×

تور بولیوی تور بولیوی زمستان 1400

تور بولیوی زمستان 1400
7 شب و 8 روز اقامت در یکی از زیباترین کشورهای آمریکای لاتین با تور بولیوی

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور بولیوی سفری است برای بازدید از جاذبه هایی همچون شهر زیبای لاپاز، شهر توریستی سوراتا، جاده یونگاز و ... که سفری به یادماندی را برای شما و همراهانتان رقم خواهد زد.

تور بولیوی تور بولیوی  زمستان 1400

لوازم مورد نیاز

  • وسایل شخصی
  • لباس مناسب فصل
  • داروهای ضروری
  • پاسپورت
  • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

    ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

    ۲) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور بولیوی:

کشور بولیوی با حداکثر ارتفاع 6.542 متر بالاتر از سطح دریا و در بین رشته کوه های آند و حوضه ی آمازون و با حداقل ارتفاع 70 متر بالاتر از سطح دریا، در کوه برفی ساخاما نزدیک رودخانه پاراگوئه واقع شده است. منطقه ی آند در بیشتر اوقات از سال دارای آب و هوایی سرد و خشک بوده، که شما را با منظره زیبایی متشکل از رشته کوههای برفی که میزبان دشتی وسیع تحت عنوان فلات هستند و همچنین مَهدی از مردمی با فرهنگ و باستانی با فرهنگی غنی روبرو می کند.

از سوی دیگر، دشت های این کشور با داشتن آب و هوایی گرم و مرطوب، شرایطی مناسب برای میزبانی از تعداد بی شمار تنوع بیولوژیکی و فرهنگی مردم آمازون و چاکو را فراهم کرده اند. مقاصد قرار گرفته در این منطقه، برای جهانگردی ماجراجویانه، طبیعت گردی و اهداف تجاری ایده آل هستند، چرا که از مهمترین شهرهای توریستی بولیوی می باشند.

مقاصد توریستی و گردشگری در بولیوی در تمام طول سال قابل دسترس بوده، اما بازدید از برخی از آنان در زمان های معینی توصیه می شود.
برای ورود به کشور بولیوی می بایست گذرنامه ای معتبر یا ویزایی به مدت 30 یا 90 روز بنا بر توافق نامه با کشور مبداء داشته باشید.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر