×

تور کانادا نوروز 1403

تور کانادا بهار 1403
12شب و 13 روز

 5 شب ونکوور + 4 شب تورنتو + 3 شب مونترال  

تاریخ اجرا تور : 25 اسفند

شروع قیمت از : 5390 دلار + نرخ پرواز
جاذبه های سفر :

از جاذبه های تور کانادا آبشار نیاگارا، غواصی در کنار سالمون های نارنجی، جنگل درخت های خمیده، خلیج فاندی، سپیده شمالی، فرهنگ اروپایی، سرخپوستان اهل کارائیب، بازدید از ونکور، کارناوال زمستانه کبک، برج سی-ان، تالار افتخار هاکی، پارک کوهستانی کانادا، جنگل خرس بزرگ، پل معلق Capilano، پارک غول های خوابیده، جاده کبوت، شهر قدیمی کبک را میتوان نام برد.

تور کانادا نوروز 1403

برنامه روزانه سفر

 • 1

  روز اول

  روز اول:پرواز به سمت تورنتو
  ورود به تورنتو و انتقال مسافران به هتل هیلتونو استراحت

 • 2

  روز دوم

  روز 2:تورنتو
  صرف صبحانه در هتل.شروع تور شهری.بازدید از برج سی ان تاور و بازدید عبوری از خیابان های داون تاون تورنتوو توضیحات تاریخو جغرافیای شهر تورنتو،بازدید عبوری از دانشکاه تورنتو،بازدید از میدان شهرداری تورنتو.
  بازگشت به هتل و پایان برنامه موقت آزادو اسراحت در هتل.


 • 3

  روز سوم

  روز 3:تورنتو
  صرف صبحانه در هتل. شروع تور شهری بازدید post road سپس بازدید عبوری از محله ایرانیها در خیابان یانگ و صرف نهار(نهار بر عهده مسافر).بازگشت به هتل.وقت آزاد جهت گردش و استراحت.

 • 4

  روز چهارم

  روز4:تورنتو
  صرف صبحانه وقت آزاد

 • 5

  روز پنجم

  روز5: نیاگارا
  صرف صبحانه در هتل.تحویل اتاق و عزیمت به سمت نیاگارا.سفر زمینی به شهر زیباس نیاگارا آند لیک بازدید و پیاده روی در شهر آند لیک. صرف نهار در یکی از رستوران هار محلی(نهار برعهده مسافر).بازدید از مرکز خرید ارزان و بزرگ نیاگارا در فاصله 15کیلومتری شهر نیاگارا outle collection at niagara. عزیمت به سمت هتل،اتاقها با ویوی بی نطیرآبشار.

 • 6

  روز ششم

  روز 6:نیاگارا
  صرف صبحانه در هتل .شروع تور شهری. بازدید از آبشار نیاگارا.بازدید از شهر نیاگارا با اتوبوس.صرف صبحانه در برج رستورانگردان اسکای لون. بازدید از باغ.عصر انتقال به هتل و استراحت.

 • 7

  روز هفتم

  روز 7: ونکوور

  صرف صبحانه ترانسفر فرودگاهی پرواز به ونکوور ترانسفر به هتل. تحویل اتاق. اقامت در هتل ،وقت آزاد جهت گردش و استراحت در هتل

 • 8

  روز هشتم

  روز 8:ونکوور
  صرف صبحانه در هتل. تور شهری ونکوور شامل بازدید از پل معلق capilano suspension bridge،پرک زیبای استانلی، صرف نهار در یکی از رستوران های ایرانی، سپس بازدید از داون تاون ونکوور شامل گاوس تاون و محله چینیها. اقامت در هتل و پایان برنامه . وقت آزاد جهت گردش و استراحت.

 • 9

  روز نهم

  روز 9: ونکوور
  صرف صبحانه در هتل .بازدید از جزیره ویکتوریا شامل بازدید از باغ زیبای Butchart Gardens بوچارت.
  داون تاون ویکتوریا،ساختمان پارلمان.
  صرف نهار در یکی از رستوران های داون تاون جزیره ویکتوریا(نهار برعهده مسافر) سپس وقت آزاد.انتقال به هتل و استراحت.

 • 10

  روز دهم

  روز دهم:ونکوور
  صرف صبحانه.گشت اختیاری به پیشنهاد و سرپرستی راهنمای تور یا وقت آزاد.

 • 11

  روز یازدهم

  روز یازدهم: ونکوور
  صرف صبحانه.گشت اختیاری به پیشنهاد و سرپرستی راهنمای تور یا وقت آزاد.

