×

تور نوروز 1401 | تور لحظه آخری و ارزان نوروز 1401

بیشتر ببینید

امردادتور افتخار اینو دارد تا در نوروز 1401 میزبان شما عزیزان در سفرهای داخلی و خارجی متنوع باشد.

آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد با برگزاری تورهای نوروزی هر ساله میزبان مسافران زیادی میباشد که با رضایت کامل از سفرشان خاطره ای دل انگیز از نوروزهایشان برایشان باقی میماند.

معنی واژه نوروز چی میباشد؟

واژه نوروز، از فارسی میانه nwklwc (آوانویسی: nōgrōz) است که برگرفته از زبان اوستایی بوده. امروزه در فارسی این واژه در دو معنی به‌کار می‌رود:

۱) نوروز عام: روز آغاز اعتدال بهاری (برابری شب و روز) و آغاز سال نو
۲) نوروز خاص: روز ششم فروردین با نام «روز خرداد»

ایرانیان باستان از نوروز به عنوان «ناوا سرِدا» به معنی سال نو یاد می‌کردند. مردمان ایرانی آسیای میانه در دوره‌های سغدیان و خوارزمشاهیان، نوروز را نوسارد و نوسارجی، به معنای سال نو می‌نامیدند.

در کشورهای مختلف تلفظ نوروز متفاوت است. در شهر لکنو هند که هر ساله نوروز برگزار می شود و هفته نامه‌ای هم با نام نوروز دارد آنرا بصورت Nauroz تلفظ می‌کنند که به تلفظ زبان دری نزدیک است.

به باور احسان یارشاطر، بنیان‌گذار دانشنامه ایرانیکا، نگارش این واژه در الفبای لاتین با توجه به قواعد آواشناسی، به شکل Nowruz توصیه می‌شود (که البته وی تلفظ فارسی ایران را مبنا قرار داده است). این شکل از املای واژه نوروز، هم‌اکنون در نوشته‌های یونسکو و بسیاری از متون سیاسی به کار می‌رود.

سال تحویل نوروز 1401 چه زمانی میباشد؟

 سال تحویل نوروز 1401 تاریخ 29 اسفند 1400 ساعت 19:03 میباشد.
با آرزوی سالی خوش و سلامتی برای تک تک شما عزیزان

بهترین زمان انتخاب تورهای نوروز 1401 چه زمانی میباشد؟

هر ساله امردادتور جشنواره تخفیف ویژه ای را برای تورهای نوروزی خود اجرا میکند که تقریبا از 15 دی ماه تا 15 اسفند به طول مینجامد و مسافران نوروزی با انتخاب زودتر سفرشان تخفیفات ویژه ای را برخودار میشوند و علاوه بر این تخفیفات که برای عموم هستش امردادتور برای مسافران نوروز 1401 خود که قبلا با این آژانس سفر داشتند به ازای هر روز سفرشان 3000 تومان تخفیف بیشتر میدهد تا مسافران نوروزی علاوه بر اینکه خدمات بهتری دریافت میکنند تخفیفات ویژه ای از باشگاه مشتریان امردادتور دریافت کنند.

چه تورهای برای نوروز 1401 اجرا میشوند؟

برای سفرهای داخلی تورهایی مثل : کویر مصر، طبس، قشم، هرمز، چابهار، ناشناخته های ایران، کاسپین تا خلیج فارس، خوزستان، بوشهر، شیراز، یزد، اصفهان، کویر کاراکال، ترکمن صحرا و کلی تورهای متنوع دیگر را برگزار میکند که شامل جشنواره نوروزی 1401 میشوند و شما میتوانید از تاریخ های ذکر شده خرید تورهای نوروز 1401 را شروع کنید و تخفیف بیشتر بگیرید.

برای سفرهای خارجی تورهای مثل: آنتالیا، استانبول، مالدیو، کنیا، ازبکستان، ارمنستان، گرجستان، روسیه، برزیل، وان، باکو، ویتنام، نپال و کلی تورهای متنوع دیگر که شما میتوانید با شماره تماس 02148407 تماس بگیرید و پکیج هر تور را دریافت کنید.

