×

تور بولیوی تور بولیوی تابستان 98


لوازم مورد نیاز

  • وسایل شخصی
  • لباس مناسب فصل
  • داروهای ضروری
  • پاسپورت
  • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

    ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

    ۲) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور بولیوی:

کشور بولیوی با حداکثر ارتفاع 6.542 متر بالاتر از سطح دریا و در بین رشته کوه های آند و حوضه ی آمازون و با حداقل ارتفاع 70 متر بالاتر از سطح دریا، در کوه برفی ساخاما نزدیک رودخانه پاراگوئه واقع شده است. منطقه ی آند در بیشتر اوقات از سال دارای آب و هوایی سرد و خشک بوده، که شما را با منظره زیبایی متشکل از رشته کوههای برفی که میزبان دشتی وسیع تحت عنوان فلات هستند و همچنین مَهدی از مردمی با فرهنگ و باستانی با فرهنگی غنی روبرو می کند.

از سوی دیگر، دشت های این کشور با داشتن آب و هوایی گرم و مرطوب، شرایطی مناسب برای میزبانی از تعداد بی شمار تنوع بیولوژیکی و فرهنگی مردم آمازون و چاکو را فراهم کرده اند. مقاصد قرار گرفته در این منطقه، برای جهانگردی ماجراجویانه، طبیعت گردی و اهداف تجاری ایده آل هستند، چرا که از مهمترین شهرهای توریستی بولیوی می باشند.

مقاصد توریستی و گردشگری در بولیوی در تمام طول سال قابل دسترس بوده، اما بازدید از برخی از آنان در زمان های معینی توصیه می شود.
برای ورود به کشور بولیوی می بایست گذرنامه ای معتبر یا ویزایی به مدت 30 یا 90 روز بنا بر توافق نامه با کشور مبداء داشته باشید.

قوانین و مقررات تور

۱. پرواز چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

۲. پرداخت ۶۰٪ علی الحساب در هنگام رزرو ضروریست.در غیر اینصورت درخواست تائید نخواهد شد.

۳. مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور بعهده آژانس همکار می باشد و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نخواهد داشت.

شما می توانید هزینه های خود را به یکی از حسابهای زیر واریز نمایید:

صاحب حسابشماره حسابشماره کارتنام بانک
آرند گشت امرداد83000002495001
6221061080027685
پارسیان
احسان کرمی5228684736
6104337924947482
ملت

همسفران گرامی قبل از ثبت نام حتما با کارشناسان ما هماهنگ کنید.

برای تنظیم قرارداد سفر خود و همراهانتان به آدرس دفتر مراجعه کرده و یا از طریق فضای مجازی نسخه قرارداد خود را امضا کرده و دریافت نمایید.

بخش منشور آرند گشت اَمُرداد را حتما مطالعه فرمایید.

نظرات

ثبت نظر