 • 12

  روز دوازدهم

  روز دوازدهم: مونترال
  صرف صبحانه در هتل. عزیمت به فرودگاه و پرواز به سمت مونترال انتقال به هتل فرمونت.

 • 13

  روز سیزدهم

  روز سیزدهم:مونترال و کبک
  صرف صبحانه در هتل .حرکت به سمت شهر کبک.تور شهری کبک صرف نهار در شهر کبک قدیم(برعهده خود مسافر).
  ادامه گشت شهری در کبک. بازگشت به هتل و وقت آزاد جهت گردش و استراحت.

 • 14

  روز چهاردهم

  روز چهاردهم: مونترال
  صرف صبحانه در هتل تور شهری. صرف نهار در داون تاون جدید مونترال(بر عهده خود مسافر).
  بعد از ظهر قدم زدن در داون تاون و بازدید از مناطق اطراف هتل و بازدید از کلیسای معروف نوتردام.بازدید از منطقه زیبای مونت رویال. بازدید از منطقه زیبای مونت رویال.بعد از طهر انتقال به هتل و وقت آزاد.

 • 15

  روز پانزدهم

  روز پانزدهم
  صرف صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، پرواز به ایران

لوازم مورد نیاز

 • دوربین عکاسی
 • لباس مناسب فصل
 • عینک آفتابی
 • پاسپورت
 • وسایل نظافت شخصی
 • داروهای ضروری

مدارک مورد نیاز

  1.  مشخصات کامل مسافر
  2.  اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار
  3.  دو قطعه عکس رنگی ۳×۴ با زمینه سفید
  4. گواهی اشتغال به کار یا گواهی اشتغال به تحصیل
  5. گردش حساب شش ماهه و تمکن مالی به زبان انگلیسی ( به ازای هر نفر حداقل 300 میلیون تومان)
  6. اصل پاسپورتهای قبلی مسافراطلاعات سفر

 تور کانادا
کانادا در آمریکای شمالی واقع شده و از اقیانوس اطلس تا طرف دیگرش اقیانوس آرام کشیده شده و شامل ده استان و سه منطقه است. کانادا از شمال به اقیانوس منجمد شمالی می‌رسد؛ تنگۀ دیویس در شمال شرق آن را از گرینلند جدا می‌سازد و از شرق به اقیانوس اطلس می‌رسد؛ از جنوب با آمریکا هم‌مرز است و از غرب به اقیانوس آرام و آلاسکا ختم می‌شود.
کانادا، کشوری با زیبایی طبیعی خیره‌کننده است که مناظر مختلفی در خود دارد: کوهستان، چمن‌زار، دریاچه و رودخانه با پارک های ملی و استانی فراوان جهت حفاظت از زیستگاه حیوانات. این کشور با داشتن مساحتی بالغ بر 9.984.670 کیلومتر مربع (3.855.103 مایل مربع) دومین کشور بزرگ جهان به شمار می‌آید. کانادا بیش از هر کشور دیگری در خود دریاچه و آب های درون سرزمینی دارد و در حقیقت %7.6 یا755.180 کیلومتر مربع (291.577 مایل مربع) از آب آشامیدنی تشکیل شده است.

غالب عکس هایی که در این کشور گرفته می‌شود از کوهستان ها، خرس ها، برف یا کوهستان های راکی با دریاچه‌های فیروزه‌ای است، در حالیکه خیلی بیش از اینها را می‌توان از گشت و گذار در چنین مناظر وسیعی به‌ دست آورد. صنعت توریسم با منابع طبیعی فراوان بخش بزرگی از اقتصاد کانادا به‌حساب می‌آید و خیلی سریع کانادا را به کشوری غنی و جذاب بدل ساخته و در فهرست همیشگی بهترین مکان ها برای زندگی قرار داده است. با وجود فصل های کاملاً متمایز، زمستان هایی بسیار سرد با برف فراوان و سپس فرا رسیدن تابستانی گرم، بهترین راه برای بقا استفادۀ حداکثری از امکاناتی است که طبیعت در اختیارمان قرار می‌دهد. اسکی، اسنوبرد سواری و اسنوموبیل از سرگرمی های متداول کانادا است که جذابیت و هیجان زیادی دارد. در تابستان، کوهنوردی، کمپ زدن و ماجراجویی‌های بیرون از خانه گزینه های عالی برای گذران اوقات فراغت هستند. این موضوع بالاخص وقتی در بین مهیج‌ترین و شگفت‌ انگیزترین مناظری هستند که جهان می‌تواند برای شما فراهم سازد کاملاً نمود واقعی پیدا می‌کند.

