×

تور پاریس تور پاریس تابستان 98

تور پاریس

12 خرداد 98

*نکته: تمامی قیمت های زیر به یورو و بدون احتساب پرواز، ترانسفر فرودگاهی و ویزا هستند.

در صورت درخواست ترانسفر فرودگاهی مبلغ 50 یورو به ازای هر نفر به مبالغ داخل جدول اضافه می شود.

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12)
De L'Ocean
3
اقامت همراه با صبحانه
395  550 
Grand Hotel De Turin
3
اقامت همراه با صبحانه
420  595  217 
Hotel R.Kipling
4
اقامت همراه با صبحانه
488  640  488 
Hotel Regina Opera Grands Boulevards
4
اقامت همراه با صبحانه
495  790  368 
Hotel Parister
5
اقامت همراه با صبحانه
720  1,298 

لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت
 • دوربین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه:

  1) تکمیل فرم درخواست ویزا

  2) دو قطعه عکس رنگی و جدید با زمینه روشن در اندازه 3.5*4.5 سانت، به طوری که 70 تا 80 درصد عکس را شامل شود.

  3) اصل گذرنامه یا پاسپورت که از زمان سفر حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه مهر نخورده به همراه فتوکپی صفحه شناسنایی امضاء شده صاحب گذرنامه.

  4) فتوکپی تمامی رویدادهای شنگن (گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی) به همراه مهرهای ورود و خروج.

  5) مدارک شغلی فرد (با ترجمه رسمی به انگلیسی یا فرانسوی):

  الف) برای کارمندان:

  اصل گواهی اشتغال به کار که موارد زیر حتما در آن ذکر شده باشد:

  * سمت متقاضی

  * تاریخ استخدام

  * حقوق ماهیانه

  * تعداد روزهای مرخصی موافقت شده و اعلام بازگشت متقاضی از سفر

  * فیش های حقوقی سه ماه اخیر

  * پرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب جاری و در صورت وجود حساب پس انداز)

  ب) برای فروشندگان و صاحبان مشاغل:

  روزنامه رسمی و اظهارنامه ثبت در ثبت شرکت ها به همراه ترجمه *

  * پروانه کسب جاری ترجمه شده

  * پیرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی)

  ج) برای شغل های آزاد:

  * کارت نظام مربوطه یا کارت حرفه ای سال جاری ترجمه شده

  * پرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی + حساب کاری)

  د) برای دانشجویان:

  * گواهی اشتغال به تحصیل یا ثبت نام دانشگاهی در سال جاری یا ثبت نام برای سال آینده

  * پیرینت گردش سه ماهه اخیر حساب بانکی به زبان انگلیسی (حساب شخصی یا حساب شخص تقبل کننده هزینه های سفر به همراه مدارک شناسایی)

  6) گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان با ترجمه به انگلیسی یا فرانسوی

  7) رزرو بلیط و هتل

  8) هزینه ویزا برای هر نفر (قابل پرداخت در روز مصاحبه):

  * برای 0 تا 6 سال بدون هزینه

  * برای 6 تا 12 سال 35 یورو

  * برای بالای 12 سال 60 یورو

  همچنین مبلغ 25 یورو برای هر نفر جهت بررسی مدارک اخذ خواهد شد.

  نکته 1: پیرینت گردش حساب بانکی میبایست 3 تا 4 روز پیش از روز مصاحبه فرد دریافت شود. پیرینت های گردش حسابی که بیش از یک هفته از تاریخ دریافت آن گذشته باشد مورد قبول سفارت نمی باشد.

  نکته 2: مدارکی که می بایست ترجمه شوند نیاز به تایید دادگستری ندارند و تنها مهر دارالترجمه کفایت می کند.

  نکته 3: موارد 1، 7 و 8 توسط آژانس تهیه شده و دو تا سه روز پیش از زمان مصاحبه تحویل مسافر خواهد شد.

