×

تور کردستان | زمینی و هوایی

بیشتر ببینید

تور کردستان و معرفی آن

شما نیز به دنبال رزرو تور کردستان هستید؟ می دانید که بهترین زمان برای رزرو تورهای گردشگری استان کردستان کی می باشد؟ شما می توانید مطالب پیش روی خود را تا آخر مطالعه نمایید. چرا که از این طریق می توانید اطلاعات جالبی را در مورد کردستان به دست آورید. 

 تور کردستان از پرفروش ترین تورهای گردشگری داخلی در ایران می باشد. توجه داشته باشید که استان کردستان از طبیعت بکر و بی نظیری برخوردار است. شما می توانید بهترین اوقات را با رزرو تور گردشگری کردستان تجربه نمایید. همچنین در نظر بگیرید که استان کردستان به داشتن فرهنگ غنی خود نیز شهرت دارد. غذاهای محلی این استان زبانزد می باشد. گردشگران می توانند باشکوه ترین لحظات را در استان کردستان سپری نمایند. اگر شما نیز به دنبال متفاوت ترین تور گردشگری هستید، بهتر است که تور مذکور را از دست ندهید. تورهای گردشگری استان کردستان در تمام فصل ها و ماه های سال برگزار می شوند. شما می توانید  با توجه به اوقات فراغت خود در یکی از تورهای مسافرتی این استان شرکت کنید. همچنین فراموش نشود که این استان آثار تاریخی باشکوهی را نیز در دل خود جای داده است.

گردشگران می توانند قبل از خرید تور کردستان مدنظرشان، با این استان از نزدیک آشنا شوند. از سوی دیگر شرکت مسافرتی ما توانسته اند متنوع ترین تورهای گردشگری استان کردستان را برگزار نماید. مسافران با توجه به قدرت مالی خود می توانند در یکی از بهترین تورهای یاد شده شرکت کنند. همچنین شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با تور مدنظرتان با دوستان ما از امرداد تور در تماس باشید. تعطیلات نوروزی می تواند بهترین گزینه برای بازدید از استان کردستان باشد. شما هم به همراه خانواده ی خود، در بهترین تور گردشگری کردستان شرکت کنید. در ادامه مقاله سعی داریم تا در خصوص تورهای گردشگری استان کردستان بیشتر صحبت کنیم.

تور کردستان

1 قیمت تور کردستان

بهترین زمان برای سفر به کردستان

یکی از مهمترین نگرانی گردشگران را بهترین زمان رزرو تور کردستان شکل داده است. توجه نمایید که استان کردستان در یک منطقه کوهستانی واقع شده است. به جرات می توان گفت که این استان از مرتفع ترین استان های کشور می باشد. بنابراین استان کردستان جزو سردسیرترین استان های کشورمان است. آب و هوای مربوط به این منطقه نیمه خشک و سرد می باشد. به همین دلیل در بسیاری از روزهای سال، هوای سردی در این استان حاکم خواهد بود. ایده آل ترین زمان برای بازدید از کردستان، اوایل بهار تا اواخر تابستان می باشد. البته در فصل زمستان نیز می توان از این استان بازدید کرد و در ورزش های زمستان آن شرکت کرد.

گردشگرانی که به طبیعت علاقه مند هستند می توانند تور کردستان را در اولویت های رزرو خود قرار دهند. چرا که طبیعت این منطقه واقع زیبا و باشکوه می باشد. شما گذر زمان را در این استان احساس نخواهید کرد. همچنین میتوانید برای خرید انواع لوازم الکترونیکی و لوازم آرایشی نیز به بازارهای معروف کردستان مراجعه کنید. تورهای گردشگری استان کردستان، مجرب ترین تورلیدرها را به خود اختصاص داده اند. شما می توانید از تجربیات و دانش تورلیدرهای ما نیز بهره مند شوید.