واحد پولی کانادا دلار کاناداست و هر صد سنت یک دلار کاناداست. سکه یک سنتی را پنی، پنج سنتی را نیکل، ده سنتی را دامی، 25 سنتی را کوارتر، یک دلاری را لونی و دو دلاری را تونی می‌نامند. اسکناس ها نیز با ارزش پنج دلاری، ده دلاری، بیست دلاری، پنجاه دلاری و صد دلاری چاپ می‌شوند. از قدیم دلار کانادا در برابر دلار آمریکا ارزش کمتری داشته است ولی این موضوع در حال تغییر است.

رانندگی از سمت راست جاده صورت می‌گیرد و فرمان ماشین در قسمت چپ ماشین است. هر استان یا منطقه تعیین کننده قوانین رانندگی و مقررات خودش است، برای همین سیستمشان با هم فرق می‌کند.

 در سال 2001، جمعیت کانادا 30.007.094 نفر سرشماری شد که در مقایسه با 28.846.761 (سرشماری 1996) رشد %4 را نشان می‌دهد. اغلب این جمعیت شهرنشین و در جنوب کشور مستقر هستند؛ نزدیک سه‌چهارم این جمعیت در فاصله سیصد کیلومتری از مرز آمریکا سکونت دارند. پرجمعیت‌ ترین استان اونتاریو و کبک هستند و تورنتو (استان اونتاریو) شلوغ‌ ترین شهر محسوب می‌شود.

انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند و مونترال در کبک بزرگ‌ترین شهر فرانسوی زبان در خارج از فرانسه به شمار می‌آید. تمامی خدماتی که دولت فدرال ارائه می‌دهد به این دو زبان است. تقریبا هر محصولی که خریداری می‌کنید روی برچسبش به زبان انگلیسی و فرانسوی نوشته شده است و غالب خدمات عمومی به هر دو زبان ارائه می‌شود. خارج از منطقۀ کبک غالب مردم به انگلیسی صحبت می‌کنند؛ نزدیک به %18 از مردم کانادا هر دو زبان را به‌ راحتی تکلم هستند.

اقوام اولیه یا سرخپوستان ساکنان اصلی کانادا بودند و این اسم از زبانشان به معنی دهکده و اجتماع می‌آید. وایکینگ ها، که قرن یازدهم به این منطقه رسیدند و اقامتشان طولی نپایید، اولین اروپاییانی بودند که به این سرزمین پا گذاشتند. اروپاییان بیشتری در قرن شانزدهم از این سرزمین دیدن کردند و با خود محصولات دست‌ساز آورند که برای مبادله با خز و محصولات بومی به‌کار بردند؛ به همین خاطر بود که بومیان کانادا از آنها به‌گرمی استقبال کردند. دو گروه اصلی از ساکنان اروپایی را فرانسویان، که اول به این سرزمین آمدند، و سپس انگلیسی ها تشکیل می‌دادند. با اینکه فرانسویان منطقه تحت اشغالشان را طی جنگی در 1760 به انگلیسیان باختند، بسیاری از مردم فرانسوی زبان در محل سکونتشان ماندگار شدند. در 1867، سه کلونی بریتانیا در رویدادی موسوم به کنفدراسیون شکل گرفتند؛ این موضوع تا حدی سبب ایجاد دولت مستقلی از چهار استان شد. از آن زمان تاکنون، شش استان و سه منطقۀ دیگر به کنفدراسیون اضافه شدند و در 1931 توانستند به خودمختاری کامل دست پیدا کنند. کانادا همچنان به اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع تعلق دارد.

سیستم سیاسی این کشور فدرال دموکراتیک است و هم دولت فدرال دارد و هم دولت استانی. تقسیم مسئولیت ها و قدرت بین دولت های فدرال و استانی سبب ایجاد سیستم سیاسی پیچیده‌ای شده است.

دوست دارید به کانادا سفر کنید؟
به دلیل وسعت کانادا، اقلیم و درجه حرارت از یک سمت کشور تا سمت دیگر آن تغییرات شدیدی پیدا می‌کند. کشور دارای فصول مشخص است و در بعضی مناطق زمستان می‌تواند بسیار سخت و طولانی باشد. برای نمونه، زمستان در مناطق شمالی زود شروع می‌شود و دیر خاتمه می‌یابد و مکان هایی نظیر نیوفاندلند و لابرادور تا اواخر ماه مه ممکن است برف داشته باشند.


قوانین و مقررات تور


نظرات

ثبت نظر