اطلاعات سفر

کشور فرانسه:

فرانسه با عنوان رسمي جمهوري فرانسه کشوري است واقع در غرب قاره اروپا. فرانسه بزرگ‌ترين کشور اروپاي غربي می باشد. اين کشور با کشورهاي بلژيک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئيس، ايتاليا، موناکو، آندورا و اسپانيا همسایه است و مرز زميني مشترک دارد. فرانسه يکي از اعضاي موسس اتحاديه اروپا و سازمان ملل متحد بوده است. اين کشور همچنين عضو گروه جي 8 و از اعضاي دائم شوراي امنيت سازمان ملل متحد و داراي حق وتو می باشد.نياکان و گذشتگان فرانسوي‌ها گول‌ها (Gaulois) بودند و تبار سلتي داشتند. آنها تا زمان ژوليوس سزار فرمانرواي تواناي روم فرانروايي بومي خود را داشتند تا سرانجام به دست سزار سرنگون شدند و کشورشان جزء بخشي از امپراتوري روم قرار گرفت.

فرانسه سرزمين فرهنگ و هنر، سرزمين گل و گالري و نشاط و شادی است. کشور فرانسه، که در محافل رسمي با عنوان جمهوري فرانسه شناخته مي شود، کشوري است که بر خلاف انتظار همگان تنها بخشي از آن در اروپا واقع شده است. در واقع بخشي از سرزمينهاي وسيعي که به اين کشور تعلق دارند در خارج از خاک اصلي اين کشور که در اروپاست قرار دارند و به صورت جزیره می باشند.

کشور فرانسه شبیه به یک شش ضلعی می باشد. بخش وسیع و بزرگی از کشور فرانسه در اروپای غربی قرار گرفته است. پایتخت فرنسه، پاریس است و زبان رسمی آن فرانسوی و واحد پول آن یورو می باشد. شعار ملی کشورفرانسه، آزادی،‌ برابری و برادری می باشد. پرچم فرانسه از سه رنگ عمودی آبی، سفید و قرمز تشکیل شده است.

فرانسه از کشورهای عضو اتحایه اروپا می باشد و در شورای امنیت سازمان ملل نیز دارای حق وتو است. اقتصاد کشور فرانسه مقام پنجم را در جهان دارا می باشد.

گردشگری در فرانسه:

واضح است که سالانه میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای بازدید از فرانسه و شرکت در تورهای فرانسه به این کشور مراجعه می کنند. این امر بی دلیل نیست، چراکه دینی های بسیار، تاریخ و تمدن مشهور، طبیعت سرسبز و زیبا، سواحل پاک و تمیز و گرم، تنوع هتل ها و خدمات و ... فرانسه را به بزرگترین کشور توریست پذیر در قاره اروپا تبدیل کرده است.

جالب است بدانید فرانسه با درآمدی برابر ۱۸۰ میلیارد فرانک در صنعت توریسم، دومین کشور پردرآمد در صنعت جهانگردی بعد از آمریکاست! هر ساله ۱۲ میلیون نفر از سراسر دنیا فقط برای بازدید و دیدار از موزه و کاخ لوور، موزه اورسی و کاخ ورسای به پاریس سفر می کنند و حدود 6/5 میلیون نفر در سال برای بازدید از برج زیبای ایفل به فرانسه عزیمت می کنند.

پاریس عروس شهرهای اروپا و شاید جهان محسوب میشود. شهر 4 میلیون نفری پاریس، پر است از تاریخ و فرهنگ و معماری قدیمی و مدرن، خیابان های منظم و تمیز که لذت قدم زدن در خیابان های پاریس فرانسه را چند برابر می کند. این شهر جاذبه هایی چون عبور رودخانه سن از میان شهر، مکان‌ها و بناهای تاریخی نظیر «برج ایفل»، «موزه لوور»، «کاخ ورسای»، «کلیسای نتردام»، «زندان باستیل» و دیگر نقاط دیدنی را در دل خود جای داده است.

از دیگر شهرهای مهم و دیدنی فرانسه که در سفر به فرانسه و با تور فرانسه باید از آنها دیدن کرد، عبارتند از: بردو، گرونوبل، لیل، لیون، مارسی، مونپلیه، نیس، استراسبورگ، تولوز.