تور کردستان

2 بهترین تور کردستان

دسترسی به استان کردستان

تور کردستان از محبوبیت بی نظیری در نزد گردشگران بومی برخوردار می باشد. همچنین فراموش نکنید که تورهای گردشگری استان کردستان به شکل زمینی برگزار می شوند. البته شما می توانید در صورت علاقه مندی در تورهای هوایی این استان نیز شرکت نمایید. فراموش نکنید که تورهای زمینی کردستان بسیار ارزان تر از تورهای هوایی این استان هستند. به همین دلیل بسیاری از گردشگران دوست دارند تا در تورهای زمینی این استان شرکت کنند. همچنین شما می توانید فاصله استان های مختلف با کردستان را نیز مورد بررسی قرار دهید. برای مثال فاصله تهران تا شهر سنندج در حدود 500 کیلومتر می باشد. همچنین فاصله سنندج تا اصفهان هم 702 کیلومتر خواهد بود. راه های دسترسی به استان کردستان بسیار متعدد می باشد. شرکت مسافرتی ما سعی خواهد داشت تا سریعترین راه دسترسی به کردستان را انتخاب کند.

با شرکت در تور کردستان می توانید یه سفر متفاوتی را تجربه کنید. فرهنگ و آداب مربوط به استان کردستان واقعا منحصر به فرد می باشد. شما می توانید از نزدیک بازارچه های محلی این استان را بازدید نمایید. همچنین با شروع شدن فصل بهار، جشن های مختلفی در این استان برپا می شود. گردشگران می توانند در جشن های نوروزی این استان شرکت کنند و لحظات خوشی را سپری نمایند. بنابراین پیشنهاد می شود که تعطیلات سال جدید را حتما در استان کردستان بگذرانید. برای این منظور نیز در یکی از تورهای گردشگری این استان شرکت کنید.

معرفی بهترین غذاهای محلی کردستان

شکم گردی یکی از مهمترین آیتم های مورد توجه در تور کردستان می باشد. مردم محلی این استان برای طبخ غذاهای خود از مواد طبیعی استفاده می کنند. تمام غذاهای استان کردستان با سبزیجات تازه و معطر طبخ می شوند. همچنین مردم این استان علاقه مندی زیادی را نیز به گوشت دارند. بنابراین بسیاری از غذاهای آنها حاوی گوشت می باشد. شما می توانید با سفرتان به کردستان، لذیذترین غذاهای کردی را میل نمایید. همچنین معروف ترین و لذیذترین غذاهای استان کردستان عبارتند از:

-         شلکینه: با شرکت در تور کردستان می توانید غذای شلکینه را میل نمایید. این غذا را می توانید برای وعده نهار سفارش دهید. همچنین می توانید جهت صرف غذای یاد شده به شهر سنندج مراجعه نمایید.

-         کلانه: یکی از متفاوت ترین و خوشمزه ترین غذاهای محلی این استان را کلانه شکل داده است. این غذا به پیتزا شباهت زیادی را دارد. همچنین در تهیه و طبخ آن از پیازچه و سبزیجات استفاده می کنند. چربی کلانه هر چقدر بیشتر باشد، به همان اندازه خوشمزه و لذیذ خواهد بود.

-         خورشت ریواس: با رزرو و خرید تور کردستان می توانید لذیذترین خورشت ریواس را در این استان میل کنید. توجه نمایید که در تهیه خورشت یاد شده از گیاهان و سبزی های تازه ای استفاده می کنند. شما می توانید خورشت ریواس را به همراه برنج ایرانی میل نمایید. این خورشت از طعم و عطر بی نظیری برخوردار است. همچنین مردم محلی این استان در بسیاری از مناسبت ها این خورشت را طبخ می کنند.

