×

تور سوچی تور سوچی بهار 1402

تور سوچی تابستان 1401
7 شب و 8 روز اقامت در شهر زیبای سوچی
با پرواز ایرفلوت

شروع قیمت از : به زودی...
جاذبه های سفر :

تور سوچی می تواند همراه با بازدید از مکانهایی چون هتل های مجلل ماریتایم سوچی، هتل پارک سوچی، برج هایت سوچی، هتل های پولمن سوچی و مجموعه ی فانوس اسکندر سوچی باشد.

تور سوچی تور سوچی بهار 1402

لوازم مورد نیاز

 • لباس مناسب فصل
 • دوربین عکاسی
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  ۱) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) یک قطعه عکس ۳×۴

  نکته: مدت زمان اخذ ویزای سوچی 7 روز کاری است.

اطلاعات سفر

سوچی
سوچی و تور سوچی یکی از زیباترین شهرهای کشور روسیه برای سفر و گردشگری است. شهر سوچی شهری با جاذبه های دیدنی بسیار در غرب کشور پهناور روسیه و در کرانه های دریای سیاه واقع شده است. سوچی به دلیل داشتن آب و هوایی مطبوع و معتدل بخصوص در فصل تابستان، در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی و فرهنگی بی نظیری که در دل خود جای داده است، باعث جذب گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف جهان در سال های اخیر شده است؛ به طوری که اگر در فصل تابستان به سوچی و با تور سوچی سفر کنید، تعدد گردشگران و ظرفیت محدود هتل های این سوچی برای رزرو کردن، شما را شگفت زده خواهد کرد.

موقعیت جغرافیایی شهر سوچی:
شهر سوچی روسیه در مرزهای غربی کشور روسیه قرار گرفته و کرانه های دریای سیاه و دامنه های بلند رشته کوه بزرگ قفقاز از سوچی می گذرد. مساحت شهر سوچی در کشور روسیه حدود ۱۷۶ کیلومتر مربع بوده و مطابق آمار سرشماری ای که در سال ۲۰۱۰ در شهر سوچی انجام شده، جمعیت شهر سوچی روسیه حدود ۳۴۳ هزار نفر بوده است.

اطلاعات عمومی شهر سوچی:

زبان رسمی شهر سوچی، روسی است.

واحد پول رسمی سوچی روسیه روبل (RUB) و هر روبل روسیه معدل 1.5 تا 1.8 دلار آمریکا بوده که البته این نرخ متغییر است.

ولتاژ برق شهری سوچی حدود 220 ولت است.

سوچی در کشور روسیه قرار گرفته و کد آن +7 است.

شهر سوچی روسیه حدود نیم ساعت با تهران اختلاف زمانی دارد.

شماره های اضطراری در سوچی روسیه به این شرح است:

آتش نشانی: 101

پلیس: 102

آمبولانس: 103

فرودگاه شهر سوچی بین المللی است.

آب و هوای شهر سوچی
کشور روسیه به دلیل پهناور بودن و وسعت زیاد آن طبیعتا دارای آب و هوای متغیری است. در برخی نقاط کشور روسیه یخبندان برقرار است ولی در نقاط دیگری از روسیه شرایط آب و هوایی معتدل تر و مطلوب تر است. شهر سوچی نیز دارای آب و هوای متفاوتی است و با توجه به قرار گیری سوچی در بین دریا و کوهستان در اکثر اوقات از سال دارای آب و هوای معتدلی است. اگر در فصل تابستان به این سوچی و با تور سوچی سفر کنید، وضعیت آب و هوایی برای شنا کردن در سواحل زیبای سوچی بسیار عالی است. در اوخر تابستان و اوایل پاییز با توجه به این حجم مسافرانی که به سوچی می روند کاهش پیدا می کند شرایط برای سفر بسیار مناسب می شود.

اقامت در سوچی
برای اقامت در شهر سوچی خوشبختانه از نظر تنوع هتل ها و قیمت های آنها محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از بین هتل های متنوع و زیبایی که در شهر سوچی وجود دارد هتل مناسبی را با توجه به شرایط بودجه و سلیقه خود انتخاب کنید.

قوانین و مقررات تور


نظرات
 • پروانه|2019/10/11

  فصل شروع تورهای سوچی کی هست؟ لطفا زودتر اطلاع بدید. مشتاق سفر به سوچی هستیم. ممنون


ثبت نظر