دیدنی های پاریس فرانسه:

پاریس فرانسه، یکی از معروف ترین شهرهای دنیا برای گردشگری است و جاذبه های دیدنی و جذاب بسیاری را در اختیار بازدیدکنندگان  و گردشگران قرار می دهد. با این وجود، در صورتی که به پاریس سفر می کنید، حتماً زمانی را برای قدم زدن در خیابان ها و محله های قدیمی شهر پاریس فرانسه در تور فرانسه در نظر بگیرید، زیرا این تنها راه شناخت پاریس واقعی است.


1) برج ایفل (Eiffel Tower): برج ایفل که جزء شناخته شده ترین بناهای مجلل در اروپا است، نماد شهر پاریس فرانسه بوده و یکی از دیدنی‌ترین و هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری در تور فرانسه می باشد. شما می توانید برای بالا رفتن از این برج، از پله ها استفاده کرده و یا با ایستادن در یک صف طولانی ، در انتظار استفاده از آسانسور بمانید!


2) موزه لوور (Louvre Museum): یکی از مکان‌هایی که نباید در زمان سفر به پاریس، دیدن آن را از دست بدهید، موزه لوور پاریس فرانسه است که با داشتن کلکسیونی افسانه ای از اشیاء قدیمی، احتمالاً معروف ترین موزه در قاره اروپا و حتی جهان می باشد. این موزه در داخل کاخ لوور فرانسه که زمانی محل اقامت خانواده سلطنتی فرانسه بوده، قرار گرفته است. 


3) کلیسای نوتردام (Notre Dame Cathedral): کلیسای نوتردام، یکی از اولین کلیساهایی می باشد که در سبک گوتیک ساخته شده و شهرتی جهانی را دارا می باشد. ساخت و ساز این کلیسا در سال 1163 در فرانسه آغاز شده و برای تقریباً دو دهه به طول انجامیده است. از بالای برج شمالی این کلیسا، شما می توانید نمایی عالی و بی نظیر از شهر پاریس را مشاهده کنید و لذت ببرید.


4) قلب مقدس (Sacré-Coeur): قلب مقدس، یک کلیسای سلطنتی فوق العاده زیبا در سبک روم شرقی است که در بالای تپه مونتمار (Montmartre) قرار گرفته است. ساخت و ساز این کلیسا  در فرانسه در سال 1875 آغاز شده و در سال 1914 به پایان رسید. در هنگام بازدید از این کلیسا در تور فرانسه، شما محو زیبایی و معماری فوق العاده آن خواهید شد.


5) شانزه لیزه (Champs-Elysées): خیابان شانزه لیزه، معتبرترین و معروف ترین و جذاب ترین خیابان پاریس و شاید تمام دنیا باشد! این خیابان از میدان کونکورد (Place de la Concorde) تا طاق پیروزی (Arc de Triomphe) کشیده شده است و هر زمانی که شما از آن گذر کنید، شلوغی و جنب و جوش را در آن خواهید دید. شب های این خیابان در پاریس فرانسه بسیار دیدنی و خاطره انگیز است.


6) طاق پیروزی (Arc de Triomphe): طاق پیروزی پاریس که در میدان شارل دوگل (Place Charles de Gaulle) قرار دارد، به عنوان یادگاری از پیروزی های امپراتور ناپلئون فرانسه بنا شده است. طاق پیروزی فرانسه در سال 1836، مدت ها پس از اینکه زمان حکومت ناپلئون به پایان رسیده بود ساخته شده و به نمایش عموم گذاشته شده است.


7) کاخ ورسای (Versailles Palace): مکانی که زمانی به عنوان یک اقامتگاه معمولی شکار در پاریس فرانسه ساخته شده بود، ولی در یک زمان به معروف ترین کاخ جهان و مدلی برای همه قصرهای بعدی در اروپا تبدیل شد و وقایع و رخدادهای مهمی در آن به وقوع پیوست. این کاخ در 20 کیلومتری جنوب غرب پاریس واقع شده است.


8) باغ لوکزامبورگ (Jardin du Luxembourg): باغ لوکزامبورگ بدون شک محبوب ترین و زیباترین پارک در پاریس فرانسه است. این پارک در قرن 17 به عنوان پارک خصوصی "ماری مدیچی _ همسر شاه هنری چهارم" ساخته شده و در قرن نوزدهم برای بازدید عموم  در پاریس باز شد.

نظرات

ثبت نظر