×

تور ماداگاسکار پاییز 1401

تور ماداگاسکار پاییز 1401
7 شب و 8 روز
تور ماداگاسکار، سفر به جزیره شگفت انگیز ماداگاسکار

تور ماداگاسکار، نکات مهم:
1) هزینه ویزای ماداگاسکار به مبلغ ۳۷ دلار بر عهده همسفران خواهد بود که در فرودگاه آنتاناناریوو پرداخت خواهد شد.
2) تمامی هزینه های برنامه های اختیاری به عهده همسفران است.
3) با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنما وجود خواهد داشت.

شروع قیمت از : به زودی ...
جاذبه های سفر :

تور ماداگاسکار و تور ماداگاسکار ارزان فرصتی است برای بازدید از زیبایی های این جزیره مانند طبیعت بکر و بی نظیر آن، حیات وحش متنوع و هیجان انگیز آن، فرهنگ و آداب و رسوم مردم ماداگاسکار و ... که سفری لذتبخش را برای شما رقم خواهد زد.

جاذبه های سفر به ماداگاسکار به زودی اعلام خواهد شد.

تور ماداگاسکار پاییز 1401

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • لباس مناسب فصل
 • داروهای ضروری
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  2) یک قطعه عکس ۳×۴

  3) کپی شناسنامه و کارت ملی

  4) مشخصات کامل مسافر

اطلاعات سفر

تور ماداگاسکار
ماداگاسکار، كه در چند صد مایلی ساحل موزامبیک واقع شده ، یکی از منحصر به فردترین مکان های روی زمین است. ماداگاسکار سرزمینی است با چهره‌های مختلف: سواحل طلایی، کوه های سرسبز ، کارست‌های سنگ آهک ناهموار و دره های خشک و فرو رفته. این زیستگاه‌های گوناگون، خانه‌هايي هستند براي تنوع باورنکردنی از حیوانات وحشی که 90٪ آنها در هیچ جای دیگر در کره زمین یافت نمی شود. در ماداگاسکار برای نوع سلیقه چیزی برای شگفت زده شدن وجود دارد، خواه به دنبال استراحت در سواحل بکر باشید یا اینکه از زندگي شهری دور شده و به درون جنگل های بارانی بکر غوطه ور شوید. آنتاناناریوو Antananarivo ، پایتخت این کشور، آميزه‌ای از تاریخ استعمار، فرهنگ متنوع و غذاهای مدرن خوب است.

بهترین زمان سفر به ماداگاسکار و آب و هوای آن
هنگام برنامه ریزی برای سفر به ماداگاسکار، مسافران باید این نکته را در نظر داشته باشند که از این سرزمین خارق العاده و آنچه علایق شخصیشان است چيزي از دست ندهند، زیرا هر فصل جاذبه هاي خاص خود را دارد.
به طور کلی، دوره بین ماه مه  تا اکتبر (زمستان در نیمکره جنوبی) دلپذیرترین زمان برای سفر به ماداگاسکار است ، با دمای خنک تر و باران کم. با این حال ، از سال های گذشته الگوی سنتی آب و هوا به دلیل تغییرات جهانی آب و هوا دیگر قابل اعتماد نیست. در فصل خشک ممكن است باران زیادی ببارد و برعکس ، بنابراین برای هر موقيتي آماده باشید!
تنها زمانی که باید از رفتن به ماداگاسکار خودداري كنيد ، ژانویه تا مارس است، هنگامی که باران شدید می تواند بسیاری از جاده ها را گل آلود و غیرقابل عبور کند و خطر زیاد گردباد‌ها در شرق و شمال شرقی ماداگاسکار وجود دارد. در این زمان برخی از هتل ها بسته‌اند و حتی برخی از تورهای بزرگ گردشگري نیز عملیاتی نیستند.

لباس پوشيدن در ماداگاسکار
یک تیشرت آستین بلند را در شب برای محافظت در برابر پشه ها و سرما در ارتفاعات استفاده کنید. یک پاریو نازک (pareo) به عنوان یک حوله در ساحل خوب است. در هنگام شنا کفش های پلاستیکی را فراموش نکنید و مراقب باشید که روی توتياي دریایی قدم نگذارید. برای مواقع باراني در سواحل شرقی ماداگاسکار نیز از یک بارانی سبک استفاده کنید، گرچه به لطف هوای گرم لباس به سرعت خشک می شود. کفش پیاده روی مناسب برای تورهاي پياده ضروری است.