نحوه تعیین قیمت تورهای نوروز 1401 به چه صورت میباشد؟

برای تعیین قیمت تورهای نوروزی هزینه های ورودیه ها، وسیله نقلیه، محل اقامت، راهنما، بیمه، مجوز و سایر خدمات تورها که جداگانه در صفحه همان تور ذکر شده است تعیین میشوند و برای فروش گذاشته میشوند.

دلیل اختلاف قیمت تورهای نوروزی 1401 آژانس ها چی میباشد؟

دلیل اختلاف قیمت میتواند بستگی به وسیله نقلیه و محل اقامت و خدماتی که ارائه میشود و یا پرداخت نکردن ورودیه ها و خدمات کیفیت پایین باشد که فاکتورهای مهم اختلاف قیمت آزانس ها میباشد و یکی دیگر از فاکتورهای اخلاف قیمت تورهای نوروز 1401 میتواند جاذبه هایی باشد که هر آژانس در سفر خود نشان میدهد حتما در انتخاب سفرتان به جاذبه هایی که میبرند دقت فرمایید.

آیا تورهای تعطیلات نوروز 1401 را میتوان لحظه آخر خرید کرد؟

نمیتوان گفت که تورهای نوروزی لحظه آخری ندارند ولی اصولا تورهای نوروزی به دلیل خاص بودن تعطیلات تا بازه ی 25 اسفند خرید میشوند و ظرفیت تورها تکمیل میشود ولی برای اینکه از تور تعطیلات نوروز 1401 باز نمونید میتوانید زودتر اقدام کنید و تخفیفات بیشتری هم دریافت کنید اما گاها برخی تورها ظرفیتشان تکمیل نشده و لحظه آخری میشوند که درصد این تورها حدود 2 درصد میباشد که به ریسک موندن تا لحظه آخر نمی ارزد.

آیا تمامی تورهای نوروز 1401 توسط خودتان انجام می شوند؟

بله. تمامی تورهای نوروز 1401 توسط آژانس آرند گشت امرداد اجرا میشود. آژانس آرند گشت امرداد با استفاده از تورلیدرهای حرفه ای و خدمات مناسب هر ساله تورهای نوروزی با 90 درصد رضایت مسافران اجرا میکند و افتخار اینو دارد که میزبان عزیزانی مثل شما میباشد. 

چگونه هتل های لوکس و هتل های ارزان تور نوروز 1401 را انتخاب کنیم؟

زمانی که شما تور نوروز 1401 تهیه میکنید به امکاناتی که با بقیه همکاران متفاوت میباشد و روی قیمت تور نوروز 1401 تاثیر دارد توجه داشته باشید، گاها برای قیمت پایین تر هتل های نوروز 1401 شما هتلی را انتخاب می کنید که از لحاظ فاصله زمانی تا سطح شهر و یا فرودگاه و یا فاصله با رستوران ها و مراکز خرید دور هستند و شما خیلی هزینه های بالایی برای این چنین هتل های نوروز 1401 باید پرداخت کنید تا به مراکز نام برده بتوانید دسترسی داشته باشید پس همیشه در انتخاب تورهای نوروزی 1401 چه داخلی و چه خارجی به امکانات و خدماتی که دریافت میکنید و همینطور دسترسی فرودگاه انتخابی برای تورهای خارجی و هتل ها برای تورهای داخلی و خارجی دقت فرمایید تا تور نوروز 1401 مناسب و ایده ال داشته باشید.