تور کردستان

3 تور کردستان ارزان

جاذبه های گردشگری کردستان

با رزرو تور کردستان فرصت بازدید از بهترین جاذبه های گردشگری این استان را به دست می آورید. توجه داشته باشید که استان مذکور آثار تاریخی و باستانی گوناگونی را در دل خود جای داده است. همین امر نیز سبب شده تا بسیاری از گردشگران از سراسر ایران و جهان به کردستان سفر کنند. معروف ترین و مهمترین جاذبه های توریستی این استان عبارتند از:

-         هورامان: بدون شک با شرکت در تور کردستان می توانید از هورامان یا اورامان بازدید کنید. این منطقه دقیقا در مرز ایران و عراق واقع شده است. شکوه طبیعت و ابهت این منطقه واقعا دیدنی می باشد. شما می توانید رودخانه های خروشان و دره های پر پیچ و خم زیادی را در اورامان مشاهده کنید.  طبیعت بکر این منطقه سبب شده تا امروزه بسیاری از گردشگران به دنبال بازدید از اورامان باشند. همچنین واژه اورامان به معنای آمدن خورشید می باشد. شما می توانید طلوع شکوهمند خورشید را از این منطقه مورد مشاهده قرار دهید.

-         رود سیروان: یکی از بی نظیرترین جاذبه های طبیعی این استان را رود سیروان شکل داده است. رود سیروان از مریوان و رزاب سرچشمه گرفته و در آخر هم به شهرستان پاوه می رسد. امروزه تفریحات آبی متعددی را در کنار رود مذکور تاسیس کرده اند. گردشگران ماجراجو می توانند لحظات نابی را در این کنار این رود سپری کنند. شما هم می توانید در سفر خود به کردستان از رود سیروان بازدید نمایید. همچنین در این منطقه می توانید تصاویر بی نظیری را نیز به ثبت برسانید.

-         دریاچه زریوار: با رزرو تور کردستان می توانید دریاچه زریوار را از نزدیک تماشا کنید. این دریاچه در شهر مریوان واقع شده است. افسانه ها و داستان های گوناگونی در مورد این دریاچه وجود دارد. آب دریاچه هیچ منبع مشخصی را ندارد. به همین دلیل نیز در نحوه ی پیدایش آن نیز یک راز بزرگی نهفته است. شما می توانید از خدمات رفاهی مربوط به دریاچه زریوار نیز بهره مند شوید. امروزه رستوران ها و خدمات تفریحی متعدد در نزدیکی دریاچه تاسیس شده اند. همچنین برخی از زنان محلی نیز در اطراف این دریاچه به پخت نان محلی مشغول هستند.

تور کردستان

4 خرید تور کردستان

معرفی مهمترین شهرهای استان کردستان

تور کردستان جزو بهترین تورهای داخلی کشورمان می باشد که هر سال در تعطیلات سال نو برگزار می شود. گردشگرانی که در تورهای گردشگری استان کردستان شرکت می کنند، بسیار خوش شانس هستند. چرا که از این طریق می توانند با معروف ترین شهرهای این استان آشنا شوند. مهمترین شهرهای مربوط به استان کردستان عبارتند از:

-         شهر سنندج: با رزرو و شرکت در تور کردستان می توانید از زیبایی های شهر سنندج نیز بازدید کنید. این شهر از زیباترین شهرهای غرب کشورمان می باشد. با شروع شدن فصل بهار بسیاری از توریست ها به دنبال بازدید از این شهر هستند. همچنین سنندج جزو شهرهای بزرگ کردنشین می باشد. مردم این شهر به مهمان نوازی و خونگرم بودن شهرت جهانی دارند. شما می توانید از موزه های مختلف شهر سنندج نیز بازدید کنید.

-         بیجار: شهر بیجار به داشتن بستنی های خوشمزه ی خود معروف می باشد. چرا که بستنی فروشان این شهر با گلاب و هل بستنی های خود را آماده می کنند. این شهر آثار تاریخی متعددی را به خود اختصاص داده است. مهمترین آثار دیدنی بیجار عبارتند از: قلعه قمچقا – بازار سنتی – پیست اسکی نسار

بررسی قیمت تور کردستان 

تور کردستان به اشکال بسیار مختلفی برگزار می شود. شما می توانید با توجه به اوقات فراغت خود، بهترین تور گردشگری این استان را رزرو کنید. همچنین جهت بررسی قیمت مربوط به تورهای گردشگری استان کردستان می توانید از همین سایت اقدام نمایید. شرکت مسافرتی ما سعی دارد تا بهترین خدمات را حداقل ترین هزینه ها ارائه دهد. بنابراین در طراحی و اجرای تورهای گردشگری استان کردستان نیز به این موضوع توجه نموده است. گردشگران می توانند با کمترین قدرت مالی خود، بهترین تور گردشگری استان کردستان را رزرو کنند. شما نیز این فرصت کم نظیر و فوق العاده را از دست ندهید و هم اکنون تور مدنظرتان را رزرو نمایید.

تور کردستان

5 رزرو تور کردستان

راهنمای رزرو تور کردستان سنندج مریوان 

تور کردستان برگزار شده از سوی شرکت ما، برنامه ی هیجان انگیزی را برای شما در نظر گرفته است. شما با شرکت در تور گردشگری این استان می توانید از شهرهای مریوان و سنندج نیز بازدید کنید. فراموش نکنید که شهرهای یاد شده از دیدنی ترین شهرهای استان کردستان هستند. همچنین می توانید جهت آشنایی با جزئیات تورهای گردشگری استان کردستان، بر روی آنها کلیک نمایید. ما در این مجموعه سعی داریم تا لحظات خوشی را برای شما به ارمغان آوریم. برای این منظور نیز بهترین تورهای گردشگری استان کردستان را برگزار می کنیم.

تور ارزان کردستان را از امرداد تور رزرو نمایید

تور کردستان در بازه های زمانی بسیار گوناگونی برگزار می شود. گردشگران می توانند با توجه به قیمت تورهای گردشگری استان کردستان، بهترین تور مد نظر خود را رزرو کنند. همچنین در نظر بگیرید که شرکت امرداد تور سعی دارد تا ارزان ترین تورهای گردشگری این استان را اجرا نماید. بنابراین شما می توانید تور گردشگری ارزان قیمت کردستان را از همین وب سایت رزرو کنید. همچنین با رزرو هم اکنون تور گردشگری مدنظرتان می توانید از تخفیف های خوبی نیز بهره مند باشید.

تور کردستان

6 تور کردستان

سوال های متداول در خصوص تور کردستان   

آیا می توان در فصل زمستان نیز تور کردستان را رزرو کرد؟ بله شما می توانید در هر فصلی از سال سفرتان را به این استان شکل دهید. توجه داشته باشید که زمستان های کردستان بسیار سرد می باشد. به همین دلیل تنها می توانید از موزه های این استان بازدید نمایید. همچنین می توانید در ورزش های زمستان این استان نیز شرکت کنید. 

مهمترین و اصلی ترین خدمات مربوط به تور کردستان کدامند؟ توجه داشته باشید که خدمات مربوط به تورهای گردشگری استان کردستان بسیار گسترده است. از مهمترین خدمات مربوط به تورهای یاد شده می توان به رزرو هتل – رزرو بلیط هواپیما یا اتوبوس – داشتن تورلیدر – صدور بیمه نامه برای مسافران – فرصت بازدید از بازارچه های محلی استان – بازدید از مشهورترین جاذبه های استان – همسفر شدن با گردشگران دیگر 


موزه سنندج، خانه کرد، اورامانان، پیر شالیار، قرآن نگل ، سردشت، آبشار شلماش،چشمه های آهکی گراوان، روستای طبقاتی پالنگان، رودخانه سیروان، روستای نگل، دریاچه زریوار، آرامگاه پیر شالیار، کاروانسرای عباسی قصر شیرین، آتشکده چهارقاپی، دکان داوود و سنگ‌نگاره آنوبانی‌نی ، مقبره بابایادگار، آبشار ریجاب، مقبره و قبرستان ابودجانه، روستای شالان، تنگه‌ی پاتاق

ما تور کردستان را هم به صورت زمینی و هم هوایی و هم به صورت گروهی برگزار میکنیم. از لیست تور های موجود در این صفحه میتوانید تور خود را انتخاب کنید

با توجه به شرایط آب و هوایی این منطقه که تابستان های گرم و زمستان های سرد دارد، بهترین زمان سفر به کردستان و سنندج، فصل بهار و اوایل پاییز می باشد

اطلاعات گردشگری

نظرات

ثبت نظر