سلامتی در ماداگاسکار
قبل از رفتن به ماداگاسکار باید به پزشک مراجعه کنید. مالاریا در تمام طول سال خطرناک محسوب مي‌شود و در سواحل شیوع بیشتری دارد. مقاومت در برابر کلروکین گزارش شده است. پشه های مالاریا بیشتر در هنگام غروب و طلوع آفتاب فعال هستند ، بنابراین در آن مواقع خود را بپوشانید و از مواد دافع استفاده کنید. براي هنگام خواب یک توري پشه بند برای محافظت و یک ماده دفع کننده مؤثر با خود بیاورید. پزشک احتمالاً به شما توصیه می کند که یک داروي پیشگیری از بیماری مالاریا مانند مفلوکین (لاریوم) یا مالارون مصرف کنید.

زبان ماداگاسکار
ماداگاسکار 18 قبیله دارد و هر کدام لهجه های خاص خود را دارند. در قانون اساسی سال 2007 ، مالاگا، زبان ملی باقی مانده است، زبانی با منشا مالائو- پولینزی، که به طور کلی در کل جزیره صحبت می شود و اصولا بايد همه اهالي ماداگاسكارآن را درک کنند. فرانسوی زبان دوم رسمی است و افراد فرهیخته آن را روان صحبت می کنند، اگرچه در حومه شهرها یافتن کسی که به زبان فرانسه صحبت می کند گاه دشوار است. انگلیسی، اگرچه هنوز هم نادر است، اما به تازگی محبوبیت بیشتری در ماداگاسکار پیدا کرده است.

فرهنگ، آداب و رسوم و دین مردم ماداگاسکار
مالاگاها (ماداگاسکاری ها) مردمی بسیار مهمان نواز و خون گرم هستند، اگرچه ممکن است آرامش آنها گاهی خسته کننده باشد. زندگی در ماداگاسکار بسیار فرانسوی شکل است. زبان فرانسوی است و صبحانه ها نیز همين‌طور. بنابراین می تواند برای برخی از گردشگران آشنا باشد. در صورت اقامت در یک روستای محلی، به ویژه به رئیس روستا هدایايي باید ارائه شود. پول به عنوان یک توهین تلقی می شود. دوستان و آشنایان هر بار که یکدیگر را می بینند 2 ، 3 یا 4 بار روی هر گونه بوسه می زنند. به بازدید کنندگان توصیه می شود هیچ گونه لباسی به سبک نظامی نپوشند و از مراکز نظامی یا پلیس عکس نگیرند.
انعام دادن در ماداگاسکار مرسوم نیست، اگرچه در رستوران ها و هتل هاي به سبک اروپایی انعام انتظار مي‌رود.
تقریباً همه مالاگا ها (ماداگاسکاري ها) مسیحیت (کاتولیک یا پروتستان) را با دین سنتی خود ترکیب می کنند. دو گروه ، آنتالوترا در شمال غربی و آنتائیمورو ("عرب- ماداگاسکاري") از جنوب شرقی ، شیوه های مسلماني را اتخاذ كرده اند. در آیین سنتی، بالاترین موجود یا خالق آن زانيهاري Zanihari یا آندرياناناهاري Andriananahary است ، كه امروزه به آن آندريامانيترا Andriamanitra گفته می شود ، که نه مرد و نه زن است.

بارزترین عنصر در لباس سنتی مالاگا ها، لامبا است ، پارچه ي شال مانند كه دور كمر و بدن بسته مي‌شود که اغلب با طرح هایی که زندگی روزمره را نشان می دهد چاپ می شود. برخی لامباهای ارزان تر نیز شعارهایی بر روی آنها دارند که باید قبل از خريد بررسی شوند - برخی می توانند تحريك كننده باشند! در ارتفاعات ماداگاسکار، به ویژه در بین قوم بتسیلیو، لامباها روی شانه پوشیده می شوند. لامبامنا (لامباي قرمز) برای مناسبت های ویژه نگه داشته مي‌شوند و همچنین به عنوان کفن دفن استفاده می شوند.

قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر