکی سواری را با شرکت در تور مذکور به دست آورید. همچنین می توانید خرس های قطبی را از نزدیک مورد مشاهده قرار دهید. قطب شمال زیستگاه مربوط به بیست هزار گونه جانوری و گیاهی می باشد.

 قیمت تور قطب شمال

اقامت درشهرهای مسکو و مورمانسک چگونه است؟

تور قطب شمال در بسیاری از فصل های سال در حال برگزاری است. گردشگران می توانند با توجه به زمان مورد علاقه ی خود، در این تور شرکت کنند. همچنین بحث اقامت در حین سفر به قطب شمال روسیه، جزو مهمترین نگرانی گردشگران است. توجه داشته باشید که جهت اقامت می توانید شهر مسکو یا مورمانسک را انتخاب کنید. شهرهای مذکور شیک ترین و بزرگترین هتل های کشور روسیه را به خود اختصاص داده اند. همچنین هتل های واقع شده در شهرهای مسکو و مورمانسک دارای امکانات رفاهی باشکوهی هستند.
هزینه سفر به قطب شمال ارتباط مستقیمی را با محل اقامت گردشگران دارند. امروزه در نزدیکی قطب شمال روسیه اقامتگاه های بومی متعددی را می توان مشاهده کرد. برخی از اقامتگاه های بومی از سنگ های یخی بزرگی طراحی شده اند. افرادی که به دنبال اقامت متفاوت در قطب شمال کشور هستند، هم اکنون در تور مذکور شرکت کنند. بسیاری از کاوشگران اقامت در هتل های یخی قطب شمال را در اولویت خود قرار می دهند. تورهای گردشگری قطب شمال ما، بهترین اقامتگاه ها را برای مهمان های خود رزرو کرده است. بنابراین هیچ گونه نگرانی را در خصوص محل اقامت تان نداشته باشید.

خرید تور قطب شمال

هزینه سفر به قطب شمال چقدر می باشد؟

تور قطب شمال در بازه های زمانی گوناگونی برگزار می شود. گردشگران می توانند با توجه به زمان برگزاری تور مذکور، رزرو خود را انجام دهند. همچنین هزینه سفر به قطب شمال به آیتم های متعددی بستگی دارد.

مهمترین آیتم های دخیل در هزینه سفر به قطب شمال کشور روسیه عبارتند از:
هزینه های اخذ ویزای توریستی روسیه – هزینه های رزرو هتل – نوع و چند تخته بودن اتاق – رزرو هواپیما – هزینه های مربوط به خدمات رفاهی تور – هزینه های مربوط به گشت و گذار در قطب شمال روسیه – هزینه های مربوط به بیمه مسافرتی – هزینه های مربوط به جا به جایی در داخل شهر مسکو یا مورمانسک – هزینه های مربوط به خورد و خوراک

بهترین زمان جهت رفتن به قطب شمال

تور قطب شمال از شرایط آب و هوایی بسیار سرد و خشکی برخوردار است. با این حال فصل های بهار و تابستان جهت رفتن به قطب شمال مناسب تر می باشد. آژانس مسافرتی ما سعی دارد در بهترین فصل سال، تورهای گردشگری قطب شمال روسیه را برگزار کند. شما نیز می توانید در فصل بهار تور گردشگری قطب شمال را رزرو نمایید. بسیاری از گردشگران فصل بهار را جهت سفر به قطب شمال انتخاب می کنند.

راهنمای رزرو تور قطب شمال ارزان قیمت

جهت رزرو تور قطب شمال ارزان قیمت می توانید هم اکنون اقدام نمایید. شما با رزرو هم اکنون تور مذکور می توانید تخفیف های بسیار خوبی را نیز دریافت کنید. قیمت تورهای گردشگری قطب شمال آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد، بسیار مناسب می باشد. شما می توانید قیمت تورهای گردشگری ما را از همین وب سایت پیش روی خود مورد بررسی قرار دهید.

رفتن به قطب شمال  و دیدن شفق قطبی از مهمترین خواسته های بسیاری از گردشگران می باشد. ما نیز در این مجموعه سعی داریم تا آرزوی بسیاری از توریست ها را برآورد نماییم. جهت اخذ شرایط رزرو تور گردشگری قطب شمال می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

بهترین خدمات مربوط به تورهای گردشگری قطب شمال

تور قطب شمال برگزار شده در آژانس مسافرتی ما، خدمات بسیار متفاوتی را به خود اختصاص داده است. شما می توانید قبل از رزرو تور مدنظرتان، خدمات مربوط به تور گردشگری قطب شمال را بررسی کنید.