منظور از بیمه مسافرتی تورهای نوروز 1401 چی میباشد؟

برای تورهای خارجی بیمه مسافرتی سفر در صورتی که مسافر میخواهد براشون انجام میگردد بیمه های مسافرتی انواع مختلفی دارند که هزینه های پزشکی و خدای نکرده هزینه های فوت را می دهند بستگی به انتخاب مسافر دارد بیمه مسافرتیش چه خدماتی ارائه دهد حدودا از 50 هزار تومن شروع میشود رو به بالا به دلخواه مسافر. بیمه مسافرتی تورهای خارجی نوروز 1401 زمانی که مسافر قرارداد می بندند همراه با واچر و قرارداد برگه بیمه مسافرتی تور نوروز 1401 تحویل داده می شود اما برای تورهای داخلی نوروز 1401 به این صورت میباشد که همه افراد شرکت کننده بلا استثنا بیمه میشوند و برگه بیمه نامه به لیدر تحویل داده میشود که همسفران نوروز 1401 میتوانند با مشاهده بیمه نامه در دست لیدر با خیال آسوده سفر کنند.

چگونه دسترسی آسان به تورهای نوروز 1401 داشته باشیم؟

آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد با دارا بود سایت های امردادتور و آرندتور خدمات آنلاین برای تسهیل فرآیند خرید تورهای ارزان و لوکس و لحظه آخری نوروز 1401 برای مشتریان خود فراهم آورده است. آرند گشت امرداد با ارائه برنامه سفر روزانه تورهای ارزان و لوکس نوروز 1401 و ریز ترین امکاناتی که در طول سفر خواهند داشت را روی وبسایت خود فراهم آورده تا همسفران عزیز که در نوروز 1401 میخواهند سفر کنند به راحتی با چند دقیقه وقت گذاشتن روی سایت و خواندن اطلاعات تورهای نوروز 1401 سفر خود را تهیه کنند و قرارداد رو از طریق سایت و ایمیلی که در سایت وارد میکنند تحویل بگیرند.

تور لحظه آخری و ارزان نوروز 1401 به چه صورت میباشد؟

اصولا تورهای لحظه آخری و ارزان نوروز 1401 به این صورت میباشد که برای ایام غیر پیک نوروز 1401 شامل می شود یعنی نیمه دوم نوروز 1401 که مسافرت به نسبت نیمه اول کمتر میشود پرواز ها و هتل ها تخفیف های بیشتری در نظر می گیرند و آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد با بهره گیری کادری مجرب توانسته برای همسفران خود تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان حتی در نوروز 1401 مهیا کند.

قیمت تورهای نوروز 1401 چه زمانی مشخص میشود؟

هر ساله قیمت تورهای ارزان و لوکس نوروزی در آذرماه مشخص میشد اما امسال به دلیل شرایط پیش آمده در جهان که درگیر ویروس کرونا هستند یک مقداری عقب افتاده ولی آژانس مسافرتی آرند گشت امرداد برای اینکه هم تخفیفات ویژه ای به همسفران نوروزی خود بدهد و هم زودتر همسفران بتوانند سفر خود را تهیه کنند. تورهای داخلی نوروز 1401 از نیمه دوم دی ماه قابل خرید میباشد اما تورهای خارجی یک مقداری با تاخیر بیشتر قیمت هاش مشخص میشود تا مطمئن شویم کشورهایی که تور قرار است اجرا شود از لحاظ باز بودن مرزها و دادن ویزا اوکی هستند و میتوان به راحتی برای همسفران عزیز نوروز 1401 تهیه کرد.

سال تحویل نوروز 1401 تاریخ 29 اسفند 1400 ساعت 19:03 میباشد.

تورهای نوروزی 1401 هم برای سفرهای داخلی و هم برای سفرهای خارجی روی سایت امرداد بارگذاری شده اند که شما میتوانید با وارد شدن به سایت از سفرهای نوروز 1401 اطلاعات کامل دریافت کنید.

بله تمامی تورهای داخلی نوروز 1401 از تاریخ 15 دی ماه تا 15 اسفند ماه تخفیفات ویژه ای دارند که میتوانید با شماره 02148407 تماس حاص بفرمایید

شما میتوانید با تلفن 02148407 تماس بگیرید و مشاوره رایگان برای سفرهای نوروزی 1401 داشته باشید و یا اینکه از طریق سایت مربوط به سفر مورد نظر اطلاعات را دریافت کنید.

