×

تور جنگل نقله بر و سرو کهنسال هرزویل یک روزه بهار 1402

تور جنگل نقله بر رودبار و سرو کهنسال هرزویل
بهار 1402

سفری یک روزه به طبیعت زیبای رودبار و جنگل نقله بر

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور جنگل نقله بر سفری است یک روزه برای پیاده‌روی در جنگل‌های سرسبز نقله‌بر رودبار، تماشای دورنمای قله درفک و رودخانه سپیدرود، و بازدید از سرو کهنسال هرزویل که تجربه بی نظیری را برای شما و همراهانتان رقم خواهد زد.

برنامه روزانه سفر

 • 1


لوازم مورد نیاز

 • داروهای شخصی
 • کارت شناسایی
 • وسایل نظافت شخصی
 • کفش پیاده روی
 • فلاسک چای
 • کوله یکروزه
 • یک وعده غذای سبک قابل حمل در کوله
 • کلاه و عینک آفتابی
 • لباس مناسب فصل
 • قاشق، چنگال و بشقاب
 • لیوان و بطری آب

مدارک مورد نیاز

  1) کارت شناسایی

اطلاعات سفر

جنگل نقله بر رودبار:

وجود دریا، کوهستان، رودخانه ها، جویبارها، چشمه ها، آبشارها و جنگل های سرسبز در شمال ایران، این خطه از ایران را به بهشت طبیعتگردان تبدیل کرده است. این طبیعت بی نظیر و زیبای شمال ایران باعث شده تا به محبوب ترین نقاط کشور برای سفر و گردشگری تبدیل شود. جنگل نقله بر رودبار هم که درست در قلب خطه سرسبز شمال قرار گرفته است جزئی از از همین مقاصد پرطرفدار برای گردشگری و بخصوص تور جنگل نقله بار است. شاید در گذشته جنگل نقله بر کمتر شناخته شده بود و یا اسم جنگل نقله بر در شمال کشور کمتر به گوشتان خورده باشد، اما در چند سال اخیر جنگل نقله بر به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در شمال کشور و در استان گیلان تبدیل شده است. در حقیقت جنگل نقله بر نام خود را از روستایی کوچک و زیبا با مردمی مهمان نواز به همین نام گرفته است. به فاصله ی کوتاهی از این روستا و با چند دقیقه فاصله می توانید به جنگل شگفت انگیز و سر سبز نقله بر برسید. می توانید از روستای نقله بر به طرف جنگل نقله بر حرکت کنید و پیاده از قلب جنگل بگذرید و چشم اندازهای زیبای قله درفک و رودخانه پر حوش و خروش سپیدود را همراه با مناظر طبیعی چشم نواز مشاهده کنید و از هوای بی نظیر و طبیعت دلربای این منطقه لذت ببرید. در طول مسیر از شالیزارهای برنج می گذرید و در هر قدمی که بر می دارید و شگفت هایی بیشتر از جنگل نقله بر و مناظر اطراف آن را خواهید دید. فاصله کم ییلاق جنگل نقله بر تا شهر تهران باعث شده که گردشگران با تورهای یک روزه همراه شده و برای بازدید از ییلاق نقله بر و جنگل زیبای آن راهی این نقطه از شمال کشور شوند. با توجه به اینکه جنگل نقله بر در ارتفاعات قرار گرفته است، فصل زمستان فصل مناسبی برای سفر به این منطقه نیست، زیرا ممکن است با هوایی بسیار سرد و برف رو به رو شوید. اما بر عکس آن فصل بهار و تابستان، بهترین فرصت برای سفر به جنگل نقله بر و با تورهای یکروزه به این منطقه است تا از نزدیک شاهد زیبایی های خلقت خداوند در جنگل نقله بر باشید.

سفر به جنگل نقله بر (تور جنگل نقله بر) سفری از نوع تور طبیعتگردی محسوب می شود. پس به همراه داشتن لوازم ضروری طبیعتگردی مثل کفش مناسب کوهنوردی (پیاده روی)، کلاه و عینک آفتابی، داروهای ضروری، لباس مناسب فصل، آب آشامیدنی، قاشق و چنگال مسافرتی، کوله سبک و کم حجم، و مواد غذایی مقوی را فراموش نکنید و حتما همراه خود داشته باشید خاطره سفر به جنگل نقله بر تا سال ها در خاطرتان باقی بماند.

قوانین و مقررات تور

* همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و ماسک در طول سفر الزامیست.

* در این سفر ظرفیت اتوبوس 25 نفره تخت خوابشو میباشد که بخاطر رعایت فاصله اجتماعی فقط 17 نفر مسافر ثبت نام میشوند.

* برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی می باشد. 

* خواهشمندیم با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر امردادتور اطلاعات لازم را دریافت کنید.

* چیدمان صندلی همسفران در وسیله نقلیه، بر اساس زمان ثبت‌نام و تعداد افراد هر گروه انجام می شود.

نظرات

ثبت نظر