مهمترین و اصلی ترین خدمات مربوط به تورهای گردشگری قطب شمال عبارتند از: فرصت اقامت در کشتی های کروز – ارائه صبحانه، ناهار، شام و میان وعده – داشتن راهنمای گردشگری باتجربه – ترانسفر فرودگاهی – رزرو بهترین اقامتگاه در قطب شمال روسیه – رزرو بلیط هواپیما

رفتن به قطب شمال می تواند تجربیات بسیار زیادی را برای شما به ارمغان آورد. گردشگران ماجراجو می توانند رزرو تور گردشگری قطب شمال را در اولویت خود قرار دهند. این مدل از تورها مناسب برای جوان های پر شوق و ذوق می باشد. البته افراد سن بالا نیز می توانند با توجه به توانایی های جسمی خود، در تورهای مذکور شرکت کنند. پیشنهاد می کنیم که تعطیلات سال جدید را در قطب شمال روسیه سپری نمایید.

 رزرو تور قطب شمال

سوال های متداول در خصوص تور قطب شمال

سوال های بسیار متعددی در خصوص تور قطب شمال روسیه وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با تور مذکور، سوال های متداول مربوط به تور قطب شمال را بررسی کنید. مهمترین و رایج ترین سوال های مربوط به تورهای گردشگری قطب شمال روسیه عبارتند از:

 مهمترین مدارک مورد نیاز برای رزرو تور قطب شمال کدامند؟
مهمترین شرایط رزرو تور مذکور را اخذ ویزای گردشگری روسیه شکل داده است. شما می توانید قبل از سفرتان ویزای یاد شده را دریافت کنید. همچنین جهت اخذ ویزای توریستی روسیه بایستی از چند هفته قبل اقدام نمایید.

برنامه سفر به قطب شمال چگونه است؟
توجه نمایید که برنامه های مربوط به تور قطب شمال با یکدیگر متفاوت می باشند. شما می توانید برنامه ی هر یک از تورها را بررسی نمایید. سپس مناسب ترین و بهترین تور گردشگری قطب شمال روسیه را رزرو کنید.
 فاصله بین تهران و مسکو چقدر می باشد؟
توجه نمایید که فاصله ی تهران تا شهر مسکو حدود سه ساعت و پنجاه دقیقه می باشد. همچنین فاصله ی مسکو تا مورمانسک نیز تقریبا یک ساعت و چهل وپنج دقیقه است.
واحد پولی کشور روسیه چیست؟
واحد پولی مربوط به کشور روسیه روبل می باشد.

تور قطب شمال

نکات مورد توجه در حین سفر به قطب شمال

پیشنهاد می شود که در حین رزرو تور قطب شمال به آیتم های زیادی توجه نمایید. مهمترین مولفه ها و نکات مورد توجه هنگام سفر به قطب شمال عبارتند از: 

  1.  حتما جزییات تور قطب شمال روسیه مدنظرتان را با دقت بررسی نمایید و سپس آن را رزرو کنید. همچنین زمان دقیق رفت و برگشت را به خاطر بسپارید.
  2.  شرایط آب و هوایی قطب شمال بسیار سرد است. بنابراین لباس گرم، دستکش، کلاه و شال گردن به همراه داشته باشید.
  3.  حتما تحت هر شرایطی ویزای گردشگری کشور روسیه را به همراه داشته باشید.
  4. سعی کنید در حین گشت و گذار در قطب شمال از گروه جدا نشوید.
  5.  هزینه سفر به قطب شمال روسیه را با دقت مورد بررسی قرار دهید.
  6.   حتما قبل از سفرتان به قطب شمال، واکسن کرونا ویروس را دریافت نمایید. 


فاصله ی تهران تا شهر مسکو حدود سه ساعت و پنجاه دقیقه می باشد. همچنین فاصله ی مسکو تا مورمانسک نیز تقریبا یک ساعت و چهل وپنج دقیقه است.

واحد پولی مربوط به کشور روسیه روبل می باشد.

اطلاعات گردشگری

نظرات

ثبت نظر