اطلاعات گردشگری

نظرات
 • تور یک روزه | |2020/15/03

  سلام، قیمت تور های یک روزه شما چند هست؟ و لطفا چند تور یک روزه خوب برای یک زوج جوان رو بهون پیشنهاد بدید. ممنون

  • با سلام و احترام لیست تورهای یک روزه در همین صفحه اطلاع رسانی میشود میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از تورهای یک روزه جزئیات مربوط به آن تور یک روزه را مشاهده کنید

 • سلام شما تمامی این تور های یک روزه و طبیعت گردی رو خودتون مستقیم اجرا میکنید؟ یعنی خودتون تور لیدر دارید؟

  • با سلام و احترام بله تمامی تورهای یک روزه توسط آژانس آرند گشت امرداد تشکیل میشوند

 • احمد | |2020/08/11

  سلام تور یک روزه کویر چی دارید و قیمتش چنده؟

  • با سلام و احترام تور یک روزه کویر مرنجاب و کویر ابوزید آباد داریم که بستگی به قیمت تور یک روزه داره مثلا تور یک روزه کویر مرنجاب 250 هزار تومان هستش بابت شرایط کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و تور یک روزه کویر ابوزید آباد هزینه اش 225 هزار تومان هستش اطلاعات بیشتر برای تورهای یک روزه میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید

 • تور یک روزه | |2020/13/16

  سلام.تور یک روزه شمال به کجا دارید؟

  • با سلام و احترام لیست تورهای یک روزه شمال در همین صفحه قرار گرفته هست به عنوان مثال تور یک روزه دریاچه عروس، تور یک روزه لفور تا هفت آبشار، تور یک روزه ماسوله، تور یک روزه قلعه رودخان، تور یک روزه برای استان مازندران و گیلان زیاد داریم که میتونین توی همین صفحه تور یک روزه مشاهده کنید در صورت داشتن سوال بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید.

 • هستی | |2020/15/16

  سلام تور یکروزه شمال کجا دارید؟

  • تور یکروزه|2020/57/17

   با سلام و احترام لیست تورهای یکروزه شمال در همین صفحه قرار گرفته هست به عنوان مثال تور یکروزه دریاچه عروس، تور یکروزه لفور تا هفت آبشار، تور یکروزه ماسوله، تور یکروزه قلعه رودخان، تور یکروزه برای استان مازندران و گیلان زیاد داریم که میتونین توی همین صفحه تور یکروزه مشاهده کنید در صورت داشتن سوال بیشتر میتوانید با شماره 02148407 تماس بگیرید.

 • ز.ع | |2020/21/16

  سلام وقت به خیر تور یک روزه لفور تا هفت ابشار کی اجرا دارین؟

  • با سلام و احترام تور یک روزه لفور تا هفت آبشار برای هر هفته روی سایتمون گذاشته میشه که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک تور یک روزه لفور جزئیات سفر این تور را مشاهده بفرمایید با تشکر از پیام شما

 • تور کویر | |2020/26/16

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم خفن آرند، تور یک روزه کویر ابوزیدآباد رو چه زمانی اجرا دارین؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • با سلام و احترام تور یک روزه کویر ابوزید آباد برای هر هفته روی سایتمون گذاشته میشه که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک تور یک روزه کویر ابوزید آباد جزئیات سفر این تور یکروزه را مشاهده بفرمایید با تشکر از پیام شما

 • زمان | |2020/33/16

  سلام،تور يك روزه درياچه عروس رو كي اجرا دارين ؟

 • Mohamad | |2020/36/16

  تور یه روزه ابیانه کی میبرید

 • عليرضا | |2020/38/16

  سلام،تور يك روزه درياچه عروس رو كي اجرا دارين؟

 • مهران | |2020/41/16

  تور یک روزه اطراف تهران چی دارید ؟

 • شیوا | |2020/02/16

  آیا میشه قبل اجرای سفرهای یک روزه با تورلیدر صحبت کنیم؟

 • هاتف | |2020/13/16

  آیا تورهای یکروزه شما با اتوبوس VIP برگزار میشن و اگر بله با چه نوع VIP؟

 • تور یکروزه | |2020/23/16

  تور یک روزه تهران گردی هم اجرا میکنید؟

  • با سلام و احترام بله تهران گردی هم اجرا میکنیم ولی در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا و اماکن سقف پوشیده برای سلامتی همسفران اجرا نداریم به محض بهتر شدن شرایط تورهای یک روزه تهرانگردی شروع میشوند

 • پژواک | |2020/06/16

  سلام،تور یک روزه فیلبند کی اجرا دارید

  • با سلام و احترام فعلا به دلیل مناسب نبودن شرایط جوی به این منطقه نداریم، برای فروردین به بعد دوباره سفرهای این منطقه آغاز میشوند

 • مهناز جون | |2020/28/16

  سلام وقت بخیر، آیا الان تورهای جنگلی رنگ پاییزی پیدا کردن؟

  • سلام وقت بخیر بله الان بهترین فصل برای سفرهای یک روزه جنگی هستند چون الان تورهای یک روزه جنگل الیمستان و شهرستانک و جنگل راش بهترین رنگ پاییزی رو به خود گرفتند

 • آیا در طول سفر یک روزه و در کل مسافرت های گروهی تیم شما استفاده از ماسک اجباری شده؟ چون من دیدم توی تور یک روزه گروه دوستانه کسی از ماسک استفاده نمیکرد این رو در مورد تور یک روزه شما میخواستم بدونم به چه شکل هست در این شرایط کرونا.

  • سلام وقت بخیر بله در تمامی تورهای یک روزه ما رعایت پروتکل های بهداشتی اجباری میباشد و فرق ما با گروه های دوستانه در ارائه خدمات بهتر و رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی و داشتن کد بهداشت از وزارت بهداشت برای سفرها و داشتن مجوز از سازمان میراث فرهنگی برای اجرای سفرهای یک روزه و طبیعت گردی در زمان کرونا میباشد.

 • سلام مرسی بابت توضیحات خوبتون برای آبان ماه تور یک روزه طبیعتگردی چه پیشنهاداتی می دهید؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید. برای این فصل تور یک روزه شهرستانک و جنگل الیمستان جزو تورهای یک روزه فوق العاده زیبا هستند بخاطر رنگ جنگل هاشون

 • تور | |2020/27/16

  تور یک روزه پاییز به کجاها دارید؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید

 • فرهاد | |2020/59/17

  سلام. تور یک روزه آبان ماه رو کی روی سایت میزارین؟

  • سلام وقتتون بخیر لیست تورهای یک روزه در سایت بارگذاری شدن میتوانید از لیست تورهای یک روزه انتخاب و ثبت نام کنید

 • یک مسافر | |2020/30/21

  سلام وقت بخیر شما الان تور های یک روزتون برگزار میشن؟ اگه برگزار میشن برای پیشگیری از کرونا چه کارهایی انجام میدید؟ خطرناک نیست شرکت کردن توی اونها؟

  • سلام وقتتون بخیر بله برگزار میشن با رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان مثال در تورهای یکروزه زدن ماسک داخل ماشین اجباری هستش و تعداد افراد کمتری سوار اتوبوس میشن و تورهای یک روزه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی که داخل سوالات متداول گذاشته شده اجرا میشن

 • مبینا کاشفی | |2020/09/21

  من یه بار با تور شما رفتم ماسال، خیلی خوب بود، خوشم اومد، الانم منتظرم اوضاع اوکی بشه یه تور یه روزه دیگه شما رو شرکت کنم

  • با سلام و احترام باعث افتخاره در خدمتتون بودیم و بازهم خوشحال میشیم افتخار اینو داشته باشیم در تورهای یک روزه و تورهای طبیعت گردی میزبان شما باشیم

 • سوال | |2020/19/27

  ایا پروتکل های بهداشتی در سفر هاتون رعایت میشه؟؟؟

  • با سلام و احترام بله تمامی سفرهای یک روزه و طبیعتگردی چند روزه ما با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام میشوند


ثبت نظر